×
Kód: PAY5055957703349 ID: 1643604

Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition (5055957703349)

hra pro PlayStation 5 • akční, RPG • anglická verze • hra pro jednoho hráče • od 16 let • datum vydání 27.05.2022 • kvalita 4K • balení obsahuje: hru, steelbook, DLC The Virtuous Cycle, plakát A3, 3...

? 1 199 Kč Ušetříte: 220 Kč (18 %)
979 Kč
u vás již 04.10.

Vše o produktu

hra pro PlayStation 5 • akční, RPG • anglická verze • hra pro jednoho hráče • od 16 let • datum vydání 27.05.2022 • kvalita 4K • balení obsahuje: hru, steelbook, DLC The Virtuous Cycle, plakát A3, 3 holografické pohlednice, číslovaný dopis

Mortal Shell: Game of the Year EditionMortal Shell: Game of the Year Edition, PlayStation 5


Všichni milovníci série Dark Souls, která v novodobém gamingu odstartovala fascinaci žánrem Soulslike, by měli náležitě zbystřit. Od týmu zkušených veteránů herního vývoje přichází Mortal Shellnemilosrdné, komplexní akční RPG, které prověří vaše schopnosti přežít a houževnatost navzdory nesmiřitelným monstrům i fanatickým nepřátelům, nacházejícím se v roztříštěném světě. Zatímco většina obyvatel padla za oběť válkám či nemocem, v troskách kdysi obývaných oblastí se nachází hrozba, kterou budete moci překonat jen s nasazením vlastního života. Přežití ve světě Mortal Shell si žádá neustálou bdělost, přesnou koordinovanost všech vašich akcí a rychlé reflexy.


Posedněte těla dávno ztracených válečníků


Postavte se zlu sužujícím zemi čelem a vnořte se do těl kdysi ztracených a nyní znovu nalezených válečníků. Jejich tělesné schránky použijete k získání unikátních bojových schopností a charakteristik. I s jejich mocnou silou však zdaleka nebudete mít vyhráno – v cestě vám totiž budou stát protivníci, oddaní nevyzpytatelným božstvům. Potkejte tvory jak žalostné, tak ohyzdné, seberte veškerou svou odvahu a postavte se jim, pokud chcete ze zdejšího světa zachránit, co se dá.

Mortal Shell: Game of the Year Edition


 


Klíčové vlastnosti:


  • Akční RPG, které se hrdě hlásí k žánru Soulslike
  • Unikátní systém schopností postavy a zbraňových abilit
  • Temný středověký fantasy svět plný smrtících hrozeb a zmaru
  • Vysoká znovuhratelnost vlivem hned několika možných herních stylů
  • Zajímaví a obtížní bossové s hned několika fázemi
  • Detailní atmosférické grafické zpracování a hned několik rozličných prostředí
  • GOTY edice obsahuje plnou hru, steelbook, DLC The Virtuous Cycle, plakát formátu A3, 3 holografické pohlednice a číslovaný dopis

 


Vydejte se do pomalu vyhasínajícího světa a popasujte se s hrůzu nahánějícími nepřáteli ve hře Mortal Shell, která otevřeně staví na odkazu série Dark Souls. Najděte si svůj herní styl, využívejte jedinečných schopností a utkejte se se zarputilými fanatickými nepřáteli v komplexních a brutálních soubojích. Umírat se bude hodně, ale nezapomínejte, smrt má pouze otestovat vaši houževnatost a odhodlání. V GOTY edici se spoustou zajímavých bonusů a veškerým dosud vydaným obsahem.

 


Mortal Shell: Game of the Year Edition

 

Posedněte dávno ztracené smrtelné schránky

Při průzkumu umírajícího světa Mortal Shell objevíte schránky padlých, které budete moci posednout a získat jejich jedinečné schopnosti. Na výběr máte ze silného válečníka Harrose, zlodějíčka Tiela, mocného Solomona, rytíře Eredrima či mrštného Haderna, který se nově objevil v DLC The Virtuous Cycle. Každá z těchto schránek pak přichází s jedinečnou zbraní, ale rovněž různě rozdělenými body do statistik odolnost, výdrž a odhodlání. Vy si tak rychle najdete postavu, která vám nejlépe sedí, a rovněž získáte prostor pro další průchod hrou, který bude vypadat úplně jinak než ten předchozí.

 


 


Mortal Shell: Game of the Year Edition

Čelte hrůzu nahánějícím nepřátelům

Mortal Shell představuje nelítostný svět, kde smrt číhá na každém kroku a na pozoru se budete muset mít i před řadovými nepřáteli. Ti budou útočit ze zálohy, či se vás pokusí přečíslit a získat nad vámi navrch pomocí řetězených útoků. Čas od času pak narazíte i na jednoho ze zdejších smrtících bossů, kteří se mohou pochlubit unikátními typy útoků a jednotlivými fázemi, jež zcela změní podmínky souboje.


 


Mortal Shell: Game of the Year Edition

Prostředí plná detailů

Objevte rozličné části vyhasínajícího světa, který se utápí v mlze a zmaru. Od vlhkých močálů přes ruiny dávno zničených kultur a prostředí věčného ledu až po neklid přinášející svatyně krvelačných bohů. Užít si můžete nádherně vymodelovaného prostředí plného moderních efektů, pokročilého nasvícení scény či nádherně plynulých animací, které jsou pro hru z žánru Soulslike stěžejní. Objevujte nové zkratky a vraťte se do ústředního hubu, kde budete moci nakoupit zásoby a nové schopnosti nebo zjistit více o historii světa od zdejších příběhových postav.


 


Mortal Shell: Game of the Year Edition

 

Fascinující taktické souboje

Využívejte schopností vámi posednutého válečníka a poraďte si se všemi hrozbami v taktických soubojích s nevšední hloubkou, spoléhajících na dokonalé znalosti vaší zbraně, vhodně zvolenou výbavu a schopnost ve správnou chvíli odrazit nepřátelské útoky. Zajímavostí je i způsob krytí, kdy na chvíli můžete ztvrdnout, což neutralizuje poškození a vám poskytne drahocenné vteřiny k promyšlení následujících kroků.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 5055957703349
Platforma PlayStation 5
Typ hry RPG
Vydavatel PlayStack
Lokalizace anglická
Doporučený věk 16 let
Datum vydání 27.05.2022
Distribuce oficiální ČR
Značky PlayStack
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.9 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 13.8 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg

Uživatelské recenze - Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition (5055957703349)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 5055957703349
Platforma PlayStation 5
Typ hry RPG
Vydavatel PlayStack
Lokalizace anglická
Doporučený věk
16 let
Datum vydání 27.05.2022
Distribuce
oficiální ČR
Značky PlayStack
Šířka výrobku 17.9 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 13.8 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg