×
Kód: MSIS1104US271CLA ID: 1635966

Klávesnice MSI Vigor GK71 Sonic, US (S11-04US271-CLA) černá/šedá

5 (2)

herní klávesnice • multimediální klávesy • vysokoprofilové klávesy • mechanické spínače MSI Sonic Red • RGB podsvícení MSI Mystic Light • US rozložení kláves • 1,8m kabel • USB připojení • dual touch...

? 2 690 Kč
0 Kč
Není skladem?

Může se hodit

Popis produktu

herní klávesnice • multimediální klávesy • vysokoprofilové klávesy • mechanické spínače MSI Sonic Red • RGB podsvícení MSI Mystic Light • US rozložení kláves • 1,8m kabel • USB připojení • dual touch kolečko pro ovládání hlasitosti • odolný hliníkový materiál • opěrka zápěstí z paměťové pěny • paměť pro 3 uživatelské profily • 6 + N key rollover

MSI Vigor GK71 Sonic


Ke kvalitnímu a zábavnému hraní s vítězným koncem potřebujete nejen vlastní talent, ale i kvalitní příslušenství k počítači. MSI Vigor GK71 Sonic je špičková herní klávesnice, která s vámi dokáže udržet krok i při rychlých závodech a akčních střílečkách. Má vysokoprofilové klávesy s mechanickými spínači, které dokážou reagovat i na souběžné stisknutí více kláves. RGB podsvícení vám nabízí bohatý výběr 16 milionů barevných odstínů, ale také nespočtu světelných efektů, které potěší vás i vaše diváky. Klávesnici připojíte k počítači přes 1,8metrový kabel s USB konektorem. Nastavení osobního profilu si můžete uložit do vnitřní paměti, abyste si klávesnici mohli vzít s sebou i na turnaj nebo ke kamarádům a měli všechny ovládací prvky a zkratky ihned k dispozici.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Kvalitní a odolné provedení s mechanickými spínači
  • Luxusní hraní díky bohatému podsvícení MSI Mystic Light
  • Opěrka zápěstí zajistí každému uživateli pohodlí
  • Uložte si až tři uživatelské profily do interní paměti
  • Ideální pro hráče s 6 + N key rolloverem

 


Profesionální herní klávesnice s opěrkou zápěstí vám zajistí dlouhé hodiny pohodlí při oblíbené zábavě.

 


Spínače MSI Sonic Red


Pod jednotlivými klávesami se schovávají lehké lineární mechanické spínače MSI Sonic Red. Ty jsou speciálně navržené tak, aby každému uživateli zajistily plynulé a intuitivní ovládání s bleskovými reakcemi. Ani při dlouhých hodinách hraní nebudete cítit únavu v prstech, abyste se mohli na herní akci soustředit naplno od začátku do konce.


 
 


Průhledná spodní část kláves


Ačkoliv je povrch kláves pro větší přehlednost černý, spodní část je vytvořená v průhledném provedení. Díky tomu může nastavené RGB podsvícení vyniknout ještě lépe. Výsledkem je zářivé a intenzivní podsvícení kláves, které vám zajistí ještě o třídu lepší zábavu. Jako bonus na klávesy bez problémů uvidíte a zajistíte si přehled o jejich poloze i v případě, že si dáváte noční hrací relaci a máte zhasnuté světlo, abyste nerušili ostatní členy rodiny.


 
 


Ovládání hlasitosti


V pravém horním rohu klávesnice se nachází mediální klávesy pro snadné ovládání hudebního nebo video přehrávače. Najdete zde také velké otočné kolečko, které vám pomůže plynule a rychle regulovat hlasitost, nebo zvuky okamžitě ztlumit. Při hraní se tak nemusíte rozptylovat nebo hru pozastavovat, pokud potřebujete hlasitost snížit.


 
 


Kvalitní provedení


Spolehněte se na to, že vám klávesnice zůstane bezchybně funkční dlouhé roky. Příslušenství je vyrobené z kvalitních a odolných materiálů z hliníkové slitiny. Je lehká, snadno se přenáší a na pracovním stole vám díky kompaktním rozměrům nezabere téměř žádné místo.


 Opěrka zápěstí


Soustřeďte se na hru naplno a bez kompromisů. Klávesnice je navržená tak, aby vám zajistila maximální pohodlí po celý den. Spolu s ní dostanete v balení prémiovou opěrku zápěstí tvořenou z paměťové pěny. Ta se vám dokonale přizpůsobí a zaručí, že vás nebude bolet zápěstí ani dlaně.


 Vedení kabelu


Zapomeňte na zamotané kabely od klávesnice, myši nebo sluchátek. Speciální vedení kabelů do kříže vám pomůže na stole udržovat pořádek. Schovejte kabely do spodní části klávesnice a nenechte se jimi při hraní rozptylovat.


 Tři uživatelské profily


Klávesnice disponuje vnitřní pamětí, do které si můžete uložit až tři různé uživatelské profily. Nastavte si přístroj podle svých preferencí a typu her, u kterých rádi trávíte čas. Upravte si nastavení, RGB efekty, makro klávesy a další detaily a mějte jistotu, že ať už klávesnici připojíte k jakémukoliv počítači, své nastavení budete mít vždy ihned k dispozici.


 6+N key rollover


Klávesnice s vámi bez problémů zvládne udržet krok i během bleskově rychlé herní akce. Při stisknutí více kláves současně dokáže rozpoznat všechny vaše pokyny a promítne je do hry, abyste byli před soupeři vždy o krok napřed.


 Osvětlení MSI Mystic Light


Světelné nastavení MSI Mystic Light vám umožní rozzářit klávesnici 16 miliony barevných odstínů. Nastavte si statické svícení, nebo si vyberte z bohaté nabídky světelných efektů. Jedno je jisté – vaše hraní ještě nikdy nebylo tak barevné a zábavné!

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce S11-04US271-CLA
Typ klávesnice herní
Název spinačů Sonic Red
Typ spínačů mechanické
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Anti-ghosting Ano
Značky MSI
Podrobnosti
Provedení drátové
Rozhraní USB 2.0
Layout klávesnice anglický layout
Podsvícení klávesnice Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 44.3 cm
Výška výrobku 13.8 cm
Hloubka výrobku 4.1 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 49.5 cm
Výška výrobku 19.5 cm
Hloubka výrobku 8.0 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg

Uživatelské recenze - Klávesnice MSI Vigor GK71 Sonic, US (S11-04US271-CLA) černá/šedá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 2 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Eva
30.03.2022 - 06:47
100 %

Vynikající klávesnice.

Celková spokojenost
Lukáš
26.03.2022 - 07:46
100 %

10/10

Celková spokojenost
Další hodnocení
Eva
30.03.2022 - 06:47
100 %

Vynikající klávesnice.

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce S11-04US271-CLA
Typ klávesnice
herní
Název spinačů Sonic Red
Typ spínačů mechanické
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Anti-ghosting Ano
Značky MSI
Provedení
drátové
Rozhraní
USB 2.0
Layout klávesnice
anglický layout
Podsvícení klávesnice
Ano
Šířka výrobku 44.3 cm
Výška výrobku 13.8 cm
Hloubka výrobku 4.1 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Šířka výrobku 49.5 cm
Výška výrobku 19.5 cm
Hloubka výrobku 8.0 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg