×
Kód: JURGIGA6 ID: 1591195

Espresso Jura GIGA6

automatický kávovar • tlak čerpadla 15 barů • 2× elektronicky nastavitelný keramický mlýnek • nastavení teploty a síly kávy • nastavení množství vody • tryska na horkou vodu • nastavení teploty mléka...

? 69 990 Kč Ušetříte: 2 213 Kč (3 %)
67 777 Kč
můžete mít již 30.01.

Může se hodit

ETA 5180 00201
ETA 5180 00201
299 Kč
ETA 4181 93020
ETA 4181 93020
459 Kč
ETA 4181 93000
ETA 4181 93000
299 Kč
ETA 4181 93010
ETA 4181 93010
359 Kč

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 19 655 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 14 911 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 7 455 Kč

Popis produktu

automatický kávovar • tlak čerpadla 15 barů • 2× elektronicky nastavitelný keramický mlýnek • nastavení teploty a síly kávy • nastavení množství vody • tryska na horkou vodu • nastavení teploty mléka a mléčné pěny • 28 nápojů jedním stiskem s mlékem i bez • LED dotykový barevný displej 4,3" • připojení na Wi-Fi: JURA Wi-Fi Connect • paměť na oblíbenou kávu • automatická čisticí a odvápňovací funkce • nádobka na vodu o objemu 3 l • objem zásobníku na zrnkovou kávu 560 g • příkon 2 300 W • 2× čerpadlo • 2× termoblok • nádoba na mléko není součástí balení

JURA GIGA 6


Jste milovníci dobré kávy a zároveň chcete mít doma spotřebiče podporující chytrou domácnost? Pak si pořiďte vysoce moderní automatické espresso Jura Giga 6 s tlakem čerpadla 15 barů a dvěma elektronicky nastavitelnými keramickými mlýnky na zrnkovou i mletou kávu. Díky tomu si lze v jednom procesu připravit dva nápoje najednou či si vytvořit svou kávovou směs z obou zásobníků. K tomu přispívají i dva samostatné termobloky a dvě čerpadla. 


28 druhů nápojů jedním stiskem tlačítka


Aby byl přístroj uživatelsky co nejpříznivější má snadné ovládání pomocí dotykového barevného LED displeje včetně názorné grafiky jednotlivých druhů káv. Jedním stiskem si lze vybrat až z 28 předem nastavených kávových nápojů s mlékem i bez. Mezi ně se řadí espresso, lungo, cappuccino, mléčná pěna, horké mléko, horká voda, flatt white a další. Nastavitelná je i teplota, síla kávy a také množství vody k její připravě, ale i teplota mléka a mléčné pěny. Vaše nejčastější preference si inteligentní zařízení zapamatuje a máte je tak pravidelně naservírované k dispozici, bez složitého nastavování. 


Vysoká kvalita i chytrá domácnost 


Kvalitní provedení kávovaru bez jakýkoli problémů zvládne náročný domácí provoz a svým unikátním designem ozdobí i interiér kuchyně. S propojením se smartphonem pomocí Jura Wi-Fi Connect máte zaručeno, že splní vaše nároky na chytrou domácnost. Ovládat ho pak lze prostřednictvím aplikace J.O.E.®, například z pohodlí sedačky.


* Při zakoupení tohoto modelu budete kontaktováni společností JURA Czech s. r. o. Zaměstnanec této firmy vám zdarma provede instalaci automatického kávovaru a jeho zaškolení. 
 


Klíčové vlastnosti:


  • 2× elektronický nastavitelný keramický mlýnek: 2 nápoje najednou s možností směsi z obou zásobníků
  • 28 druhů nápojů jedním stiskem s mlékem i bez
  • Ovládání odkudkoli: připojení na Wi-Fi: JURA Wi-Fi Connect
  • Automatická čisticí a odvápňovací funkce
  • LED dotykový barevný displej s ikonkami 
  • Nastavitelná teplota u kávy i mléka
  • Nastavení množství vody a intenzity u kávy
  • Ocenění iF Design Award


JURA GIGA6 je dokonalý kávovar splňující vysoké nároky na kvalitu a chuť čerstvé kávy s inteligentní obsluhou.

 


Připravím na co si vzpomenete


Každý z nás má rád jiný druh oblíbeného nápoje. S tímto výrobkem si vybíráte rovnou z 28 předem nastavených. Připraví vám espresso, cappuccino, caffé latte, caffé barista, macchiato, corado, flat white, a další. dokonce i s možností dvou porcí naráz. K tomu si sami volíte intenzitu, množství vody, mléka a teplotu. Výsledkem je dokonale čerstvá a aromatická káva, horká voda na čaj, horké mléko a krémová mléčná pěna.

 


Dva druhy namleté kávy, nebo vlastní směs


Se dvěma elektronicky nastavitelnými keramickými mlýnky, poskytující dlouhou životnost budete mít jistotu ideálně namleté kávy s perfektní jemností. Do každého zásobníku si nasypte jinou kávu a používejte ji buď jednotlivě a nebo si umíchejte vlastní směs. Regulace je možná vždy po 25 %. Například 100 % v levém a 75 % v pravém zásobníku. 

 


Káva dle posledních trendů


Přístroj naprosto reaguje na současné trendy v rámci kávových nápojů jako jsou caffé latte, flat white a cortado a to pouhým jedním stiskem tlačítka. Naprosto s přehledem vám tak připraví napěněné mléko, mléčnou pěnu a kávu, s dokonalou přesností a s ideálními podmínkami extrakce. Uvnitř zařízení jsou dvě topné jednotky a dvě čerpadla. Tím je umožněná realizace kávy a mléka, mléčné pěny naráz a zároveň i ve dvou porcích. Jak mléko tak mléčnou pěnu si k tomu můžete přizpůsobit dle vaší chuti pomocí regulace 10 teplotních bodů. Nádoba na mléko není obsažena v balení. 
 


One Touch Lungo


Funkce vytvořená s přispěním světových baristů nabízí vynikající lungo jedním stiskem s přidáním horké vody do kávy, bez nahořklé a kyselé chuti. 

 


Cortado  


Kávovar Giga 6 přichází na trh s novinkou v podobě kávové speciality Cortado a to jedním stiskem tlačítka. Původem španělský nápoj je specifický aromatickým espressem s našlehanou mléčnou pěnou. Jelikož produkt nabízí širokou škálu možností, můžete si sami namíchat poměr espressa s množstvím mléčné pěny. 

 


Pulzní extrakční proces (P.E.P.®)


S pulzním extrakčním procesem od Jury probíhá extrakce kávy na espresso ideálně dlouhou dobu včetně systému předehřátí. Káva připravovaná v delších časových rozestupech má dokonalou teplotu a krásně rozvinuté aroma. 

 


Dostatečně velká kapacita


Výrobek během svého provozu upozorní na jakoukoli nutnost doplnění, či údržbu, například odvápnění nebo výměnu filtru vody. Kávovar má i dostatečně velký zásobník kávových zrn o kapacitě 560 g a nádržku na vodu o objemu 3 l, takže vás nebude obtěžovat neustále doplňování. 

 


Intuitivní ovládání


Barevný dotykový LED displej o rozměru 4,3" má zabudovaný algoritmus, jenž sleduje preference daných uživatelů a dle toho zobrazuje i nabízené informace, přímo na míru, dle jednotlivých profilů. Automaticky se tak objeví 2, 5, 8 druhů nejčastěji používaných nápojů v podobě ikonek u každého z nich. Vychytávkou je, že si jednotlivé ikonky lze i pojmenovat. Snadné ovládání je doplněno otočným spínačem Blue Crystal.

 


Prvotřídní design


Švýcarská společnost Jura si velmi zakládá i na designu a kvalitních materiálech při výrobě. Právě proto si kávovar Jura Gigia 6 s hliníkovým čelním panelem vysloužil a dostal prestižní ocenění iF Design Award 2020.

 


Chytrá domácnost


Opravdové pohodlí při používání zařízení je dovršeno jeho propojením s tabletem či smartphonem přes domácí Wi-Fi s JURA Wi-Fi Connect. Přistroj přijímá vaše pokyny přes aplikaci J.O.E.® a co je praktické, navíc ji může používat více členů domácnosti najednou. Chytrá aplikace vám tak umožní připravit si espresso z pohodlí postele. 

 


Snadná údržba


Produkt s funkcí automatického čištění a odvápnění splňuje požadavky na nenáročnou údržbu. Během svého provozu navíc upozorní na nutnosti doplnění za pomocí indikátorů. Naprosté pohodlí představuje snadno a jednou rukou vyjímatelná odkapávací miska, z níž se během manipulace nerozlévá voda. K tomu ji lze umývat v myčce na nádobí.

 


Automatické odvápňování


CLARIS Pro Smart a inteligentní vodní systém (I.W.S.®) přispívají k automatickému odvápňování stroje. Díky nim je zaručena filtrace přesné dávky vody a nutná výměna filtru na základě reálného používání. 


Technické parametry

Obecné informace
Provedení espressa automat
Typ stolní
Tlak čerpadla 15 bar
Použití kapslí kapsle nelze použít
Displej Ano
Funkce
Mléčné nápoje 1 stiskem Ano
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ano
Použití zrnkové kávy Ano
Ukazatel množství vody Ano
Čištění a odvápnění ano
Tryska na páru Ne
Zásobník na mléko Ne
Nahřívání šálků Ne
Mlýnek na kávu Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená Ano
Paměť na oblíbenou kávu Ano
Příprava dvou šálků najednou Ano
Typ kávomlýnku keramický
Objem
Objem zásobníku na vodu 3 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 560 g
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Příkon espressa 2300 W
Odnímatelný zásobník vody Ano
Maximální velikost šálku 165 mm
Použití podu Ne
Barva černá, stříbrná
Smart funkce Ano
Značka kvality dTest Ne
Retro Ne
Značky Jura
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.0 cm
Výška výrobku 41.5 cm
Hloubka výrobku 48.0 cm
Hmotnost výrobku 15.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 42.0 cm
Výška výrobku 60.0 cm
Hloubka výrobku 62.0 cm
Hmotnost výrobku 22.0 kg

Uživatelské recenze - Espresso Jura GIGA6

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

ETA 5180 00201
ETA 5180 00201
299 Kč
ETA 4181 93020
ETA 4181 93020
459 Kč
ETA 4181 93000
ETA 4181 93000
299 Kč
ETA 4181 93010
ETA 4181 93010
359 Kč

Technické parametry

Provedení espressa automat
Typ stolní
Tlak čerpadla
15 bar
Použití kapslí kapsle nelze použít
Displej
Ano
Mléčné nápoje 1 stiskem
Ano
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ano
Použití zrnkové kávy Ano
Ukazatel množství vody Ano
Čištění a odvápnění
ano
Tryska na páru
Ne
Zásobník na mléko
Ne
Nahřívání šálků
Ne
Mlýnek na kávu
Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená
Ano
Paměť na oblíbenou kávu
Ano
Příprava dvou šálků najednou
Ano
Typ kávomlýnku keramický
Objem zásobníku na vodu 3 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 560 g
Záruka 24 měsíců
Příkon espressa
2300 W
Odnímatelný zásobník vody Ano
Maximální velikost šálku 165 mm
Použití podu
Ne
Barva černá, stříbrná
Smart funkce
Ano
Značka kvality dTest
Ne
Retro
Ne
Značky Jura
Šířka výrobku 32.0 cm
Výška výrobku 41.5 cm
Hloubka výrobku 48.0 cm
Hmotnost výrobku 15.0 kg
Šířka výrobku 42.0 cm
Výška výrobku 60.0 cm
Hloubka výrobku 62.0 cm
Hmotnost výrobku 22.0 kg