×
Kód: ARZARENALEGGRED ID: 1584491

Herní stůl Arozzi Arena Leggero 114 x 72 cm (ARENA-LEGG-RED) černý/červený

herní stůl • MDF deska • odnímatelný povrch z mikrovlákna s protiskluzovou úpravou (voděodolný, pratelný v pračce) • systém pro správu kabelů (na spodní straně desky) • celoplošná podložka pod myš •...

7 099 Kč
u vás již 05.12.

Popis produktu

herní stůl • MDF deska • odnímatelný povrch z mikrovlákna s protiskluzovou úpravou (voděodolný, pratelný v pračce) • systém pro správu kabelů (na spodní straně desky) • celoplošná podložka pod myš • robustní ocelové nohy • nosnost 65 kg • rozměry 114 × 72 × 72,5 cm • hmotnost 22,8 kg

Arozzi Arena LeggeroArozzi Arena Leggero, 114 × 72 cm, černá/červená


K tomu, abyste na poli videoher dosáhli skutečného úspěchu, si potřebujete vytvořit co nejlepší zázemí. Naprostým základem je přitom v tomto ohledu kvalitní stůl. Vsaďte na Arozzi Arena Leggero a rozjeďte gamingovou smršť se vším všudy! Tento propracovaný herní stůl vám díky robustním ocelovým nohám a pevné MDF desce zajistí dokonalou stabilitu, takže se můžete plně ponořit do hraní. Při prudkých pohybech myší vám díky odnímatelnému povrchu z mikrovlákna nebude zbytečně klouzat ruka. A speciální systém pro správu kabelů zajistí, že vám na stole nebude nic překážet.


Pracovní plocha má rozměry 114 × 72 cm a výška stolu činí 72,5 cm. Díky tomu vám Arozzi Arena Leggero zajistí parádní hráčský komfort i v místnostech, kde byste se jinak s běžným stolem potýkali s nedostatkem místa.


Celoplošná podložka pod myš


K hernímu stolu Arozzi Arena Leggero navíc dostanete kvalitní potah z mikrovlákna, který funguje i jako celoplošná podložka pod myš. Spodní strana potahu je opatřena protiskluzovou pryžovou vrstvou, takže se ani při prudkých pohybech zbytečně nehýbe. Celý potah je voděodolný a dá se ze stolu kdykoliv sejmout. Výhodou je pak i možnost jeho praní v pračce (na nízkou teplotu).


Udělá vám pořádek v kabelech


Na spodní straně desky stolu Arozzi Arena Leggero se nachází chytře zpracovaný systém správy kabelů. Při hraní vás tak nebudou obtěžovat žádné dráty – všechny budou hezky schované v integrovaném košíku pod stolem. Vedení kabelů pro připojení monitoru a dalšího nezbytného příslušenství přitom zajistí 3 speciální otvory v desce stolu.


Unese 65 kg


Předností tohoto herního stolu je i jeho skvělá nosnost, která činí 65 kg. Díky ní můžete mít při hraní po ruce vše, co potřebujete.


Dokumentace k tomuto produktu
Arena-leggero-Assembly-Guide Stáhnout / (1.26 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce ARENA-LEGG-RED
Šířka 114 cm
Délka 72 cm
Výška 72.5 cm
Nastavitelná výška Ne
Podsvícení Ne
Protiskluzový povrch Ano
Barva černá, červená
Značky Arozzi
Rozměry balení
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 30.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 27.0 kg

Uživatelské recenze - Herní stůl Arozzi Arena Leggero 114 x 72 cm (ARENA-LEGG-RED) černý/červený

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce ARENA-LEGG-RED
Šířka 114 cm
Délka 72 cm
Výška 72.5 cm
Nastavitelná výška Ne
Podsvícení Ne
Protiskluzový povrch Ano
Barva
černá, červená
Značky Arozzi
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 30.0 cm
Hloubka výrobku 80.0 cm
Hmotnost výrobku 27.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Arena-leggero-Assembly-Guide Stáhnout / (1.26 MB)