basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Ecovacs

Společnost Ecovacs je jedním ze dvou největších světových tahounů na poli chytré domácí robotiky. Jejím mottem je nemarnit čas úklidem, když ho za vás může zvládnout někdo jiný. Třeba armáda roztomilých robůtků, kteří vysají koberce, vysmýčí podlahy a umyjí i okna! Dejte šanci přičinlivým malým strojům a věnujte se raději věcem, které milujete!

Nejprodávanější produkty Ecovacs

Všechny produkty Ecovacs

Baterie Ecovacs BP 76

Příslušenství k vysavačům

Robotický čistič oken Ecovacs Winbot W950

Vysavače, domácí pomocníci

Zobrazit více kategorií

O značce Ecovacs

20 let zkušeností

Společnost TEK je založena v roce 1998 v čínském Su-Čou, přezdívaném světová metropole úklidových technologií, protože právě v ní sídlí většina výrobců největší světových značek jako je Philips, Hoover, Dirt Devil a dalších. Samostatnou značku Ecovacs Robotics rozjíždí až v roce 2006, s jasným cílem přivést na trh perfektní úklidové nástroje využívající nejmodernější smart technologie a jednoho dne dostat své robotického pomocníka do každé domácnosti světa.

Tři robotické pilíře úspěchu

Ecovacs se v současnosti opírá o trojici mechanických pilířů, jimiž jsou Deebot, Atmobot a Winbot. Deebot se specializuje na čištění a vysávání podlah, Atmobot je pojízdnou osvěžovačkou vzduchu, zatímco Winbot je z trojice asi nejflexibilnější – myje okna, po kterých dokáže i bez problémů šplhat. Všechny tři typy jsou přitom mnohem víc než jen běžnými pojízdnými uklízeči, své křemíkové mozečky používají k efektivnímu mapování bytu a inteligentnímu plánování úklidu podle vytíženosti domácnosti. Díky tomu například nedojde k situaci, že by Atmobot přijel osvěžit do kuchyně ve tři hodiny ráno, kdy v ní nikdo není. Naopak, počká si, až si jeho výpomoc vyžádá situace. Kromě úklidu jsou robůtci také efektivními strážci, dokáží rozpoznat vloupání a včas upozornit na zloděje, který narušil prostor bytu.

Asijský tygr

Společnost v současnosti drží až 47% čínského a asijského trhu s úklidovými roboty a v Evropě se řadí hned na druhé místo. Její produkty jsou dostupné v celkem 30 zemích celého světa, spravuje přes 1000 původních patentů a je přední hybnou silou technologického pokroku v oblasti úklidové robotiky.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______