Ecovacs

Společnost Ecovacs je jedním ze dvou největších světových tahounů na poli chytré domácí robotiky. Jejím mottem je nemarnit čas úklidem, když ho za vás může zvládnout někdo jiný. Třeba armáda roztomilých robůtků, kteří vysají koberce, vysmýčí podlahy a umyjí i okna! Dejte šanci přičinlivým malým strojům a věnujte se raději věcem, které milujete!

Nejprodávanější produkty Ecovacs

Zobrazit více produktů

Všechny produkty Ecovacs

Postranní kartáče Ecovacs SB 73

Příslušenství k vysavačům

Příslušenství Ecovacs PADWIN 9

Vysavače, domácí pomocníci

Zobrazit více kategorií

O značce Ecovacs

20 let zkušeností

Společnost TEK je založena v roce 1998 v čínském Su-Čou, přezdívaném světová metropole úklidových technologií, protože právě v ní sídlí většina výrobců největší světových značek jako je Philips, Hoover, Dirt Devil a dalších. Samostatnou značku Ecovacs Robotics rozjíždí až v roce 2006, s jasným cílem přivést na trh perfektní úklidové nástroje využívající nejmodernější smart technologie a jednoho dne dostat své robotického pomocníka do každé domácnosti světa.

Tři robotické pilíře úspěchu

Ecovacs se v současnosti opírá o trojici mechanických pilířů, jimiž jsou Deebot, Atmobot a Winbot. Deebot se specializuje na čištění a vysávání podlah, Atmobot je pojízdnou osvěžovačkou vzduchu, zatímco Winbot je z trojice asi nejflexibilnější – myje okna, po kterých dokáže i bez problémů šplhat. Všechny tři typy jsou přitom mnohem víc než jen běžnými pojízdnými uklízeči, své křemíkové mozečky používají k efektivnímu mapování bytu a inteligentnímu plánování úklidu podle vytíženosti domácnosti. Díky tomu například nedojde k situaci, že by Atmobot přijel osvěžit do kuchyně ve tři hodiny ráno, kdy v ní nikdo není. Naopak, počká si, až si jeho výpomoc vyžádá situace. Kromě úklidu jsou robůtci také efektivními strážci, dokáží rozpoznat vloupání a včas upozornit na zloděje, který narušil prostor bytu.

Asijský tygr

Společnost v současnosti drží až 47% čínského a asijského trhu s úklidovými roboty a v Evropě se řadí hned na druhé místo. Její produkty jsou dostupné v celkem 30 zemích celého světa, spravuje přes 1000 původních patentů a je přední hybnou silou technologického pokroku v oblasti úklidové robotiky.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů