×
Kód: FBRFIBFGMS001ZW5 ID: 1575689

Detektor pohybu Fibaro Z-Wave Plus, bateriový (FIB-FGMS-001-ZW5) bílý

5 (3)

detektor pohybu • bateriové napájení CR123A / CR17345, 3,0 V DC • Z-Wave (frekvence 868,4 MHz EU) • doporučená výška instalace 2,4 m • snímání rychlosti a směru pohybu, počtu osob • rozpozná úroveň...

1 629 Kč
u vás již 29.09.
rychlart do 30 minut

Vše o produktu

detektor pohybu • bateriové napájení CR123A / CR17345, 3,0 V DC • Z-Wave (frekvence 868,4 MHz EU) • doporučená výška instalace 2,4 m • snímání rychlosti a směru pohybu, počtu osob • rozpozná úroveň osvětlení, otřesy a teplotu • dosah až 50 m • provozní teplota 0°C až 40°C • výdrž v pohotovostním režimu až 3 roky • rozsah měření světla 0 až 32 000 Lx • rozsah měření teploty –20 °C až +100 °C • průměr 46 mm • pro funkčnost je nutná centrální jednotka

Fibaro Z-Wave Plus, bílá


Pokud chcete vaši domácnost vybavit zařízením, které by vám pomohlo udržet vaši domácnost pod kontrolou, jste zde správně. Dovolujeme si vám představit bezdrátový detektor pohybu Fibaro Z-Wave Plus, který je nejmenším pohybovým senzorem na světě, jeho průměr je pouhých 46 milimetrů. I tak je však nabitý funkcemi, kdy dokáže snímat pohyb, jeho směr a rychlost, dále spočítá počet osob v dosahu, zvládne rozpoznat úroveň osvětlení, zaznamená otřesy a informace o aktuální teplotě


Aktivace alarmu


Zapomněli jste doma vypnout žehličku nebo některý jiný spotřebič? Senzor Fibaro si ihned po detekování absence pohybu v domě dokáže s problémem poradit, a to díky provedení úkonů v následujícím pořadí. Upozorní vás nebo sám automaticky aktivuje alarm, zavře okna, zhasne světla, vypne nepotřebná zařízení a sníží teplotu vytápění. Nemusíte však mít strach ze zbytečných poplachů. Díky snímání vibrací a otřesů dokáže senzor rozpoznat pohyb lidí od pohybu domácích mazlíčků.


Pořiďte si zařízení, které je skvělým pomocníkem v udržení vaší domácnosti pod kontrolou.

 


Technologie Z-Wave


Protokol Z-Wave byl vyvinut speciálně pro potřeby zařízení do domácnosti, jako jsou například čidla, klimatizace, osvětlení a ostatní elektronika, která přenáší malé množství dat a je schopna pracovat bezdrátově. Jeho hlavní výhodou je to, že je celosvětově standardizován, je bezpečný a disponuje absolutní mobilitou a možností propojení více výrobků disponující touto technologií.
 


Spolehněte se na chůvičku 


V situaci, kdy vaše dítě usíná a vy víte, že se po tmě bojí, nemusíte se už strachovat nechat mu při usínání rozsvícené světlo. Nebudete už mít noční můry z představy výše účtu za elektřinu, detektor Fibaro se zachová jako inteligentní chůvička a zhasne světlo, jakmile vaše dítě usne. Při pokročilém nastavení Fibaro zvládne v dobu probuzení dítěte zapnout tlumené světlo a zahrát ukolébavku, aby znovu beze strachu usnulo.

 


Regulace teploty


Teplota u stropu bývá rozdílná s tou u podlahy. Doporučená instalační výška detektoru Fibaro je proto 2,4 m nad zemí. Navíc lze snadno nastavit, aby detektor s tímto rozdílem počítal, a topení tak bylo přesné. Při regulaci teploty spolupracují různé moduly s čidlem snímání teploty po celé místnosti.

 


Ochránce domova


Detektor Fibaro je sám o sobě skvělým ochráncem. Zaznamená-li pohyb osoby, když zrovna nejste doma, budete o tom vědět. Zároveň se okamžitě spustí poplach při jakémkoliv pokusu o manipulaci s detektorem, nejen ve snaze ho přemístit, ale třeba jen při změně úhlu jeho pohledu. Jako jeden z mála produktů tohoto typu na světě dokáže Fibaro zaznamenat i zemětřesení. Vše uvidíte v uživatelském rozhraní volně stažitelné aplikace.

Dokumentace k tomuto produktu
FGMS-001 Stáhnout / (3.33 MB)
FGMS-001-S-v2.2-web Stáhnout / (592.92 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce FIB-FGMS-001-ZW5
Komunikační technologie Z-Wave
Typ zařízení detektor pohybu
Funkce (Typ) senzor
Základní sada Ne
Značky Fibaro
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ne
Google Home Ano
Vlastní systém Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 7.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Detektor pohybu Fibaro Z-Wave Plus, bateriový (FIB-FGMS-001-ZW5) bílý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 3 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Kamil
15.06.2021 - 05:52
100 %

Všechno v pořádku

Celková spokojenost

Příslušenství

Kamil
15.06.2021 - 05:52
100 %

Všechno v pořádku

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce FIB-FGMS-001-ZW5
Komunikační technologie Z-Wave
Typ zařízení detektor pohybu
Funkce (Typ) senzor
Základní sada Ne
Značky Fibaro
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ano
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 7.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Dokumentace k tomuto produktu
FGMS-001 Stáhnout / (3.33 MB)
FGMS-001-S-v2.2-web Stáhnout / (592.92 kB)