×
Kód: RLNRLC523WA ID: 1636001

IP kamera Reolink RLC-523WA (RLC-523WA)

odolná IP kamera • určena do exteriérů i interiérů • 1/2,7" CMOS snímač • 5násobný optický zoom • úhel záběru 96° • Super HD kvalita záznamu • slot na microSD karty (max. 256 GB) • Ethernet, Wi-Fi...

9 249 Kč
u vás již 03.10.

Vše o produktu

odolná IP kamera • určena do exteriérů i interiérů • 1/2,7" CMOS snímač • 5násobný optický zoom • úhel záběru 96° • Super HD kvalita záznamu • slot na microSD karty (max. 256 GB) • Ethernet, Wi-Fi 2,4 GHz a 5 GHz • aplikace pro Android, iOS, Windows • noční vidění na 30 m, barevný noční režim • záznam zvuku • detekce pohybu • podpora Amazon Alexa a Google Assistant

Reolink RLC-523WA Reolink RLC-523WA, bílá


Chraňte, co je vám nejdražší, s odolnou IP kamerou Reolink RLC-523WA, s níž se už nikdy nebudete muset bát o bezpečnost v okolí vašeho domu, chaty, kanceláře či garáže. Je určena do vnějších i vnitřních prostor a zaujme kvalitním obrazem v kvalitě Super HD (2560 × 1920 px). Zorný úhel 96° poskytne výhled na širší část prostranství a rovněž pomůže efektivně redukovat slepá místa, která byste jinak jen obtížně mohli sledovat, k čemuž ještě přispěje motorizovaná varifokální čočka.


Kamera je navíc odolná proti vodě v souladu se standardem IP66, takže se vypořádá i s náročnějšími povětrnostními podmínkami včetně silného deště či dokonce mrazu.


Uvidí i v naprosté tmě


Díky výkonnému LED přísvitu s celkem 18 žárovkami si tato kamera umí snímanou scénu dostatečným způsobem nasvítit i v naprosté tmě. Její noční režim zajišťuje skvělou viditelnost až na vzdálenost 60 metrů. Vy tak můžete pozorovat okolí sledovaného prostoru za všech okolností a v jakékoliv denní či noční době.
Reolink RLC-523WA


 


Klíčové vlastnosti:


 • Snímač CMOS o velikosti 1/2,7"
 • Nahrávání videa v rozlišení Super HD s podporou kodeku H.264
 • Mobilní aplikace kompatibilní s OS Android a iOS
 • Odolnost proti vodě v souladu se standardem IP66
 • Možnost přiblížení obrazu pomocí 5násobného optického zoomu
 • Rozpoznání pohybu osob a automobilů pomocí umělé inteligence
 • Připojení pomocí portu Ethernet a dvoupásmové Wi-Fi
 • Barevný i černobílý noční režim s celkem 18 LED a viditelností na až 60 m

 


Odolná varifokální IP kamera, díky které budete mít neustálý přehled, co se děje v okolí vašeho domu, chaty či kanceláře. Se špičkovou Super HD kvalitou videa, nočním režimem s viditelností na až 60 metrů, možností dvoucestné komunikace a odolností proti vodě standardu IP66.

 


Inteligentní detekce se zaměří na to důležité


Díky vysoce přesné technologii zpracování obrazu kamera rychle rozpozná přítomnost lidí či vozidel na záznamu a ihned pošle notifikaci na váš smartphone, případně fotografii či video na váš e-mail, takže budete moci zkontrolovat, zda-li se ve sledovaném prostoru skutečně něco děje, nebo šlo o planý poplach.


Reolink RLC-523WA
 


5násobný optický zoom vás přiblíží k nahrávanému obsahu


Kamera RLC-523WA díky přítomnosti motorizované varifokální čočky nabízí úhel záběru v rozmezí 27–96 stupňů. Nabízí možnost posuvu ve 360° horizontálně a 90° vertikálně. Navíc si budete moci záběr pořádně přiblížit s pomocí 5násobného optického zoomu a vidět i ty nejmenší obrazové detaily. Rovněž potěší i pokročilá funkce auto tracking, která kameře umožní automaticky sledovat pohyb zachycených osob


Reolink RLC-523WA
 


Super HD obraz s podporou kodeku H.264


O kvalitní nahrávání se v případě této kamery stará snímač typu CMOS o velikosti 1/2,7" s rozlišením 2560 × 1920 pixelů (Super HD), abyste se vždy mohli spolehnout na obraz, kde vám neunikne ani ten nejmenší detail. Záznamy jsou přitom natáčeny rychlostí 20 snímků za vteřinu s kódováním H.264.


Reolink RLC-523WA
 


Noční hlídač, který nikdy nespí


 RLC-523WA bude vaše nejbližší i majetek strážit ve dne v noci. Tato IP kamera je vybavena 4 infračervenými LED, jež fungují jako přísvit v případě slabého okolního světla a umožní vám vidět na vzdálenost až na 30 metrů. Rovněž lze využít i barevného nočního režimu se 3 kulovými reflektory a světelným tokem 945 lumenů. A v případě, kdy je možný pachatel zaznamenán, kamera spustí světla a sirénu a pokusí se jej od nekalého úmyslu vniknutí do objektu odradit. Vy jej k tomu navíc můžete ještě vyzvat pomocí dvoucestného přenosu zvuku.


Reolink RLC-523WA


 
 


Funkce Time Lapse sleduje, jak plyne čas


Zachycení dlouhotrvajících událostí, jako jsou západ slunce nebo rozvití květů rostlin, je obtížné, ale zároveň velmi uspokojivé poté sledovat. S pomocí této kamery a funkce Time Lapse můžete kontinuálně nahrávat jedinou scénu a zachytit úžasné každodenní procesy, které se zkomprimují do pár minut trvajícího videa.


Reolink RLC-523WA
 


Několik možností uložení záznamu


Nahrávané video můžete uložit na paměťové karty typu SD, úložiště NVR systémů či jej nahrávat pohodlně do FTP či cloudových úložišť. Jen pro představu – na SD kartu o kapacitě 256 GB se snadno vejde až 97,1 hodin záznamu, takže pokud budete chtít odjet na víkend a mít záznam, co se v jeho průběhu dělo v okolí vaší nemovitosti, není nic jednoduššího, než to svěřit kameře Reolink RLC-523WA. A pro všechny, kdo mají zájem o delší nahrávání nebo potřebují spravovat několik kamer najednou, je připravena možnost připojit kameru ke kompatibilnímu systému Reolink NVR nebo jiným systémům správy bezpečnostních kamer.


Reolink RLC-523WA
 


Maximálně snadná a cenově efektivní instalace


Připojte kameru bezdrátově pomocí Wi-Fi v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz a potěšte se z rychlé a maximálně čisté instalace kamery, kde nehrozí, že vám v prostoru umístění vznikne klubko nevzhledných drátů a konektorů. 2T2R MIMO antény vám poskytnou silnější signál až do vzdálenosti 55 metrů v otevřeném prostranství.


Reolink RLC-523WA
 


Špatné počasí? Přeci není z cukru!


Kamera byla plně certifikována pro venkovní i vnitřní použití, takže se nebudete muset strachovat, jestli si poradí s rozličnými podmínkami. Pevné a ultra odolné šasi umožní zařízení snadno si poradit se závlahovými tryskami, intenzivními teplotami, vlhkostí a dokonce mrazem. To vše podloženo certifikací odolnosti proti vodě stupně IP66.


Reolink RLC-523WA
 


Snadná správa a ovládání na dálku


Přístup ke kameře pochopitelně budete moci mít i ze svého mobilního telefonu. Jednoduše si stáhněte aplikaci  Reolink pro zařízení s operačním systémem Android či iOS a získávejte notifikace o podezřelých událostech, podívejte se na živý přenos v reálném čase odkudkoliv na světě nebo se perfektně zorientujte v již pořízených nahrávkách. Dokonce si budete moci nastavit, jaká místa kamera zabírat nemá, takže se jim během pohybu inteligentně vyhne. Navíc budete moci využít služeb hlasových asistentů Google Assistant či Amazon Alexa a ovládat kameru pouze pomocí svého hlasu.


Reolink RLC-523WA
 


Obsah balení:


 • 1× kamera RLC-523WA
 • 1× voděodolný kryt
 • 1× 1m síťový kabel
 • 1× 4,5m napájecí kabel
 • 1× rychlý návod k obsluze
 • 1× balení se šroubky
 • 1× instalační podložka
 • 1× informativní nálepka
Dokumentace k tomuto produktu
RLC-823A-RLC-523WA-QSG-cz Stáhnout / (476.77 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce RLC-523WA
Použití vnější, vnitřní
Napájení adaptér
Max. rozlišení 2560 × 1920 DPI
Typ záznamu paměťová karta
Maximální velikost paměťové karty 256 GB
Zorný úhel 96 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi Ano
Připojení Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy Android, iOS, Windows
Noční vidění Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení Ano
IP ochrana IP66
Aplikace v češtině Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Základní sada Ne
Značky Reolink
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ne
Google Home Ano
Vlastní systém Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 14.0 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 30.0 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 2.7 kg

Uživatelské recenze - IP kamera Reolink RLC-523WA (RLC-523WA)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce RLC-523WA
Použití
vnější, vnitřní
Napájení adaptér
Max. rozlišení 2560 × 1920 DPI
Typ záznamu paměťová karta
Maximální velikost paměťové karty 256 GB
Zorný úhel 96 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Ano
Připojení Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy Android, iOS, Windows
Noční vidění Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Ano
IP ochrana IP66
Aplikace v češtině Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Základní sada Ne
Značky Reolink
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ano
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 14.0 cm
Hmotnost výrobku 1.8 kg
Šířka výrobku 30.0 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 2.7 kg
Dokumentace k tomuto produktu
RLC-823A-RLC-523WA-QSG-cz Stáhnout / (476.77 kB)