×
Kód: FBRFGBHTPACK ID: 1589470

Bezdrátová termohlavice Fibaro a teplotní čidlo pro Apple HomeKit (FGBHT-PACK)

termohlavice a teplotní čidlo • podpora systému Apple HomeKit • LED indikace • snížení nákladů až o 42 % • funkce Otevřené okno • intuitivní mobilní aplikace • protizámrzná ochrana • režim Dovolená •...

2 659 Kč
u vás již 03.10.

Vše o produktu

termohlavice a teplotní čidlo • podpora systému Apple HomeKit • LED indikace • snížení nákladů až o 42 % • funkce Otevřené okno • intuitivní mobilní aplikace • protizámrzná ochrana • režim Dovolená • dětská pojistka • plánovač • automatická kalibrace • automatické odstraňování vodního kamene • vestavěná baterie • dobíjení přes micro USB konektor

Termohlavice Fibaro a teplotní čidlo pro Apple HomeKit


Pokud hledáte moderní technologickou vychytávku určenou ke snímání a regulaci teploty ve vaší domácnosti, termohlavice Fibaro spolu teplotním čidlem a podporou systému Apple HomeKit vás svými dovednostmi zajisté ohromí. Díky těmto inteligentím pomocníkům se totiž snadno zbavíte vytápění skrze centralizovanou řídicí jednotku, která nenabízí ani zdaleka tolik možností. Hlavice, které spolupracují nejen spolu, ale také s řídicí jednotkou, můžete jednoduše nainstalovat na kterýkoliv radiátor v domácnosti. Hlavice poté automaticky reguluje teplotu v místnosti, a to pomocí 2 snímačů - vestavěného či externího. Zařízení vyniká také svým elegantním designem, který skvěle doplní vkusně zařízený interiér všech vašich místností. Pořiďte si spolehlivého pomocníka, který se postará o příjemnou teplotu vašeho obydlí v jakémkoliv ročním období.


Podpora systému Apple HomeKit


Hlavice podporuje revoluční systém Apple HomeKit, který společnost vyvinula za účelem snadného ovládání a vzájemného propojení kompatibilních zařízení v rámci domácnosti. Tato technologie vyniká vysokou mírou bezpečnosti a díky funkci přenášení malého množství dat je schopna fungovat bezdrátově. Všechny kompatibilní přístroje lze jednoduše ovládat skrze aplikaci Domácnost.


Díky vychytaným algoritmům snížíte náklady na vytápění až o 42 %.

 


Regulace na dálku


Při regulaci teploty máte na výběr ze 3 variant. Máte-li rádi starou dobrou klasiku, teplotu lze regulovat manuálním způsobem - pootočením hlavice. Chcete-li využít inteligentní vychytávku, která vám zajistí opravdový komfort, teplotu můžete regulovat na dálku, a to prostřednictvím jednoduché aplikace ve vašem chytrém telefonu. Pokud nezvolíte ani jednu z nabízených variant, teplota může být regulována také automaticky, a to na základě otopných rozvrhů.

 


Barevné znázornění teploty


Teplotní stav lze jednoduše detekovat pomocí světelného kroužku s LED diodou. Ve chvíli, kdy svou ruku přiblížíte k hlavici, světelný kroužek se rozsvítí v barvě, která přísluší aktuálnímu počtu stupňů v místnosti. Rychle tak rozpoznáte, kdy je nutno teplotu zvýšit či snížit.

 


Ideální teplota v každém pokoji


Kdekoli, ať se jedná o koupelnu, obývák, kuchyň či jinou místnost, lze díky rozvrhům řízení teplot nastavit individuální a pro vaše pohodlí dokonalé podmínky. Snadno například zvýšíte teplotu v chladné místnosti bez oken nebo naopak snížíte počet stupňů v teplém pokoji zalitém sluncem. Vše záleží jen na vašich preferencích.

 


Šetří vaše náklady


Termohlavice funguje na bázi vychytaných algoritmů, které minimalizují plýtvání teplem a sníží vaše náklady až o neuvěřitelných 42 %. O úsporu se stará i funkce Otevřené okno, díky níž hlavice vypozoruje přesný moment, kdy jste začali větrat, načež na 30 minut pozastaví vytápění. Zaraduje se tak nejen vaše peněženka, ale také životní prostředí.

 


Užitečné funkce


Zařízení je slučitelné s většinou termostatických ventilů na trhu a pyšní se mnoha užitečnými funkcemi. Disponuje protizámrznou ochranou nebo funkcí automatického odstraňování vodního kamene, díky nimž se můžete spolehnout na maximální životnost celého systému. Skvělou vychytávkou je také hlasové ovládání, automatická kalibrace, režim Dovolená nebo dětská pojistka, která se hodí zejména rodičům nadměrně zvídavých dětí.

 


Vestavěná baterie


O dostatečný přísun energie se postará vestavěná Li-Pol baterie, kterou lze dobít pomocí micro USB konektoru.


Dokumentace k tomuto produktu
Fibaro Radiatorová hlavice pro Apple HomeKit - Manuál--CZ Stáhnout / (1.61 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce FGBHT-PACK
Typ zařízení termohlavice
Funkce (Typ) termostatická hlavice
Základní sada Ne
Značky Fibaro
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ano
Google Home Ano
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.2 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 12.1 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg

Uživatelské recenze - Bezdrátová termohlavice Fibaro a teplotní čidlo pro Apple HomeKit (FGBHT-PACK)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce FGBHT-PACK
Typ zařízení termohlavice
Funkce (Typ) termostatická hlavice
Základní sada Ne
Značky Fibaro
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ano
Google Home
Ano
Šířka výrobku 17.2 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 12.1 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Fibaro Radiatorová hlavice pro Apple HomeKit - Manuál--CZ Stáhnout / (1.61 MB)