×

dTest

Vsaďte na prověřenou kvalitu

Odchází vám starý spotřebič? Nebo se poohlížíte po jiném elektru? Usnadněte si práci a vybírejte z ověřených produktů! Nachystali jsme pro vás výběr zboží, které nese Značku kvality dTest. Najdete ji jak na velkých či malých spotřebičích, tak na dalších elektrovýrobcích. Značkou kvality dTest se mohou pochlubit pouze ty nejlepší výrobky, které úspěšně projdou náročnými nezávislými testy.

Kdo je dTest?

dTest je největší česká spotřebitelská organizace. Vydává stejnojmenný měsíčník s výsledky nezávislých testů výrobků a varuje před nekvalitními a nebezpečnými produkty. Za 25 let své existence podrobil časopis dTest detailním testům více než 16 000 výrobků. Testování probíhá v profesionálních laboratořích akreditovaných pro daný typ zboží, ať už se jedná o bílou techniku, malé kuchyňské spotřebiče, audiovizuální přístroje, zahradní techniku, telefony či tablety, kosmetické přípravky, výrobky určené pro děti nebo potraviny.

dTest je součástí mezinárodní organizace International Consumer Research and Testing, která sdružuje všechny významné světové spotřebitelské organizace zabývající se testováním výrobků, a Evropské spotřebitelské organizace BEUC.

dTest také provozuje spotřebitelskou poradnu, která pomáhá řešit problémy desítkám tisíc lidí ročně. Informuje širokou veřejnost o spotřebitelských právech a radí, jak je uplatňovat v běžném životě. Více informací najdete na www.dtest.cz.

Jak zafiltrovat produkty s označením „Značka kvality dTest“?

instrukce

Vyberte si kategorii produktů,
například „Pračky“

instrukce

V levém navigačním menu klikněte
na „Další parametry“

instrukce

Dole kliněte na filtr s názvem
„Značka kvality dTest“