×
Kód: FBRFGBHMS001 ID: 1575696

Detektor pohybu Fibaro Bluetooth, Apple Homekit kompatibilní (FGBHMS-001)

detektor pohybu • bateriové napájení CR123A 3,0 V DC • Bluetooth • doporučená výška instalace 2,4 m • snímání rychlosti a směru pohybu, počtu osob • rozpozná úroveň osvětlení, otřesy a teplotu •...

1 599 Kč
u vás již 11.10.

Vše o produktu

detektor pohybu • bateriové napájení CR123A 3,0 V DC • Bluetooth • doporučená výška instalace 2,4 m • snímání rychlosti a směru pohybu, počtu osob • rozpozná úroveň osvětlení, otřesy a teplotu • dosah až 50 m • provozní teplota 0°C až 40°C • rozsah měření světla 0 až 32 000 Lx • rozsah měření teploty 0°C až 40°C • průměr 46 mm

Fibaro Bluetooth


Detektor pohybu, který zabezpečí vaší domácnost nejen proti nevítaným návštěvníkům, ale také vám pomůže udržet věci pod kontrolou. Fibaro Bluetooth dokáže zaznamenávat a na jednom místě, kterým je aplikace ve vašem mobilním telefonu, shromažďovat informace o veškerém pohybu u vás doma, dokáže určit rychlost a směr pohybu, počet osob, úroveň osvětlení, ale také zvládne řídit teplotu a zaznamenat vibrace a otřesy. 


Kompatibilní s Apple Homekit


Jestli jste zvyklí využívat funkce a aplikace firmy Apple, pořiďte si právě tuto variantu detektoru Fibaro. Po spárování díky technologii Bluetooth můžete váš detektor ovládat přes aplikaci pro domácnost Apple Homekit. Vynikající přehled o všem díky jedinému pohledu na displej vašeho iPhonu. Výhodou je, že detektor s podporou Homekit můžete na rozdíl od běžného provedení ovládat hlasem přes Apple funkci Siri.


Využijte váš iPhone a ovládání hlasem, abyste spolu s detektorem Fibaro udrželi vaši domácnost pod kontrolou.

  Detektor pozná, kdo se hýbe


V případě, že doma zapomenete vypnout například žehličku a detektor po zhruba 15 minutách nezaznamená žádný pohyb člověka, zachová se takto: Upozorní vás nebo sám automaticky aktivuje alarm, zavře okna, zhasne světla, vypne nepotřebná zařízení a sníží teplotu vytápění. Nemusíte mít však obavu z planých poplachů, pokud například máte doma domácího mazlíčka. Díky rozpoznávání otřesů detektor Fibaro dokáže určit, zda jde o psa, kočku nebo člověka, a vám tak nebude zvonit alarm pokaždé, když se váš miláček proběhne přes pokoj.
  Chůva pro vaše dítě


Pokud máte doma dítě, které se bojí usínat samo po tmě, neostýchejte se nechat mu při jeho propadání do říše snů rozsvícenou lampičku. Nemusíte mít přitom strach z nehorázných částek na účtu za elektřinu. Detektor Fibaro dokáže světlo ihned po usnutí vašeho dítěte vypnout. A když se dítko náhodou probudí uprostřed noci, FIbaro mu intuitivně spustí tlumené světlo a při pokročilém nastavení dokonce zvládne zahrát ukolébavku.
  Ví co dělat


Detektor nabízí nekonečné možnosti využití. Nastavte si v aplikaci zautomatizované ranní spuštění hudby a roztažení žaluzií, regulujte přesné nastavení teploty, večer naopak využijte rozsvícení světel nebo spuštění bezpečnostního video záznamu, který vám přijde do vašeho mobilního telefonu. Detektor Fibaro také dokáže ihned hlásit alarmem, když je v domě zloděj, stejně jako nahlásí každý pokus o manipulaci, jako je přemístění či změna úhlu pohledu.  

Dokumentace k tomuto produktu
FGBHMS-001-S Stáhnout / (878.08 kB)
FGBHMS-001 Stáhnout / (1.41 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce FGBHMS-001
Komunikační technologie Bluetooth
Typ zařízení detektor pohybu
Funkce (Typ) senzor
Základní sada Ne
Značky Fibaro
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ano
Google Home Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.6 cm
Výška výrobku 4.6 cm
Hloubka výrobku 4.6 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 15.9 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 11.9 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg

Uživatelské recenze - Detektor pohybu Fibaro Bluetooth, Apple Homekit kompatibilní (FGBHMS-001)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce FGBHMS-001
Komunikační technologie Bluetooth
Typ zařízení detektor pohybu
Funkce (Typ) senzor
Základní sada Ne
Značky Fibaro
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ano
Google Home
Ne
Šířka výrobku 4.6 cm
Výška výrobku 4.6 cm
Hloubka výrobku 4.6 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 15.9 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 11.9 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Dokumentace k tomuto produktu
FGBHMS-001-S Stáhnout / (878.08 kB)
FGBHMS-001 Stáhnout / (1.41 MB)