×
Kód: EAGEAP520621 ID: 1653457

Hra EA PlayStation 5 FIFA 23 (EAP520621)

hra pro PlayStation 5 • sportovní • anglická verze • hra pro 1 hráče • hra pro více hráčů • od 3 let • datum vydání 30. 9. 2022 • kvalita 4K • funkce vibrací

? 1 449 Kč Ušetříte: 200 Kč (13 %)
1 249 Kč
můžete mít již 05.02.
rychlart do 30 minut

Popis produktu

hra pro PlayStation 5 • sportovní • anglická verze • hra pro 1 hráče • hra pro více hráčů • od 3 let • datum vydání 30. 9. 2022 • kvalita 4K • funkce vibrací

FIFA 23FIFA 23, PlayStation 5


Zbrusu nový ročník – zbrusu nový vylepšený fotbalový zážitek. Vyběhněte ve hře FIFA 23 na travnatá hřiště celého světa a ukažte jim, jak se jejich nejoblíbenější míčová hra hraje. Čeká na vás pořádná porce změn, a to především v hratelnosti díky několika zcela přepracovaným mechanikám a reálné fyzice míče, která se inspirovala v datech z reálného světa. Bere v úvahu i takové drobnosti, jako jsou odpor či tření vzduchu, takže přihrávky, střely, hlavičky a výkopy budou odpovídat svým skutečným předlohám.


Kromě režimu Kariéra pro jednoho hráče se samozřejmě vrací i online režimy včetně oblíbeného FIFA Ultimate Team, jenž vám umožní vybudovat si vysněné družstvo a poměřit síly s ostatními hráči. Vybírejte z tisíců fotbalistů a bezpočtu způsobů, jakými si upravit klub na hřišti i mimo něj. Čekají na vás mnohé režimy – od sólového hraní Squad Battles, přes kooperativní zápasy, Online či Division Rivals, až po zápolení s těmi nejlepšími v ultimátním FUT Champions.


Vylepšený kinetický systém zvýší uvěřitelnost


Některé prvky herního systému byly zcela přepracovány, což zásadním způsobem ovlivní jak dění na hřišti, tak vaši taktiku. Chování brankářů se mění s kinetickým systémem, který se představí v okamžicích, kdy brankáři vyskakují na centry proti útočícím soupeřům. Vylepšení opětovně doznaly i systém akcelerace či fyzika míče, přičemž zpět je oblíbená mechanika výbušný sprint, jež vám umožní mít přesnější kontrolu nad zrychlením jednotlivých hráčů při útoku i obraně.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Další ročník nejúspěšnějšího fotbalového simulátoru světa
  • Přepracovaný herní systém s inteligentnějším chováním brankářů
  • Vůbec poprvé v historii se ve hře objeví ženské kluby
  • Kampaň pro jednoho hráče, režim více hráčů i nejoblíbenější mód FIFA Ultimate Team
  • Režim VOLTA FOOTBALL opět přináší fotbal na pouličních hřištích
  • Hra maximálně blízká realitě s více jak 19 000 hráči ze 700+ týmů na 100+ stadionech
  • Podpora hraní napříč platformami v režimu FUT 1 proti 1

 


FIFA 23 – nejnovější ročník nejúspěšnějšího fotbalového simulátoru je zde. Ovládněte nejvyšší soutěž coby hráč nebo trenér v režimu Kariéra, zahrajte si pouliční kopanou ve VOLTA FOOTBALL a posuňte zážitek ze hry na novou úroveň se spoustou vylepšení v hratelnosti a vizuální kvalitě.

 


FIFA 23

Vypiplejte si svého fotbalistu v režimu Kariéra

Prožijte své fotbalové sny v režimu Kariéra. Vytvořte si svůj klub a z kandidáta na sestup, jenž se nachází nad propastí, vybudujte svou pílí a schopnostmi úspěšný mančaft s množstvím trofejí. Přepracovaný a notně vylepšený režim pak nabídne více způsobů postupu a možností během fotbalové cesty vašeho hráče a celého klubu. Získávejte body tréninkem a hraním zápasů a posléze je využijte k vylepšení vlastností vašeho svěřence. Režim kariéra hry FIFA 23 nabízí nejautentičtější zážitek v celé historii série.


 


FIFA 23

S míčem do ulic v režimu VOLTA FOOTBALL

Zpět a s notnou dávkou fotbalové elegance se vrací i režim VOLTA FOOTBAL, přinášející další způsoby vyjádření a propojení se svým týmem na pouličních fotbalových hřištích celého světa. Svou techniku si dále budete moci ověřit v rámci od minula notně vylepšených turnajů Arcade – soutěží, nabízejících další způsoby online hraní.


 


FIFA 23

Fascinující míra autentičnosti

FIFA 23 posouvá herní zpracování fotbalové atmosféry na zcela novou úroveň. Užijte si hru maximálně blízkou realitě s více jak 19 000 hráči ze 700+ týmů na 100+ stadionech. S více jak 30 soutěžemi je FIFA 23 jediným fotbalovým simulátorem, v němž si můžete zahrát kultovní soutěže UEFA Champions League, UEFA Europa League a Conference League, Premier League, Bundesligu a mnoho dalších.


 


FIFA 23

Oslavte ikony sportu v edici Hrdinové FUT

Vybudujte si vysněné družstvo a změřte síly s ostatními v nejoblíbenějším režimu série FIFA – Ultimate Team. K vašemu týmu se pak budou moci připojit někteří z nejpamátnějších fotbalistů a nabídnout nové možnosti jeho budování s šancí připomenout si nostalgické okamžiky, díky nimž se z daných fotbalistů stali oblíbenci fanoušků a opravdové legendy.


 


FIFA 23

 

Ženské kluby? K dispozici!

Po letech čekání se fanoušci i fanynky konečně dočkali a budou si moci vůbec poprvé v historii série EA SPORTS FIFA zahrát za ženské kluby. Již od vydání budou k dispozici Barclays FA Women’s Super League a Division 1 Arkema. A díky vylepšené technologii HyperMotion2, speciálně nakonfigurované k zachycování pohybu ženského těla, můžete zapomenout na prkenné pohyby, které by byly způsobené pouhým převodem modelu z mužských hráčů na ženské. Ve FIFA 23 vás tak bude čekat zcela autentický pohyb všech hráček na hřišti.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce EAP520621
Platforma PlayStation 5
Typ hry sportovní
Vydavatel EA
Lokalizace české titulky
Doporučený věk 3 roky
Datum vydání 30.09.2022
Distribuce oficiální ČR
Typ elektronické licence StandardProduct
Značky EA
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.0 cm
Výška výrobku 17.5 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 17.2 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Hra EA PlayStation 5 FIFA 23 (EAP520621)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce EAP520621
Platforma PlayStation 5
Typ hry sportovní
Vydavatel EA
Lokalizace české titulky
Doporučený věk
3 roky
Datum vydání 30.09.2022
Distribuce
oficiální ČR
Typ elektronické licence StandardProduct
Značky EA
Šířka výrobku 13.0 cm
Výška výrobku 17.5 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 2.0 cm
Hloubka výrobku 17.2 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg