×
Kód: FOXSG8804G ID: 1622142

Fotopast FOXcam SG880-4G + 8 GB SD karta

3 (1)
6 290 Kč
u vás již 03.10.

Vše o produktu

Fotopast FOXcam SG880-4G + ZDARMA 8 GB karta Nová fotopast FOXcam SG880-4G přináší to nejlepší za bezkonkurenční cenu. 4G LTE fotopast s podporou cloudového uložiště, které vám může nabídnout opravdu hodně a navíc se nebudete trápit s nastavením.

Nový inovovaný model SG880-4G vychází z legendární fotopasti SG880MK-18MHD, která si právem našla uznání v širokém segmentu uživatelů a stala se tak doslova legendou.

Nástupce SG880-4G má ještě vyšší ambice a přináší vše, co starému modelu chybělo:

- cloudové uložiště

  • okamžitá notifikace mobilním telefonem
  • přehledně řazené fotografie (nemusíte se brodit mořem uložených fotografií v emailu)
  • 4G konektivita
  • možnost fotopast ovládat přímo z cloudu zdarma
  • možnost zasílání krátkého videa

Fotopast nově disponuje velmi rychlým 4G modemem s podporou cloudového uložiště Molnus. Tuto výhodu ocení ti, kteří nemají nervy prohlížet zahlcenou emailovou schránku a neustále řešit problémy spojené s emailovým účtem (seznam.cz fotopasti přestal podporovat).

Mezi další vylepšení patří použití kvalitnějšího snímače a světelnější optiky, která spolu s technologií FOXraw disponuje vyšší hustotou pixelů s nastavitelným rozlišením až 24Mpx. Díky technologii FOXraw jsou snímky velmi detailní a dynamické. Vylepšená byla také noční scéna. Obrysově lze zvěř přečíst až na 30 metrů. V případě rozpoznání osoby nabídne SG880-4G úctyhodných 15 metrů v závislosti na okolních podmínkách.

Mezi další inovace patří i zvýšení dosahu PIR čidla, které pracuje s technologií FOXmove. Dosah PIR čidla zůstává reálných 18 metrů! Vylepšena byla také selektivita PIR čidla.

Pokud přidáme funkci dálkové správy, možnost ukládat snímky na cloud a dostávat okamžité notifikace, získáme velice účinný nástroj na ostrahu domů, chat, zahrad, garáží a jiných prostor.

Na své si přijdou i milovníci přírody a myslivci. Obrysově je možné vidět zvěř na vzdálenost až 30 metrů!

Čisté video i v noci a věrné barvy Model FOXcam SG880MK-18MHD díký technologii FOXraw pořizuje neuvěřitelně čisté záznamy. Další předností jsou věrné barvy bez nežádoucích přechodů barev. Noční scéna je automaticky regulovaná dle vzdálenosti na kterou fotopast pořizuje záznamy.

FOXraw vykouzlí nádherné snímky FOXraw je špičková technologie, která dodá pořízeným snímkům správný kontrast, hloubku a gamut. Díky nově osazenému SONY CMOS čipu, dokáže fotopast pořídit nádherné fotografie. Noční scéna je vykreslena dle křivky, bez přepalů i na krátkou vzdálenost při použití dostatečně rychlé expozice = minimalizace rozmazání pohybem!

Jednoduší už to být nemůže! Špičkový 4G LTE modem umožňuje automatické stažení konfigurace internetu. Nemusíte tedy složitě nastavovat přístupové údaje.

Jednoduše zapněte fotopast. Aktivujete funkci automatického nastavení. Posledním krokem je vytvoření účtu na cloudu a přidání fotopasti. Fotopast lze samozřejmě nastavit k posílání MMS nebo obrázků do emailu.

Pohodlné a přesné zaměření fotopasti na cíl Díky vestavěné LCD obrazovce v přední části stačí fotopast zapnout, pořídit manuálně fotografii a udělat korekci přesného zaměření!

Model FOXcam SG880-4G disponuje laserovým ukazovátkem, se kterým bude zaměření fototopasti naprostou hrou.

Bezkonkurenční detekčení rozsah PIR čidla Technologie FOXmove přináší větší citlivost s potlačením nežádoucích spouštěčů externích vlivů. Pozor SG880-4G používá nový PIR senzor vyvinutý speciálně pro fotopasti!

Bezkonkurenční detekční dosah PIR čidla Díky novému PIR čidlu a technologii FOXmove bylo dosaženo lepší charakteristiky a rychlosti spínání. Fotopast disponuje vyšší selektivitou a prodlužuje detekční vzdálenost až o 34%!

Ještě univerzálnější zařízení vhodné pro ostrahu majetku i myslivost Fotopast FOXcam SG880-4G je univerzální zařízení, které splňuje ty nejpřísnější požadavky na ostrahu majetku.

Zrovna tak naleznete uplatnění i pro výkon myslivosti.

Za pomocí cloudového uložiště Molnus budete přehledně notifikování pomocí mobilní aplikace, která je zdarma. Fotografie lze prohlížet snadno a hlavně přehledně ve formě galerie.

Rychlé, spolehlivé odesílání snímků ve vysoké kvalitě FOXcam SG880-4G pracuje dle dostupnosti se všemi dostupnými mobilními sítěmi, které jsou v místě instalace k dispozici.

4G LTE připojení zajistí rychlost a stabilitu odesílání. Snímky mohou být odesílány na email, cloud nebo formou MMS na mobilní telefon.

Nechybí podpora přenosů videa (10 sec, nižší kvalita.)

Podpora dobíjecích baterií Fotopasti FOXcam podporují dobíjecí baterie typu AA. Díky tomu můžete ušetřit značnou částku na provozních nákladech.

Největší přednosti Podpora 4G přenosů s možností přenášet krátká videa. Podpora cloudu skvěle organizované fotografie dostupné z mobilu nebo PC. Kompaktní velikost s kvalitní kamufláží = snadno ji schováte před očima zloděje. Prestižní značka s velmi dobrým servisem. Přesné zaměření pomocí integrované LCD obrazovky a laserovému ukazovátku Fotopast je vhodná: k ochraně vašeho majetku – auta, chaty, garáže, domy, …, ke střežení zahrady a jiných pozemků, když potřebujete okamžité upozornění na email nebo mobil. Jak fotopast funguje v praxi Fotopast detekuje pohyb PIR čidlem, pořídí snímek a uloží ho na SD kartu. Pořízené snímky fotopast ihned odesílá na e-mail nebo na mobil. Fotopast lze ovládat na dálku, nebo si nechat na vyžádání zaslat snímek aktuální situace. Podpora časovače pro nastavení pracovní doby. Skvělé noční snímky Neviditelný a extrémně silný přísvit s použitím nové technologie vykreslení noční scény FOXraw.

Široký snímací úhel Široký snímací úhlem 60° = ideální úhel, který se hodí pro všechny případy instalace.

TECHNICKÉ ÚDAJE: České menu: ano Dálkový ovladač: Ano Neviditelný přísvit: Ano 4G/GPRS (přenosy na e-mail, cloud): Ano GSM brána: ano Počet možných odeslaných MMS/emailů: 0 (neomezeně) až 99 Zobrazovací senzor: CMOS senzor 5 Mpx Objektiv: F=2.2mm/FOV (úhel záběru)=60° Rozlišení fotografií: 12/14/18 MPX Záznam videa: Full HD 1080p Rozlišení MMS zpráv: MMS = VGA/ email = 800×600/ OFF Paměť: SD karta (8 až 32 GB) Typ osvětlovací jednotky: led-diodová 34 ks IR blesk: 12 metrů, 940nm ostrahu, myslivost až 30 metrů! Vzdálenost snímání PIR senzorů: až 18 m při 20 C° normální citlivosti Výdrž na bateriích: 3 až 6 měsíců

Technické parametry

Obecné informace
Typ digitální kamery fotopast
Materiál těla plast
Odolnost IP65
Snímací čip
Druh snímače CMOS
Rozlišení (foto) 18 Mpx
Objektiv
Světelnost objektivu 2.2 f/
Režimy a funkce
Pozorovací úhel 60 °
Osvětlení IR neviditelné
Cyklické natáčení Ano
Dosvit 15 m
Dosah detekce PIR snímačů 18 m
Nastavení PIR detekce vysoká, střední, nízká, auto
Nastavitelná délka videozáznamu Ano
SMS ovládání Ano
GSM brána (odesílání záznamu) 4G
Displej Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Rozhraní
Wi-Fi Ne
Propojení Bluetooth Ne
Konektory napájení DC-IN, USB Micro
Záznam videa
Videosekvence se zvukem
Rozlišení videa Full HD (1920 × 1080)
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Menu v CZ / SK jazyku Ano
Typ napájení 8× AA
Výdrž na jedno nabití 3 - 6 měsíců
Značky FOXcam
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 14.5 cm
Hloubka výrobku 6.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 15.8 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 11.3 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg

Uživatelské recenze - Fotopast FOXcam SG880-4G + 8 GB SD karta

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

3
(60%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Peter
24.06.2022 - 11:31
60 %

vzhľadom na recenzie a cenu som očakával kvalitnejšie fotky, fotí oneskorene a neposiela všetky zábery.

Celková spokojenost
Peter
24.06.2022 - 11:31
60 %

vzhľadom na recenzie a cenu som očakával kvalitnejšie fotky, fotí oneskorene a neposiela všetky zábery.

Celková spokojenost

Technické parametry

Typ digitální kamery fotopast
Materiál těla plast
Odolnost
IP65
Druh snímače
CMOS
Rozlišení (foto)
18 Mpx
Světelnost objektivu
2.2 f/
Pozorovací úhel 60 °
Osvětlení IR neviditelné
Cyklické natáčení
Ano
Dosvit 15 m
Dosah detekce PIR snímačů 18 m
Nastavení PIR detekce vysoká, střední, nízká, auto
Nastavitelná délka videozáznamu Ano
SMS ovládání Ano
GSM brána (odesílání záznamu) 4G
Displej
Ano
Podpora paměťových karet Ano
Wi-Fi
Ne
Propojení Bluetooth
Ne
Konektory napájení DC-IN, USB Micro
Videosekvence
se zvukem
Rozlišení videa
Full HD (1920 × 1080)
Záruka 24 měsíců
Menu v CZ / SK jazyku Ano
Typ napájení 8× AA
Výdrž na jedno nabití 3 - 6 měsíců
Značky FOXcam
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 14.5 cm
Hloubka výrobku 6.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Šířka výrobku 15.8 cm
Výška výrobku 10.5 cm
Hloubka výrobku 11.3 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 1 824 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 1 384 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 692 Kč