basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Technické parametry

Technické parametry Hra Sony PlayStation VR Firewall (PS719389279)

Všeobecné vlastnosti
Partnumber PS719389279
Záruka 24 měsíců
Rozměry balení
Šířka balení 17,5 cm
Výška balení 2 cm
Hloubka balení 13,7 cm
Hmotnost balení 0,08 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

hra pro PlayStation 4 • určeno pro systém virtuální reality (PS VR) • žánr: akční střílečka z pohledu první osoby (FPS) • vydavatel: SIEE • výrobce: First Contact Entertainment • multiplayer pro 2–8 hráčů • doporučený věk: od 16 let

Firewall: Zero Hour (PlayStation 4)Firewall: Zero Hour (PlayStation 4)

Máte doma herní konzoli Sony PlayStation 4 a užíváte si díky ní dlouhé hodiny skvělé zábavy? Nyní můžete svou videoherní vášeň posunout do dalšího levelu. Nasaďte si soupravu PlayStation VR a vyrazte neohroženě do světa virtuální reality! Hra Firewall: Zero Hour představuje ideální možnost, jak tento neprobádaný svět důkladně prozkoumat. Tato akční střílečka totiž plně využívá funkce, které systém PS VR skýtá. Zažijete s ní tak neopakovatelné dobrodružství, o které se navíc díky skvělému multiplayerovému režimu podělíte se svými přáteli.

Týmová spolupráce jako základ úspěchu

K tomu, abyste ve hře Firewall: Zero Hour uspěli, musíte vše podřídit cílům svému týmu. K vítězství totiž tentokrát povede pouze bezpodmínečná spolupráce všech bojovníků. Na začátku hry si vyberete 12 zkušených žoldáků, kteří potáhnou do boje po vašem boku, a poté si zvolíte stranu – buď se váš tým stane útočným oddílem, nebo bude v roli neohrožených obránců.

Boj o cenná data

Ať už bojujete na straně útočníků, anebo obránců, v herním příběhu jde vždy o drahocenná data. Pokud patříte mezi útočníky, je vaším úkolem infiltrace do nepřátelského prostředí, kde můžete vzácná data ukořistit. Na druhé straně barikády pak data všemi prostředky bráníte a snažíte se, aby se nedostala do nepřátelských rukou. Využívat přitom můžete bohatý arzenál zbraní, které navíc můžete postupně vylepšovat.

Nechte se vtáhnout do děje

Díky systému virtuální reality vás Firewall: Zero Hour vtáhne přímo do akce. Při hraní totiž máte k dispozici 360stupňový pohled na bojovou zónu a těšit se můžete i na impozantní 3D zvuk. Při střelbě zase jistě oceníte precizní sledovací systém zaměřovacího ovladače PlayStation VR. Připravte se zkrátka na to, že nedílnou součástí této hry se stanete i vy sami.

Technické parametry

Technické parametry Hra Sony PlayStation VR Firewall (PS719389279)

Všeobecné vlastnosti
Partnumber PS719389279
Záruka 24 měsíců
Rozměry balení
Šířka balení 17,5 cm
Výška balení 2 cm
Hloubka balení 13,7 cm
Hmotnost balení 0,08 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů