Kód: WDGWDBYVG0010BBK ID: 1579772

Externí pevný disk 2,5" Western Digital My Passport Portable 1TB, USB 3.0 (WDBYVG0010BBK-WESN) černý

2,5" externí HDD disk • nízká hmotnost 120 g • kapacita 1 TB • USB 3.0, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 • vysoká rychlost přenosu dat • zvýšení výkonu počítače • ochrana heslem • kompatibilita s Facebook,...

? 1 599 Kč Ušetříte: 100 Kč (6%)
1 499 Kč
u vás již 23.09.
rychlart do 30 minut

Vše o produktu

2,5" externí HDD disk • nízká hmotnost 120 g • kapacita 1 TB • USB 3.0, USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 • vysoká rychlost přenosu dat • zvýšení výkonu počítače • ochrana heslem • kompatibilita s Facebook, DropBox, Google Drive • odolnost a dlouhodobá spolehlivost • v balení vše k okamžitému použítí

Western Digital My Passport Portable 1 TB, černá


Mějte veškerá data vždy sebou a neustále pod kontrolou. S externím HDD diskem Western Digital My Passport Portable budete mít v ruce úložiště s velikou kapacitou 1 TB a vysokou rychlostí přenosu všech dat. V neposlední řadě získáte velmi zdařilý designový kousek, který je připraven na to, abyste z jeho používání vytěžili maximum. Disk je dokonale kompaktní a lehký, vejde se do dlaně a nic vám tak nebude bránit brát si ho sebou kamkoliv.


Ten nejrychlejší přenos dat


Vaše data budou na disk skákat rychlostí, která patří ke špičce dnešní elektroniky. Western Digital My Passport využívá k přenosu souborů rozhraní USB 3.0, poradí si také s přenosem přes USB 2.0, ale hlavně je vybaven možností zapisovat multimédia přes USB 3.2 první generace, která už se označuje jako tzv. SuperSpeed USB. To vám značnou měrou přispěje k tomu, že v okamžiku zapíšete veškerá data a můžete ihned vyrazit na cestu.


Zapište díky rozhraní SuperSpeed USB svá data bleskovou rychlostí, avšak za maximálního bezpečí.

 


Bezpečí především


Nemějte obavu ze ztráty, či dokonce zneužití vašich citlivých dat, kdyby se náhodou disk dostal do nesprávných rukou. Externí disk My Passport přináší ochranu přes heslo a zároveň také vestavěné 256bitové hardwarové AES šifrování. Vše, co potřebujete, je aktivovat si přes software WD Discovery ochranu a přístup pomocí hesla.

 


Software WD Discovery a Backup


Dokonalá spolupráce disku se softwarem vám usnadní každý úkon s tímto zařízením. WD Discovery se postará o bezpečí, součástí softwaru je však také WD Backup. Ten pomůže zajistit, aby se vám nikdy žádný vytvořený dokument neztratil a to pomocí automatického zálohování. To snadno nastavíte dle své libosti a svého pracovního plánu. Stačí si vybrat čas a frekvenci, kdy bude záloha dat uskutečněna.

 


Kompatibilní se sociálními sítěmi


Software WD Discovery, který k disku automaticky obdržíte, dokáže komunikovat také s ostatními úložišti a sociálními sítěmi. Můžete si tak na disk zálohovat své aktivity z Facebooku, nebo si na něj naimportovat již dříve zálohované soubory z cloudových úložišť jako DropBox nebo Google Drive. Spravujte váš disk prostřednictvím sady nástrojů WD Utilities.

 


Vše, co k používání potřebujete


Po objednání externího disku Western Digital My Passport obdržíte spolu s ním vše potřebné, abyste ho mohli začít naplno používat ihned po vybalení. Nechybí žádné důležité kabely včetně SuperSpeed USB kabelu. Zároveň automaticky získáváte kompletní verzi softwaru WD Discovery a některým může v začátcích pomoci i stručná instalační příručka.


Technické parametry

Další parametry
Barva černá
Nárazuvzdorný Ne
Značky Western Digital
Provedení
Provedení disku 2,5 "
Provedení jednotky externí
Rozhraní
Rozhraní USB 3.0
Parametry
Určení standardní
Kapacita disku 1TB
Typ úložiště HDD
Napájení napájení z portu
Rozměry balení
Šířka výrobku 10.3 cm
Výška výrobku 3.9 cm
Hloubka výrobku 14.4 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg

Uživatelské recenze - Externí pevný disk 2,5" Western Digital My Passport Portable 1TB, USB 3.0 (WDBYVG0010BBK-WESN) černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

5

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(100%)

Hodnotilo 3 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Petr
05.07.2021 v 06:25
100 %

Celková spokojenost
Otto
27.06.2021 v 06:12
100 %

Spokojený

Celková spokojenost
Libuše
05.04.2021 v 11:40
100 %

Operativnost přes tel. na výkladní skříni. Koupila jsem si přenosný disk a flešku. Obsluhující při prvním nákupu byli velmi ochotní a milí. Při druhém nákupu to bylo standardtní, také jsem byla spokojená, děkuji Vám. Nyní potřebuji koupit baterku do glukometru. Doufám, že je máte. přijde s ním někdo k Vám. Rektorová

Celková spokojenost
Petr
05.07.2021 v 06:25
100 %

Celková spokojenost

Technické parametry

Barva
černá
Nárazuvzdorný
Ne
Značky Western Digital
Provedení disku
2,5 "
Provedení jednotky externí
Rozhraní
USB 3.0
Určení standardní
Kapacita disku
1TB
Typ úložiště HDD
Napájení napájení z portu
Šířka výrobku 10.3 cm
Výška výrobku 3.9 cm
Hloubka výrobku 14.4 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg