×
Kód: HRINSP2823 ID: 1639399

Gamepad HORI Split Pad Pro na Nintendo Switch - Pikachu Evee Edition (NSP2823)

bezdrátový gamepad • pro herní konzoli Nintendo Switch • ergonomický design • tradiční rozložení tlačítek • připojení pomocí Bluetooth • oficiálně licencováno společnostmi Nintendo a The Pokémon...

1 499 Kč
u vás již 09.08.

Vše o produktu

HORI Split Pad Pro pro Nintendo Switch, zelená


HORI Split Pad Pro Nintendo Switch PikachuPonořte se naplno do inovativních her pro konzoli Nintendo Switch, které si pro vás připravila tato oblíbená japonská společnost, která již desetiletí dělá radost hráčům z celého světa. K tomu, abyste si všechny virtuální zážitky mohli užít skutečně na maximum, slouží vysoce přizpůsobitelný bezdrátový gamepad Split Pad Pro od společnosti HORI, dlouhodobě spolupracující se samotnou firmou Nintendo a přinášející parádní příslušenství, jež se skvěle drží a zároveň vám umožní rychlejší a přesnější reakce ve všech vašich hrách. Jedná se o unikátní ovladač, který hráčům umožní hrát v režimu handheld s gamepadem plné velikosti.


Split Pad Pro nahradí vaše Joy-Cony s unikátním tvarem, takže hra v handheldovém režimu bude mnohem komfortnější. Obsahuje analogové páčky v plné velikosti, precizně zpracovaný D-Pad a velká tlačítka, vyrobená s ohledem na co nejvyšší komfort a přesnost.


Ovladač je zcela kompatibilní s herní konzolí Nintendo Switch a byl důkladně testován společností HORI tak, aby vyhověl potřebám naprosté většiny her na platformě. A díky parádnímu zelenému pastelovému provedení ve stylu Pokémonů Pikachu a Eevee navíc vypadá jednoduše skvěle a stylově doplní váš herní prostor.
HORI Split Pad Pro Nintendo Switch Pikachu


 


Klíčové vlastnosti:


  • Bezdrátový ovladač pro konzoli Nintendo Switch nahrazující Joy-Cony klasickým designem, umožňující pohodlné hraní i v režimu handheld
  • Tlačítka Home, Capture a +/-
  • Ergonomický design určený k dlouhotrvajícímu hraní
  • Oficiálně licencováno společnostmi Nintendo a The Pokémon Company
  • Přiřaditelné zadní spouště
  • Režim Turbo
  • Ultra rychlá odezva

 


Kvalitní ovladač Split Pad Pro od legendárního výrobce HORI s klasickým rozložením velkých tlačítek, které budou přímo ideální pro maximálně komfortní hraní v režimu handheld. S parádním designem Pokémonů Pikachu a Eevee v pastelových barvách. Vyrobeno v oficiální licenci firem Nintendo a The Pokémon Company.

 


Okamžitě připraven ke hraní


Ovladač budete moci připojit a okamžitě začít hrát díky podpoře technologie Plug and Play, jež nevyžaduje instalaci žádných dodatečných ovladačů či softwaru. Jednoduše jej připojte pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth k vaší konzoli Nintendo Switch tak, jak jste zvyklí a můžete začít hrát (předtím se ovšem ujistěte, že jsou všechny ovladače Joy Con vypnuté). Gamepad obsahuje větší gripy, přiřaditelné zadní spouště, konektor pro připojení sluchátek, dedikovaná tlačítka k ovládání zvuku, komfortní D-Pad a velká základní tlačítka, která znáte z klasických ovladačů Joy-Con, včetně Home, Capture a +/-. Ovladač nezahrnuje pohybový ovladač, vibrační odezvu HD Rumble, NFC nebo IR kameru.


HORI Split Pad Pro Nintendo Switch Pikachu

Technické parametry

Technické detaily
Počet tlačítek 17
Provedení bezdrátové
Reflexní vibrace Ne
Platforma Nintendo Switch
Připojení sluchátek Ne
Druh příslušenství neoriginální příslušenství
Typ příslušenství gamepad
Barva zelená
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce NSP2823
Kompatibilní s mobilním telefonem Ne
Značky HORI
Rozměry balení
Šířka výrobku 16.2 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 17.3 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg

Uživatelské recenze - Gamepad HORI Split Pad Pro na Nintendo Switch - Pikachu Evee Edition (NSP2823)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Počet tlačítek 17
Provedení
bezdrátové
Reflexní vibrace Ne
Platforma Nintendo Switch
Připojení sluchátek Ne
Druh příslušenství neoriginální příslušenství
Typ příslušenství gamepad
Barva
zelená
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce NSP2823
Kompatibilní s mobilním telefonem Ne
Značky HORI
Šířka výrobku 16.2 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hloubka výrobku 17.3 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg