×
Kód: NINNSS7206 ID: 1631068

Hra Nintendo SWITCH Triangle Strategy (NSS7206)

hra pro Nintendo Switch • RPG, taktické, strategické • anglická verze • hra pro 1 hráče • od 12 let • datum vydání 04.03.2022 • funkce vibrací

? 1 269 Kč
1 199 Kč
u vás již 17.08.

Vše o produktu

Triangle StrategyTriangle Strategy, Nintendo Switch


Čiňte složitá rozhodnutí a budujte své přesvědčení v taktickém RPG Triangle Strategy od tvůrců velmi úspěšné hry Octopath Traveler, s níž sdílí i stejný vizuální styl. Vaším úkolem bude strategické vedení skupiny válečníků, která se zapletla do konfliktu mezi trojicí národů. Vaše volby budou mít klíčový dopad na utváření příběhu a následky tohoto obřího konfliktu – to vše v nádherném a unikátním HD-2D grafickém zpracování, které mísí 3D prostředí a moderní efekty s charaktery a detaily vyvedenými v retro stylu pixel art.


Volby, které rozhodnou o osudu národů a celého kontinentu


Vy vklouznete do role postavy jménem Serenoa – dědice rodu Wolffortů, který povede skupinu válečníků v epickém dobrodružství, v němž vaše rozhodnutí budou hrát klíčovou roli. Ta nejdůležitější posílí jedno ze třech přesvědčení – užitečnost, morálku a svobodu. To dohromady vytváří způsob, jakým Serenoa vidí okolní svět, a ovlivní, jak se bude příběh dále odehrávat. Ve chvílích klíčových rozhodnutí budou hrát důležitou roli i ostatní postavy, které budou hlasovat na stupnici přesvědčení. Právě v těchto okamžicích se bude rozhodovat o osudu celých národů i samotného kontinentu Norzelia.

Triangle Strategy


 


Klíčové vlastnosti:


  • Taktické RPG od tvůrců hry Octopath Traveler
  • Úchvatný HD-2D vizuální styl, kombinující moderní grafické efekty a pixel art
  • Možnost naverbovat přes 20 hratelných charakterů, každý s jedinečnými schopnostmi
  • Propracovaný systém přesvědčení, který ovlivní způsob, jakým se bude další dění vyvíjet
  • Komplexní tahové souboje, včetně možnosti útočení ze zálohy, využití rozmanitého terénu či použití elementární magie
  • Připravte se na další dobrodružství v integrovaném hubu, kde si budete moci popovídat se spojenci, získat nové předměty a podobně

 


Ponořte se do taktického RPG od tvůrců úspěšné hry Octopath Traveler a pomozte určit osud kontinentu Norzelia. Užijte si komplexní tahové souboje s nevšední hloubkou, naverbujte přes 20 hratelných charakterů a učiňte obtížné volby, které rozhodnou o tom, jakým způsobem se bude další příběh ubírat. V unikátním HD-2D zpracování, které kombinuje moderní grafické efekty s vizuálním stylem pixel art.

 


Triangle Strategy

Ovládejte rozličné charaktery

Kromě hlavního hrdiny, mladého šermíře jménem Serenoa Wolffort, budete moci v rámci příběhu ovládat rovnou 20 rozličných postav, z nichž každá má své jedinečné schopnosti a způsoby boje. V průběhu vaší pouti se budete moci seznámit s nejbližším přítelem Serenoy – Rolandem Glenbrookem, nejstarší dcerou rodiny Aesfrost Fredericou, komorníkem klanu Wolffort Benedictem a spoustou dalších postav, z nichž každá bude mít k vašemu vedení co říci.


 


Triangle Strategy

Konzultujte svá přesvědčení

V průběhu hraní na vás čekají rozličné volby, které upevní některé z trojice vašich přesvědčení užitečnost, morálku a svobodu. Právě to ovlivní nejen, jakým způsobem se další příběh bude ubírat, ale dokonce i kdo se k vaší skupině hrdinů přidá. Zahrajte si hru hned několikrát a experimentujte s tím, jakým způsobem se váš příběh bude v rámci voleb vyvíjet dál. Perfektní je i systém hlasování, umožňující ostatním členům vaší party se zapojit do toho, jaká konečná rozhodnutí učiníte.


 


Triangle Strategy

 

Taktická hratelnost procvičí vaše uvažování

Nebylo by to pořádné taktické RPG, aby nepřineslo komplexní tahové souboje, odehrávající se na vrstevnatých bojištích. Použijte rozmanitý terén k získání výhody tak, že členy vaší party například postavíte na kopec či věže, odkud budou mít lepší dosah na nepřátelské jednotky. Ovládejte sílu elementů, vylákejte své soky na ledovou plochu a posléze použijte blesk a elektřinu k jejich likvidaci ve vodě. Rovněž budete moci útočit ze zálohy či se pokusit nejhouževnatější soky obejít ze strany a překvapit útokem do týlu.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce NSS7206
Platforma Nintendo Switch
Typ hry strategická
Vydavatel NINTENDO
Lokalizace anglická
Doporučený věk 12 let
Datum vydání 04.03.2022
Distribuce oficiální ČR
Značky Nintendo
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.5 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hloubka výrobku 10.6 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Hra Nintendo SWITCH Triangle Strategy (NSS7206)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce NSS7206
Platforma Nintendo Switch
Typ hry strategická
Vydavatel NINTENDO
Lokalizace anglická
Doporučený věk
12 let
Datum vydání 04.03.2022
Distribuce
oficiální ČR
Značky Nintendo
Šířka výrobku 10.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 17.5 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hloubka výrobku 10.6 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg