×
Kód: ISG02WEU103 ID: 1605750

Modul iSmartgate Standard Pro Gate (ISG-02WEU103)

ovladač brány • ovládání 3 vjezdových bran • hlasové ovládání • automatické otevírání/zavírání (s iFTTT) • dosah 15 m • správa přístupů jednotlivých uživatelů • možnost ovládání přes aplikaci...

? 6 740 Kč Ušetříte: 1 043 Kč (15 %)
5 697 Kč
u vás již 08.12.

Popis produktu

ovladač brány • ovládání 3 vjezdových bran • hlasové ovládání • automatické otevírání/zavírání (s iFTTT) • dosah 15 m • správa přístupů jednotlivých uživatelů • možnost ovládání přes aplikaci iSmartgate • videopřenos (volitelně po připojení kamery) • Wi-Fi • instalace k pohonu brány • voděodolný bezdrátový magnetický senzor • možnost kabelového připojení až 3 dalších senzorů • kompatibilita s protokolem chytré domácnosti Apple Homekit, Google Home, iFTTT (k ovládání Amazon Alexa), Samsung SmartThings

iSmartgate Standard Pro Gate, černá/bílá


Pokud patříte mezi technologické nadšence, a tím pádem i fanoušky chytré domácnosti, ve vaší výbavě by rozhodně neměl chybět inteligentní ovladač vjezdové brány iSmartgate Standard Pro Gate s voděodolným bezdrátovým magnetickým senzorem. Tato neskutečně praktická vychytávka, která vám ušetří čas i námahu, je uzpůsobena k automatickému otevírání/zavírání 1 posuvné, skládací či křídlové brány a k neustálému sledování jejího stavu – ovladač stačí jednoduše spárovat a pomocí šroubováku nainstalovat k pohonu brány. Jistě vás potěší také minimalistické a futuristicky laděné provedení.


Slušná míra kompatibility


Set lze bez jakýchkoliv problémů spárovat s protokoly chytré domácnosti, mezi něž patří Apple Homekit, Google Home, iFTTT (k ovládání Amazon Alexa) nebo Samsung SmartThings. Další možností, jak dálkově ovládat vaši bránu, je využití bezplatné aplikace iSmartgate ve vašem smartphonu či tabletu, který disponuje operačním systémem iOS (od verze 9.1) nebo Android (od verze 5.0). K úspěšnému propojení smartphonu/tabletu a chytrého ovladače je zapotřebí domácí síť Wi-Fi.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Podpora asistentů Siri, Google Assistant a Alexa pro pohodlné ovládání pomocí hlasových pokynů
  • Pohodlné řízení ovladače zásluhou aplikace iSmartgate nebo protokolů chytré domácnosti
  • Správa přístupů jednotlivých uživatelů umožní svěřit ovládání brány také do rukou členů vaší rodiny
  • Nulové starosti s každodenní kontrolou činnosti brány zásluhou iFTTT automatizace
  • Možnost připojení IP kamery pro dokonalé monitorování okolí vašeho vjezdu
  • O ochranu vašeho soukromí se postará precizní technologická architektura iSmartgate

 


Díky podpoře hlasových asistentů budete moci otevřít či zavřít bránu za pomoci verbálních příkazů.

 


Okamžité zasílání notifikací


O veškerém dění, které se týká pohybu vaší brány (např. nedostatečné dovření), budete bleskurychle informováni prostřednictvím notifikací. Ty budou automaticky odeslány na váš smartphone či email, a vy tak budete moci nastalou situaci řešit prakticky ihned. Aplikace dovede sledovat také aktuální teplotu v garáži a stav, v němž se nachází baterie čidla.

 


Rozumí si s IP kamerou


iSmartgate Standard Pro Gate si perfektně rozumí také s IP kamerami. Poté, co kamery propojíte s ovladačem, se můžete pohodlně usadit a z jakéhokoliv místa na planetě sledovat dění v okolí vašeho vjezdu – to vše v reálném čase. K zařízení lze bez obtíží připojit až 3 plně funkční IP kamery. Výhodou je také možnost kabelového připojení až 3 senzorů.

 


Bezstarostný provoz


Zásluhou iFTTT automatizací, které lze individuálně nastavit z hlediska polohy či vzdálenosti, se brána sama od sebe otevře a zavře ve chvíli, kdy je potřeba. Vše na základě vyhodnocení dat z polohového systému GPS ve vašem chytrém mobilním telefonu. Dosah čidla navíc činí neuvěřitelných 15 m. Set iSmartgate Standard Pro Gate disponuje také funkcemi, které vám zaručeně zpříjemní příjezd ze zaměstnání – ve chvíli, kdy se přiblížíte k obydlí, dovede rozsvítit zářivé LED světlo a spustit vámi vybranou píseň.

 


Splní vaše slovy vyjádřená přání


Tento set se pyšní podporou hlasových asistentů Siri, Google Assistant i Alexa, takže poslušně splní vaše slovy vyjádřená přání.

 


Chrání vaše soukromí


Technologická architektura tohoto zařízení dbá na absolutní ochranu vašich soukromých dat – všechna data a individuální nastavení zůstanou uchována v bezpečí vašich zařízení, jejich přenos se uskutečňuje bez rizikového ukládání přes datový most, a je-li iSmartgate Standard Pro Gate připojen k vaší privátní Wi-Fi síti, můžete se spolehnout na jeho lokální fungování i v případě výpadku internetu (WLAN).

 


Ovladač pro celou rodinu


Jako administrátor budete moci zcela zdarma a odkudkoliv udělit či odepřít přístup až 10 uživatelům – v případě potřeby tak ovladač poslouží všem členům vaší rodiny. Přístup je možno udělit bez časového omezení, na určitou dobu nebo na pouhopouhý den.

 


Užitečný kalendář


Nad veškerými událostmi, které se týkají vaší ovladačem vybavené brány, získáte naprostý přehled díky užitečnému kalendáři v aplikaci.

 


Bohaté balení


V rámci bohatého balení obdržíte kromě samotného ovladače také 3 ks propojovacího kabelu bez izolace, napájecí zdroj, oboustrannou pásku, vodotěsný bezdrátový magnetický senzor (posuvné, skládací nebo křídlové brány a roletová vrata), magnet k senzoru, rychlý návod a 2 ks 1,5V baterií typu N (LR1).


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce ISG-02WEU103
Komunikační technologie WiFi
Typ zařízení ovládání vrat
Funkce (Typ) chytrý spínač
Základní sada Ne
Značky iSmartgate
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ano
Google Home Ano
Vlastní systém Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 19.1 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 17.3 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg

Uživatelské recenze - Modul iSmartgate Standard Pro Gate (ISG-02WEU103)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce ISG-02WEU103
Komunikační technologie WiFi
Typ zařízení ovládání vrat
Funkce (Typ) chytrý spínač
Základní sada Ne
Značky iSmartgate
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ano
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ano
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 19.1 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 17.3 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg