×
Kód: CDP5902367641672 ID: 1683761

Hra CD Projekt PlayStation 5 Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice (5902367641672)

novinka

hra pro PlayStation 5 • akční, RPG • anglická verze • hra pro jednoho hráče • od 18 let • datum vydání 26.01.2023 • funkce vibrací • edice obsahuje plnou hru s rozšířeními Srdce z kamene a O víně a...

? 999 Kč Ušetříte: 110 Kč (11 %)
889 Kč
můžete mít již 05.02.

Popis produktu

hra pro PlayStation 5 • akční, RPG • anglická verze • hra pro jednoho hráče • od 18 let • datum vydání 26.01.2023 • funkce vibrací • edice obsahuje plnou hru s rozšířeními Srdce z kamene a O víně a krvi a veškerým dosud dostupným obsahem

Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice Zaklínač 3: Divoký Hon – Kompletní Edice, PlayStation 5


Vydejte se na epickou výpravu coby Geralt – legendární Zaklínač, jehož úlohou je zabíjet monstra, ohrožující prosté i urozené obyvatele měst a vesnic rozličných provincií fantaskního světa Kontinentu. Jednoho dne však dostane zakázku, která překoná i ty nejobtížnější úkoly, jímž musel v minulosti čelit. Předmětem pak není nikdo menší, než Ciri – Dítě proroctví, které dokáže zcela změnit tvář světa.


Legenda opět na scéně – hezčí než kdy dřív


Kompletní edice obsahuje jak nejnovější next-gen update, vylepšující grafické zpracování včetně technologie ray tracing a pokročilých technik nasvícení scény a dále veškerý obsah, který byl ke hře kdy vydán. A protože již základní hra obsahuje přes 100 hodin hratelnosti v otevřeném světě, když k tomu přičtete i rozšíření Srdce z kamene a O víně krvi, vyjde vám dobrodružství, v němž budete moci strávit dlouhé hodiny, až po okraj naplněné vzrušující akcí, tajemstvím, intrikami a napětím. To vše v audiovizuální kvalitě, nově speciálně vyladěné pro potřeby výkonných počítačů a konzolí nové generace.

 


Klíčové vlastnosti


  • Legendární RPG, inspirované světem Zaklínače z pera polského spisovatele Andrzeje Sapkowského
  • Přes 100 hodin hratelnosti v otevřeném světě
  • Spousta hlavních i vedlejších úkolů, z nichž některé budete moci plnit několika způsoby
  • Úžasné vizuální zpracování kladoucí důraz i na ty nejmenší detaily – nově s updatem pro novou generaci konzolí s technologií ray tracing
  • Čiňte náročná rozhodnutí, která se vymykají rámci dobra a zla, a čelte dalekosáhlým následkům
  • Kompletní obsahuje základní hru a rovněž příběhová rozšíření Srdce z kamene a O víně a krvi

 


Vydejte se do rozlehlého otevřeného fantasy světa a staňte se legendárním Zaklínačem Geraltem, jehož úkolem je chránit lidské obyvatele před hrůzostrašnými monstry i nadpřirozenými bytostmi. Nechte se pohltit propracovaným RPG systémem, plňte hlavní i vedlejší úkoly a objevte temná tajemství, která zdejší prostředí nabízí. Ve speciální Kompletní edici, přinášející vylepšení grafiky pro konzole nové generace a veškerý dosud vydaný obsah včetně příběhových rozšíření Srdce z kamene a O víně a krvi.

 


Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice

 

Prožijte osudovou cestu hrdiny

Ve hře Zaklínač 3: Divoký Hon objevíte svět, který zcela překonává vše, co jste dosud mohli ve hrách zažít. V rozlehlé divoké krajině i za zdmi kamenných hradeb středověkých měst se nacházejí krvelačná monstra rozličných tvarů a forem, včetně těch v lidské podobě. Vy budete putovat od vesnice k vesnici v sedle svého věrného oře a získávat kontrakty, za jejichž splnění dostanete slíbenou odměnu. Mějte se ovšem na pozoru, protože ne vždy bude vše takové, jak se vám ve zdejším hostinci nebo v zámeckých kuloárech budou snažit tvrdit. Vítejte ve světě, kde nic není černobílé a intriky, závist i lidská nenávist zde jsou na denním pořádku.


 


Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice

Dokážete rozehřát Srdce z kamene?

V prvním příběhovém rozšíření Srdce z kamene dostanete úkol porazit nelítostného kapitána zbojníků jménem Olgierd von Everec, muže, který dle pověstí oplývá nesmrtelností. Vaším úkolem bude splnit tři zdánlivě nesplnitelné úkoly, pokud máte mít naději jej porazit. Jak však budete postupovat po jeho stopách a několikrát se spolu střetnete, začnete zjišťovat, že nic není takové, jak se na počátku zdálo a že ten, kdo vás najal, vám možná neříká celou pravdu.


 


Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice

Pohádková země, kde se krev mísí s vodou

Ve druhém příběhovém rozšíření se vydáte do takřka pohádkového knížectví Toussaint, které dosud nebylo ničivými válkami nijak dotčeno. Sužuje jej však jiná potíž. V jeho ulicích a na přilehlých pozemcích se totiž pohybuje krvelačná šelma, která zdejší obyvatele vytrvale terorizuje. Veškeré vyšetřování bylo dosud marné, a protože zločiny musí mít na svědomí nadpřirozená bytost, jste povoláni vy, abyste hrůzné vraždy vyřešili a jejich pachatele pohnali k odpovědnosti.


 


Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice

 

Povědomý příběh v next-gen zpracování

Ponořte se do temného fantasy světa, který nikdy nevypadal lépe! Tato edice hry Zaklínač 3: Divoký hon byla obohacena o řadu grafických a technických vylepšení, včetně výrazně vylepšené úrovně detailů, zkrácených časů načítání, celé řady komunitních a nově vyvinutých modů pro hru, ray tracingu v reálném čase, podpory 3D zvuku a dalších – to vše bylo implementováno s ohledem na výkon konzolí nové generace. Hra navíc používá jedinečné funkce ovladače DualSense s pokročilou haptikou a adaptivními spouštěmi.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 5902367641672
Platforma PlayStation 5
Typ hry horor, dobrodružná
Vydavatel CD PROJEKT
Lokalizace anglická
Doporučený věk 18 let
Datum vydání 26.01.2023
Distribuce oficiální ČR
Typ elektronické licence StandardProduct
novinka Ano
Značky CD Projekt
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 0.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.5 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hloubka výrobku 13.6 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Hra CD Projekt PlayStation 5 Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice (5902367641672)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 5902367641672
Platforma PlayStation 5
Typ hry horor, dobrodružná
Vydavatel CD PROJEKT
Lokalizace anglická
Doporučený věk
18 let
Datum vydání 26.01.2023
Distribuce
oficiální ČR
Typ elektronické licence StandardProduct
novinka Ano
Značky CD Projekt
Šířka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 0.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 17.5 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hloubka výrobku 13.6 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg