Kód: EAGEAP404081 ID: 1538722

Hra EA PlayStation 4 Battlefield V (EAP404081)

MAXI VÝPRODEJ
? 1 299 Kč Ušetříte: 800 Kč (61%)
499 Kč
u vás již 03.08.

Vše o produktu

DRUHÁ SVĚTOVÁ VÁLKA, JAK JSTE JI DOSUD NEZAŽILI
Prostřednictvím Battlefieldu V se studio DICE vrací do doby, která stála na počátku všeho: do druhé světové války. Ale její zpodobnění bude zcela jedinečné. Postavy, lokace a vojenská technika ožijí prostřednictvím energického, moderního vizuálního zpracování a fantastického vypravěčství. Inspirace zapomenutými kapitolami historie nás vedla k vytvoření akčního zážitku, který čerpá z ikonických elementů druhé světové války, ať už to jsou výsadkářské operace nebo tankové bitvy, a odehrává se v klíčových, avšak polozapomenutých bitvách z počátečních dnů války. Tohle není druhá světová, jak ji znáte z učebnic. Tohle je Battlefield V.

NOVÉ ZPŮSOBY, JAK BOJIŠTĚ VYUŽÍT VE SVŮJ PROSPĚCH
Najděte si na každém bojišti způsob, jak vám a vašemu týmu jeho prostředí může hrát do vítězných karet. Stavte opevnění, opravujte válkou poničené stavby a přitáhněte s sebou těžké stacionární zbraně, abyste navýšili jejich ničivou palebnou sílu. Vylepšené zpracování umožňuje ve prospěch větší realističnosti naplno pocítit sílu explozí, odtáhnout parťáka do bezpečí nebo třeba sestřelit blížící se granát. Týmová hra je komplexnější a zážitek společného úspěchu přináší ještě větší uspokojení. Zapojte se do boje jako jeden tým, spoléhejte se na individuální schopnosti a v nouzi povolejte posily, které mohou sehrát klíčovou úlohu.

VOJÁCI VYPADAJÍ A HRAJÍ TAK, JAK SI URČÍTE
Na počátku vaší cesty světem Battlefieldu V stojí vaše rota – kde je každý voják jedinečný. Vytvářejte si vlastní vojáky, upravujte si zbraně a vozidla a určujte vše od vzhledu až po způsob, jakým hrají. Vaše rota vás nikdy neopustí, na cestě se bude vyvíjet spolu s vámi a v multiplayerových bitvách i kooperativních hrách bude vždy připravena pustit se do boje.

VELKOLEPÁ CESTA VÁLEČNÝMI FRONTAMI
Tides of War je velkolepá cesta, během které se svou rotou navštívíte neopěvované a nečekané lokace druhé světové války. Tides of War představují Battlefield V jako velkolepé putování, které začíná pádem Evropy a pokračuje dál ve stopách největšího válečného konfliktu, kde čekají nové bitvy, válečné fronty a odměny – pro všechny majitele Battlefieldu V.

Battlefield™ V vás v rámci návratu ke kořenům série zavede v dosud nevídaném zpracování druhé světové války do největšího válečného konfliktu v dějinách. Vydejte se spolu se svým týmem do velkolepých online bitev uprostřed totální války a zasáhněte do fyzických bojů v rozsáhlém režimu Grand Operations, klasickém Conquestu nebo v kooperativním Combined Arms. Dosud nejpestřejší a nejpodmanivější Battlefield vás zavede na uchvacující, nečekaná místa po celém světě.

HERNÍ PRVKY
• Druhá světová válka, jak jste ji ještě nezažili – Battlefield se vrací ke svým počátkům a zpřístupní vám klíčové, třebaže nečekané okamžiky druhé světové války. .

• Online režim pro 64 hráčů uprostřed chaosu totální války – Proveďte svůj tým online válečným peklem v nových herních variacích, jako je třeba masivní režim Grand Operations . Zasáhněte do bojů v klasických módech jako Conquest nebo si s týmem přátel zahrajte kooperativní Combined Arms.

• Dosud nejfyzičtější Battlefield – Využijte na bojišti rozšířené možnosti pohybu, nejrůznější opevnění a mobilní nástroje destrukce .

• Zahrajte si Neznámé válečné příběhy – Sledujte v kampani pro jednoho hráče dramatické lidské osudy na pozadí celosvětového válečného konfliktu.Sjíždějte na lyžích zasněžené svahy norských hor v operaci s cílem zajistit zbraňové dodávky, připojte se k francouzským koloniálním vojákům v předních bitevních řadách nebo se naopak vydejte hluboko za nepřátelskou linii s bandou vyvrhelů, kteří mají za úkol zanechat za sebou co největší spoušť.

• Tides of War – Vydejte se prostřednictvím pravidelných obsahových aktualizací se svým týmem na cestu po rozmanitých místech, kde druhá světová válka zanechala svou stopu a kde čekají nová bojiště a nová výzbroj.

Technické parametry

Další parametry
Lokalizace Anglická
Vydavatel EA
Doporučený věk 18 let
Typ hry akční
Platforma PlayStation 4
Datum vydání 19. 10. 2018
Distribuce oficiální ČR
Značky EA
Rozměry balení
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hloubka výrobku 17.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Hra EA PlayStation 4 Battlefield V (EAP404081)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

5

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(100%)

Hodnotilo 2 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Michal
27.05.2021 v 06:09
100 %

Spokojnost.

Celková spokojenost
Michal
16.03.2021 v 10:47
100 %

Celková spokojenost
Michal
27.05.2021 v 06:09
100 %

Spokojnost.

Celková spokojenost

Technické parametry

Lokalizace Anglická
Vydavatel EA
Doporučený věk
18 let
Typ hry akční
Platforma PlayStation 4
Datum vydání 19. 10. 2018
Distribuce
oficiální ČR
Značky EA
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hloubka výrobku 17.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg