Kód: FIASCB10 ID: 1585951

Detektor kouře FireAngel SCB10, 2v1 (SCB10)

detektor kouře a oxidu uhelnatého • fotoelektrická (optická) technologie pro detekci kouře • elektrochemická technologie pro detekci CO • napájení: integrovaná lithiová baterie • odolnost proti...

1 290 Kč
u vás již 02.08.

Vše o produktu

detektor kouře a oxidu uhelnatého • fotoelektrická (optická) technologie pro detekci kouře • elektrochemická technologie pro detekci CO • napájení: integrovaná lithiová baterie • odolnost proti falešným poplachům • upozornění na konec životnosti hlásiče • Funkce Sleep Easy • testovací tlačítko

FireAngel SCB10, 2v1


Tento detektor je kombinací hlásiče požáru a senzoru oxidu uhelnatého (CO). Jedno zařízení tak zajistí dvojitou ochranu vůči dvěma velkým nebezpečím, kvůli kterým ročně umírají zbytečně stovky tisíc lidí.


Přesné a spolehlivé senzory


Disponuje dvěma senzory: zatímco optický (fotoelektrický) rozpozná ihned požár, elektrochemický identifikuje oxid uhelnatý (CO). Oba pracují s maximální přesností, vysokou spolehlivostí a jsou vysoce odolné vůči planým poplachům.


Napájení přitom obstarává zabudovaná nevyměnitelná lithiová baterie, o níž se nemusíte celých 10 let životnosti přístroje starat.


Plnění přísných norem


Tento hlásič je samozřejmě nezávisle otestován a plní náročné normy, jako je certifikát CE nebo EN50291-1: 2010 +A1:2012 (elektrická zařízení pro detekci oxidu uhelnatého v obytných prostorech) a schválený je také dle ČSN, EN 14604:2005 + A1:2008 (autonomní hlásiče kouře) a CPR. Využijete jej tak i v novostavbách, kde je nutné jej mít, dle vyhlášky 23/2008 Sb.


Jednoduchá instalace


Detektor se snadno instaluje a je vlastně bezúdržbový. Bateriové napájení pak usnadňuje instalaci, kamkoli potřebujete a také je jistotou toho, že zařízení korektně pracuje i při výpadcích proudu. Instalace je určena na strop či stěnu pomocí dodávané montážní konzole.


Multifunkční tlačítko


Na těle má zařízení tlačítko, díky němuž otestujete správnou funkčnost detektoru, ale díky funkci Smart Silence jej lze využít také ke ztišení sirény v případě planého poplachu způsobeného například vařením.


SLEEP EASY


Tato funkce vám umožní signalizaci vybití baterie odložit až o 9 hodin, například v noci, abyste se vyspali do druhého dne.

Technické parametry

Další parametry
Základní sada Ne
Funkce (Typ) senzor
Typ zařízení Detektor kouře, Detektor oxidu uhelnatého
Značky FireAngel
SMART Integrace do systému
Google Home Ne
Apple HomeKit Ne
Amazon Alexa Ne
Rozměry balení
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg

Uživatelské recenze - Detektor kouře FireAngel SCB10, 2v1 (SCB10)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Základní sada Ne
Funkce (Typ) senzor
Typ zařízení Detektor kouře, Detektor oxidu uhelnatého
Značky FireAngel
Google Home
Ne
Apple HomeKit
Ne
Amazon Alexa
Ne
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg