Kód: WDGWDBA5G0030BBK ID: 1580950

Externí pevný disk 2,5" Western Digital Black P10 Game Drive pro Xbox 3TB (WDBA5G0030BBK-WESN) černý/bílý

externí disk • kapacita 3 TB • USB 3.2 • kompatibilní s Xbox One • rychlost 130 MB/s • měsíční členství Xbox Game Pass Ultimate zdarma

0 Kč
Není skladem ?

Vše o produktu

externí disk • kapacita 3 TB • USB 3.2 • kompatibilní s Xbox One • rychlost 130 MB/s • měsíční členství Xbox Game Pass Ultimate zdarma

Western Digital WD_Black P10, 3 TB (Xbox One), černá/bíláVšichni milovníci počítačových her jistě ví, jak náročné je najít dostatek prostoru na uložení všech her na jednom místě. Na pomoc přichází společnost Western Digital se svým externím diskem WD_Black. Disk nabízí mimořádnou kapacitu 3 TB, abyste mohli na jednom místě mít uložené všechny hry. Pak už stačí pouze disk připojit, přihlásit se ke svému účtu a můžete začít hrát na kteréhokoliv kompatibilní konzoli.


Disk pro konzoli Xbox One


Díky rozhraní USB 3.2 je čtení dat velmi rychlé, a to až 130 MB/s. Hra tedy nebude zamrzat ani se nezhorší její plynulost, a to ani když ji spouštíte na konzoli přímo z disku. Přístroj je speciálně určený pro majitele konzolí Xbox One. Jeho koupí získáte měsíční členství Xbox Game Pass Ultimate, abyste mohli dále sbírat nové tituly, stahovat více než 100 her a naplno využívat výhody členství Xbox Live Gold.

 


Klíčové vlastnosti


  • prostorné úložiště pro desítky her
  • rychlé čtení dat
  • perfektně si rozumí s konzolí Xbox One
  • měsíční členství Xbox Game Pass Ultimate zdarma

Na prostorný disk uložíte desítky oblíbených her.

 


Prostor pro vaše hry


Uložte si všechny své oblíbené hry na jedno místo a mějte je k dispozici snadno a rychle. Disk disponuje mimořádnou kapacitou 3 TB, takže na něj máte možnost uložit desítky různých her. Pak už ho stačí jen připojit k herní konzoli a můžete si začít užívat oblíbenou zábavu naplno.


 
 


Kompaktní design


Je tak malý, že se vám bez obtíží vejde do kapsy. Díky kompaktním rozměrům a zanedbatelné hmotnosti můžete disk nosit neustále u sebe. Mějte ho po ruce kdykoliv a kdekoliv, abyste ho mohli zapojit nejen doma, ale i u kamarádů, s nimiž tak snadno budete moci sdílet své hry a utkat se o to, kdo je nejlepší.

 


Rychlé čtení dat


Rozhraní USB 3.2 (Gen 1) je zárukou vysoké rychlosti. Disk dokáže číst data až rychlostí 130 MB/s. Kdykoliv z něj proto budete hrát hru, vše půjde jako po másle, obraz ani zvuk se vám nebude zasekávat ani se nesníží jeho kvalita.

 


Kvalitní provedení


Disk do puntíku splňuje veškerou kvalitu, jakou se vyznačují i další modely značky Western Digital. Pyšní se odolným provedením a kvalitní konstrukcí, takže máte zaručené dlouhé roky bezchybného provozu.

 


Kompatibilita


Přístroj je speciálně určený ke spolupráci s herní konzolí Xbox One. Je vhodný pro milovníky her, kteří chtějí mít všechny tituly na jednom místě a získat k nim přístup snadno a rychle z jediného odolného zařízení.


Technické parametry

Další parametry
Barva černá
Nárazuvzdorný Ne
Značky Western Digital
Provedení
Provedení disku 2,5 "
Provedení jednotky externí
Rozhraní
Rozhraní USB 3.2, USB 3.0
Parametry
Určení gaming
Kapacita disku 3TB
Typ úložiště HDD
Napájení napájení z portu
Rozměry balení
Šířka výrobku 10.9 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 16.5 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg

Uživatelské recenze - Externí pevný disk 2,5" Western Digital Black P10 Game Drive pro Xbox 3TB (WDBA5G0030BBK-WESN) černý/bílý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Barva
černá
Nárazuvzdorný
Ne
Značky Western Digital
Provedení disku
2,5 "
Provedení jednotky externí
Rozhraní
USB 3.2, USB 3.0
Určení gaming
Kapacita disku
3TB
Typ úložiště HDD
Napájení napájení z portu
Šířka výrobku 10.9 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 16.5 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg