×
Kód: GIN4064635500294 ID: 1673692

Hra GIANTS software PlayStation 5 Farming Simulator 22: Platinum Edition (4064635500294)

novinka

hra pro PlayStation 5 • simulátor • české titulky • hra pro 1 hráče • hra pro více hráčů • od 3 let • datum vydání 15.11.2022 • kvalita 4K • funkce vibrací • edice obsahuje základní hru a rozšíření...

? 1 099 Kč
999 Kč
očekáváme 02.12.

Popis produktu

hra pro PlayStation 5 • simulátor • české titulky • hra pro 1 hráče • hra pro více hráčů • od 3 let • datum vydání 15.11.2022 • kvalita 4K • funkce vibrací • edice obsahuje základní hru a rozšíření Platinum Expansion

Farming Simulator 22: Platinum EditionFarming Simulator 22: Platinum Edition, PlayStation 5


Připravte se znovu vytvořit dokonale fungují farmu v dosud největším, nejlepším a nejpropracovanějším simulátoru moderního zemědělce, který kdy spatřil světlo světa. Přidejte se k milionům hráčů a ukažte jim, že od semínka k rozsáhlým sadům to pro vás není zas až tak dlouhá cesta. Farming Simulator 22: Platinum Edition vám nabídne větší hloubku zážitku a v rámci série dosud nezažitou míru svobody, s jakou se budete moci po svých pozemcích pohybovat. Platinová edice kromě základní hry přináší rozšíření hratelnosti s novou mapou Silverrun Forest, sezónními výzvami, možností označování stromů a více než 40 kousky techniky, pečlivě vymodelované podle skutečných vozidel a strojů.


Na pole, milí farmáři


Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie, takže ať už byl váš sen nasednout do obřích zemědělských strojů a vydat se zušlechťovat ornou půdu, nebo chcete vašim ratolestem ukázat, jak nádherný je svět pěstování stromů, keřů, lesnictví, a dokonce i chov hospodářských zvířat, tento unikátní simulátor bude vždy k dispozici. Celkem na vás čeká přes 500 kusů strojů a nástrojů od více než 100 skutečných výrobců zemědělské techniky, mezi které patří Fendt, John Deere, New Holland, Valtra a mnoho dalších.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Další pokračování série simulátorů farmaření Farming Simulator
  • Více než 500 kusů strojů a vybavení od více jak 100 skutečných výrobců zemědělské techniky
  • Režim hry pro jednoho hráče i kooperativní online multiplayer s podporou hraní napříč platformami
  • Několik nových plodin a kategorií strojů
  • Výrobní řetězce přinášejí nový ekonomický rozměr
  • Špičkové technické zpracování s podporou DirectX 12, TAA a dalších moderních technologií
  • Platinová edice přináší rozšíření, které do základní hry přidává novou mapu a 40 kusů moderní techniky

 


Vydejte se znovu na pole a dokažte, že váš dávný sen stát se respektovaným farmářem se může stát skutečností! Hrajte sami či s přáteli v kooperativním online režimu, pěstujte plodiny, chovejte hospodářská zvířata a věnujte se i lesnictví. S hned 500 kousky zemědělské techniky to nebude dřina, ale zábava na stovky hodin.

 


Farming Simulator 22: Platinum Edition

 

Moderní farmaření se vším všudy

Vžijte se do role moderního farmáře. Pěstování rozličných plodin, lesnictví a rovněž chov dobytka a dalších hospodářských zvířat nabídnou rozličné možnosti aktivit a farmářského vyžití, které navíc bude plné náročných výzev kvůli realisticky se měnícímu počasí a střídání ročních období – to platí především pro zimu, kdy je půda zmrzlá a zvířata je třeba kromě výkrmu i chránit před nízkými teplotami. Postavte si svou vlastní farmu a pomalu vytvářejte jednotlivá odvětví produkce, vydělejte dostatek peněz na další expanzi a postupně vybudujte z pár budov obří zemědělské impérium.


 


Farming Simulator 22: Platinum Edition

Překonejte nástrahy počasí

Farming Simulator 22: Platinum Edition před vás postaví skutečné výzvy v podobě realisticky se měnícího počasí a střídání ročních období, kdy budete moci důmyslně plánovat, jak se připravíte na tuhé zimy, které vaší bohulibé činnosti příliš přát nebudou. Přesto se i v tomto období najde spousta práce – starání o hospodářská zvířata nebo kultivování přilehlých lesů těžkou technikou totiž právě probíhající kalendářní měsíc nikterak neovlivní.


 


Farming Simulator 22: Platinum Edition

Zahrajte si obsah vytvořený samotnými hráči

Kromě stovek hodin, které budete moci pohodlně strávit hraním oficiálního obsahu na vás rovněž bude čekat velký výběr z bezplatných modifikací vytvořených samotnou komunitou, z nichž některé jsou navíc testovány samotnými vývojáři z GIANTS Software. Co takhle se rovněž zkusit pustit do vytváření modů, protože nikdy nevíte, třeba se právě ten váš posléze stane oficiálním přídavkem do další verze hry.


 


Farming Simulator 22: Platinum Edition

Spousta novinek, které zaujmou nováčky i veterány

Farming Simulator 22: Platinum Edition s sebou přináší spoustu novinek v hratelnosti, mezi které patří například mulčování nebo sbírání kamenů a dále vylepšený režim stavění, přidávající skleníky a včelíny. Rovněž budete moci využít služeb zbrusu nové tvorby vlastních charakterů a promítnout svůj obraz přímo do hry.  


 


Farming Simulator 22: Platinum Edition

 

Rozšíření s novou mapou a kolekcí strojů a nástrojů

Rozšíření Platinum Expansion do hry přidává novou mapu Silverrun Forest, inspirovanou severozápadem Severní Ameriky s hustě zalesněnou krajinou a novými příležitostmi. Připravte si značkovače stromů a pusťte se do nových lesnických misí nebo si dokonce postavte loď v loděnici. Těšte se na velký výběr nových strojů od renomovaného švédského výrobce Volvo, který v sérii Farming Simulator slaví premiéru, a rozšiřte svůj vozový park o další stroje od značek John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX a mnoha dalších.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 4064635500294
Platforma PlayStation 5
Typ hry simulátor
Vydavatel Giants software
Lokalizace české titulky
Doporučený věk 3 roky
Datum vydání 15.11.2022
Distribuce oficiální ČR
Typ elektronické licence StandardProduct
novinka Ano
Značky GIANTS software
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 13.6 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Hra GIANTS software PlayStation 5 Farming Simulator 22: Platinum Edition (4064635500294)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 4064635500294
Platforma PlayStation 5
Typ hry simulátor
Vydavatel Giants software
Lokalizace české titulky
Doporučený věk
3 roky
Datum vydání 15.11.2022
Distribuce
oficiální ČR
Typ elektronické licence StandardProduct
novinka Ano
Značky GIANTS software
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 13.6 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg