×
Kód: RLNDUO4G ID: 1635998

IP kamera Reolink Duo 4G (Duo 4G)

odolná IP kamera • určena do exteriérů i interiérů • 1/3" CMOS snímač • 16násobný digitální zoom • úhel záběru 150° horizontálně, 44° vertikálně • kvalita záznamu 2K • slot na microSD karty (max. 128...

10 490 Kč
u vás již 05.10.

Vše o produktu

odolná IP kamera • určena do exteriérů i interiérů • 1/3" CMOS snímač • 16násobný digitální zoom • úhel záběru 150° horizontálně, 44° vertikálně • kvalita záznamu 2K • slot na microSD karty (max. 128 GB) • 3G / 4G LTE • aplikace pro Android, iOS, Windows • noční vidění na 30 m • detekce pohybu • dvoucestný přenos zvuku • podpora Amazon Alexa a Google Assistant

Reolink Duo 4G Reolink Duo 4G, bílá


Chraňte, co je vám nejdražší, s odolnou IP kamerou Reolink Duo 4G, s níž se už nikdy nebudete muset bát o bezpečnost v okolí vašeho domu, chaty, kanceláře či garáže. Je určena do vnějších i vnitřních prostor a zaujme kvalitním obrazem v kvalitě 2K (2560 × 1440 px). Zorný úhel 150° horizontálně a 44° vertikálně poskytne výhled na širší část prostranství a rovněž pomůže efektivně redukovat slepá místa, která byste jinak jen obtížně mohli sledovat. A protože funguje na datovou SIM kartu, můžete ji snadno nainstalovat i do míst bez pokrytí internetovým signálem.


Kamera je navíc odolná proti vodě v souladu se standardem IP66, takže se vypořádá i s náročnějšími povětrnostními podmínkami, včetně silného deště či dokonce mrazu.


Uvidí i v naprosté tmě


Díky výkonnému LED přísvitu s celkem 14 žárovkami si tato kamera umí snímanou scénu dostatečným způsobem nasvítit i v naprosté tmě. Její noční režim zajišťuje skvělou viditelnost až na vzdálenost 30 metrů. Vy tak můžete pozorovat okolí sledovaného prostoru za všech okolností a v jakékoliv denní či noční době. Rovněž budete moci využít i barevného nočního režimu díky 8 bodovým světlům se světelným tokem 440 lumenů.

Reolink Duo 4G


 


Klíčové vlastnosti:


 • Snímač CMOS o velikosti 1/3"
 • Nahrávání videa v rozlišení 2K s podporou kodeku H.265
 • Mobilní aplikace kompatibilní s OS Android a iOS
 • Odolnost proti vodě v souladu se standardem IP66
 • Možnost přiblížení obrazu pomocí 16násobného digitálního zoomu
 • Rozpoznání pohybu osob a automobilů pomocí umělé inteligence
 • Připojení pomocí mobilní sítě 4G LTE
 • Barevný i infračervený noční režim s celkem 14 LED a viditelností na až 30 m

 


Odolná IP kamera, díky které budete mít neustálý přehled, co se děje v okolí vašeho domu, chaty či kanceláře. Se špičkovou 2K kvalitou videa, nočním režimem s viditelností na 30 metrů včetně možnosti barevného záznamu a odolností proti vodě standardu IP66.

 


Inteligentní detekce se zaměří na to důležité


Díky vysoce přesné technologii zpracování obrazu kamera rychle rozpozná přítomnost lidí či vozidel na záznamu a ihned pošle notifikaci na váš smartphone, takže budete moci zkontrolovat, zda-li se ve sledovaném prostoru skutečně něco děje, nebo šlo o planý poplach. Navíc s její pomocí budete moci místa osvítit, což se bude hodit jak pro přivítání večerní návštěvy, tak i během vašeho pohybu po vašem pozemku či nemovitosti.


Reolink Duo 4G
 


16násobný digitální zoom vás přiblíží k nahrávanému obsahu


Kamera Duo 4G nabízí široký fixní horizontální úhel záběru 150 stupňů. Navíc si budete moci záběr pořádně přiblížit s pomocí 16násobného digitálního zoomu a vidět i ty nejmenší obrazové detaily – a to dokonce v režimu nočního vidění. 


Reolink Duo 4G
 


2K obraz s podporou kodeku H.265


O kvalitní nahrávání se v případě této kamery stará snímač typu CMOS o velikosti 1/3" s rozlišením 2560 × 1440 pixelů (2K), abyste se vždy mohli spolehnout na obraz, kde vám neunikne ani ten nejmenší detail. Záznamy jsou přitom natáčeny rychlostí 15 snímků za vteřinu s kódováním H.265, které oproti předchozímu standardu umožní uložit až o 50 % více dat. Rovněž je možné rozlišení snížit, a tím zvýšit snímkovou frekvenci za současného zmenšení výsledné velikosti pořizovaných záznamů.


Reolink Duo 4G
 


Noční hlídač, který nikdy nespí


 Duo 4G bude vaše nejbližší i majetek strážit ve dne v noci. Tato IP kamera je vybavena 6 infračervenými LED, jež fungují jako přísvit v případě slabého okolního světla a umožní vám vidět na vzdálenost až na 30 metrů. Rovněž budete moci využít i 8 bodových světel a tím získat barevné noční vidění. A v případě, kdy je možný pachatel zaznamenán, kamera spustí světla a pokusí se jej od nekalého úmyslu vniknutí do objektu odradit. K tomu navíc můžete přidat váš hlas pomocí vestavěného reproduktoru, jímž můžete stejně dobře instruovat třeba poslíčka, aby vám balíček nechal přede dveřmi.


Reolink Duo 4G


 
 


Široké zorné pole, ve kterém vám nic neunikne


Kamera je vybavena hned dvěma čočkami, což vám poskytne ultra široké zorné pole 150°. To, společně s možností ovládat pohyb dvou displejů naráz zajistí, že své okolí budete moci strážit bez obav z mrtvých úhlů, kterými by se k vám mohli nevítaní návštěvníci chtít dostat. Rovněž budete vždy vědět, kde se zrovna nacházejí členové rodiny, třeba abyste je mohli svolat k obědu.


Reolink Duo 4G
 


Snadné uložení záznamu


Nahrávané video můžete uložit na paměťové karty typu SD či cloudové úložiště Reolink Cloud. Jen pro představu – na SD kartu o kapacitě 128 GB se snadno vejdou desítky hodin videa, takže pokud budete chtít odjet na víkend a mít záznam, co se v jeho průběhu dělo v okolí vaší nemovitosti, není nic jednoduššího, než to svěřit kameře Reolink Duo 4G.


Reolink Duo 4G
 


Maximálně snadná instalace a tři možnosti napájení


Připojte kameru přes datovou síť 3G či 4G LTE a potěšte se z rychlé a maximálně čisté instalace kamery, kde nehrozí, že vám v prostoru umístění vznikne klubko nevzhledných drátů a konektorů. Napájení posléze může probíhat třemi způsoby – buď vestavěným akumulátorem s obří kapacitou 10 400 mAh, napájecím adaptérem s konektorem USB, nebo prostřednictvím volitelného solárního panelu Reolink, čímž ušetříte peníze za elektrickou energii a ještě uděláte něco prospěšného pro naši planetu.


Reolink Duo 4G
 


Špatné počasí? Hravě si poradí


Kamera byla plně certifikována pro venkovní i vnitřní použití, takže se nebudete muset strachovat, jestli si poradí s rozličnými podmínkami. Pevné a ultra odolné šasi umožní zařízení snadno si poradit se závlahovými tryskami, intenzivními teplotami, vlhkostí a dokonce mrazem. To vše podloženo certifikací odolnosti proti vodě stupně IP66.


Reolink Duo 4G
 


Snadná správa a ovládání na dálku


Přístup ke kameře pochopitelně budete moci mít i ze svého mobilního telefonu. Jednoduše si stáhněte aplikaci  Reolink pro zařízení s operačním systémem Android či iOS a získávejte notifikace o podezřelých událostech, podívejte se na živý přenos v reálném čase odkudkoliv na světě nebo se perfektně zorientujte v již pořízených nahrávkách. Dokonce si budete moci nastavit, jaká místa kamera zabírat nemá, takže se jim během pohybu inteligentně vyhne. Navíc budete moci využít služeb hlasových asistentů Google Assistant či Amazon Alexa a ovládat kameru pouze pomocí svého hlasu.


Reolink Duo 4G
 


Obsah balení:


 • 1× kamera Reolink Duo 4G
 • 2× anténa
 • 1× USB kabel
 • 1× rychlý návod k obsluze
 • 1× balení se šroubky
 • 1× instalační podložka
 • 1× instalační šablona
 • 1× řemínek
 • 1× šroubovák
 • 1× informativní nálepka
Dokumentace k tomuto produktu
Reolink Duo 4G-QSG-cz Stáhnout / (643.46 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce Duo 4G
Použití vnější, vnitřní
Napájení adaptér, bateriové, solární
Max. rozlišení 2560 × 1440 DPI
Typ záznamu paměťová karta
Maximální velikost paměťové karty 128 GB
Zorný úhel 150 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi Ano
Připojení Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy Android, iOS, Windows
Noční vidění Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení Ne
IP ochrana IP66
Aplikace v češtině Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Základní sada Ne
Značky Reolink
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ne
Google Home Ano
Vlastní systém Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 11.0 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 26.0 cm
Výška výrobku 15.0 cm
Hloubka výrobku 11.0 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg

Uživatelské recenze - IP kamera Reolink Duo 4G (Duo 4G)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce Duo 4G
Použití
vnější, vnitřní
Napájení adaptér, bateriové, solární
Max. rozlišení 2560 × 1440 DPI
Typ záznamu paměťová karta
Maximální velikost paměťové karty 128 GB
Zorný úhel 150 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Ano
Připojení Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy Android, iOS, Windows
Noční vidění Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Ne
IP ochrana IP66
Aplikace v češtině Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Základní sada Ne
Značky Reolink
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ano
Šířka výrobku 11.0 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Šířka výrobku 26.0 cm
Výška výrobku 15.0 cm
Hloubka výrobku 11.0 cm
Hmotnost výrobku 1.4 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Reolink Duo 4G-QSG-cz Stáhnout / (643.46 kB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 3 042 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 2 308 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 154 Kč