×
Kód: JOBE61PJB01742 ID: 1644717

Držák na tablet JOBY GripTight Tablet PRO 2 GP (E61PJB01742) černý

mechanický držák na tablet • pro tablety s úhlopříčkou 7–10" (šířka 13–23,5 cm) • vhodný na stůl a rovné povrchy • kovové flash sáňky na blesk • fixní aretace v horizontální a vertikální poloze •...

2 490 Kč
můžete mít již 05.02.

Popis produktu

mechanický držák na tablet • pro tablety s úhlopříčkou 7–10" (šířka 13–23,5 cm) • vhodný na stůl a rovné povrchy • kovové flash sáňky na blesk • fixní aretace v horizontální a vertikální poloze • aretace sklonu uchycení • stativové nohy GorillaPod 1K Stand • hmotnost 0,3 kg • Š × V × H: 7,8 × 31,5 × 8 cm

JOBY GripTight Tablet PRO 2 GP (E61PJB01742), černá


Profesionální držák na tablet JOBY GripTight Tablet PRO 2 GP, vhodný především na stůl a rovné povrchy, vám umožní bezpečné uchycení tabletu o úhlopříčce 7–10“. Tělo držáku je vybaveno kovovými sáňkami na blesk a 2 ¼ palcovými maticemi pro uchycení přídavných GorillaPod ramen. Na tyto ramena lze následně upevnit až 3 zařízení jako například mikrofon, světla či kameru. Součástí příslušenství je stativ JOBY GorillaPod 1K Stand, lze také doporučit 3K Stand (není součástí balení).


Precizní provedení


Držák JOBY je vyroben z ušlechtilých materiálů. Precizně provedený celokovový držák zvládne uchytit tablet s šířkou od 13 do maximálních 23,5 cm. Systém bezpečné fixní aretace vám umožní pohodlnou práci i v extrémních podmínkách. Nastavovat lze do vertikální i horizontální polohy. K dispozici je také aretace sklonu uchycení pomocí samostatného šroubu. Upínací plošky jsou opatřeny měkkou gumou, aby nedocházelo k nežádoucímu poškrábání nebo poškození zařízení.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Zahrnuje hlavu držáku GripTight Tablet PRO 2 Mount a stativové nohy GorillaPod 1K Stand
  • Určený pro tablety o maximální šířce 23,5 cm
  • Upínací plošky jsou opatřeny měkkou gumou proti poškrábání
  • Pogumované segmenty a koncovky zvyšují přilnavost a stabilitu
  • Pomocí ramen GorillaPod a vestavěných konektorů lze připojit další zařízení

 


Profesionální držák JOBY uvítají nejenom nadšení tvůrci videoobsahů, umožňuje bezpečné uchycení tabletu do šířky 23,5 cm.

 


Určený nejenom pro kreativce


Inovativní držák JOBY se pyšní super flexibilním designem, díky kterému mohou uživatelé přidat svůj tablet do jeho ekosystému a sledovat či tvořit mobilní obsah dle libosti. Vyniká dokonalým designem a pyšní se 100% funkčností. Profesionální stativ uchytí tablet o úhlopříčce 7–10.

 


Systém bezpečné fixní aretace


Upínací hlava Grip Tight Tablet PRO 2 Mount je opatřena fixní aretací ve vertikální i horizontální poloze, což umožňuje snadnou práci i v extrémních podmínkách. Nastavovat je možné také sklon uchycení pomocí samostatného šroubu.

 


Držák s uchycením pro blesk


Držák je opatřen univerzálním 1/4" závitem, díky kterému jej uchytíte na stativ či jiný držák. Tělo je vybaveno kovovými flash sáňkami (Cold Shoe PRO) pro uchycení blesku. K dispozici jsou také další 2 uchycení pro přídavná GorillaPod ramena (prodávají se samostatně), na které připevníte až 3 zařízení jako mikrofon, světlo, kameru atd.

 


GorillaPod 1K Stand


Součástí příslušenství jsou stativové nohy GorillaPod 1K Stand. Tato patentovaná technologie s flexibilní kloubovou konstrukcí dovoluje širokou škálu možností, jak jej používat. Můžete si vybrat zda na rovné ploše, na větvi stromu, zábradlí, apod. Stabilitu a přilnavost zvyšují pogumované segmenty i koncovky nohou. Lze je využít také samostatněkompaktními, CSC a DSLR fotoaparáty s hmotností nepřesahující 1 kg.

Ramena pro přídavná zařízení


Dva vestavěné 1/4" konektory umožňují připojení dalších přídavných zařízení pomocí montážních bodů pro další ramena GorillaPod a sestavit si tak dokonalé zařízení pro pořizování obsahu. Připojit lze blesk, světla, mikrofon, kameru a další zařízení vybavená 1/4" konektorem.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce E61PJB01742
Způsob uchycení na rovné povrchy, na stůl
Typ držáku mechanický
Bezdrátové nabíjení Ne
Upravitelná poloha Ano
Typ pro tablet
Maximální šířka zařízení (cm) 23,5
Sada držák + kryt Ne
Značky JOBY
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.8 cm
Výška výrobku 31.5 cm
Hloubka výrobku 8.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 22.8 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 24.6 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg

Uživatelské recenze - Držák na tablet JOBY GripTight Tablet PRO 2 GP (E61PJB01742) černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce E61PJB01742
Způsob uchycení
na rovné povrchy, na stůl
Typ držáku mechanický
Bezdrátové nabíjení Ne
Upravitelná poloha Ano
Typ pro tablet
Maximální šířka zařízení (cm) 23,5
Sada držák + kryt Ne
Značky JOBY
Šířka výrobku 7.8 cm
Výška výrobku 31.5 cm
Hloubka výrobku 8.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Šířka výrobku 22.8 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 24.6 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg