×
Kód: SONILCE7M3KBCEC ID: 1567151

Digitální fotoaparát Sony Alpha 7 III + 28-70 OSS černý

5 (5)
5 000 Kč ZPĚT

digitální kompakt s výměnným objektivem • 24,2Mpx snímač Exmor R CMOS • video 4K/25 fps • 8× digitální zoom (28–70 mm) • světelnost f/3.5 až f/5.6 • elektronická stabilizace • citlivost ISO 51 200 •...

? 58 990 Kč Ušetříte: 2 500 Kč (4 %)
56 490 Kč
u vás již 05.12.

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 16 382 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 12 428 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 6 214 Kč
Pojištění mobilních zařízení 1 rok 6 779 Kč
Pojištění mobilních zařízení 2 roky 11 298 Kč

Popis produktu

digitální kompakt s výměnným objektivem • 24,2Mpx snímač Exmor R CMOS • video 4K/25 fps • 8× digitální zoom (28–70 mm) • světelnost f/3.5 až f/5.6 • elektronická stabilizace • citlivost ISO 51 200 • 3" LCD dotykový polohovatelný displej

Sony Alpha 7 III + 28-70 OSS, černá


Sony Alpha 7 III  v kombinaci s objektivem 28-70 OSS je digitální full frame zrcadlovka vybavená snímačem CMOS Exmor R, vylepšeným zpracováním obrazu a celkově lepším automatickým ostřením. A právě na automatické ostření klade obrovský důraz a ještě jej citelně posouvá kupředu. Přes profesionální výsledky ale udržuje rozměry na uzdě a přitom dokáže skutečně úžasně fotit i natáčet video ve 4K lepší, než zvládá konkurence díky několikanásobnému počtu zachycených informací.


Pořídit nádherné fotografie a videa vám pomůže i OLED hledáček a vysoce kvalitní výklopný dotykový displej. O to, aby vám neunikl už žádný důležitý moment, se zase postará souvislé fotografování rychlostí až 10 sn/s se sledováním AF/AE, zatímco s postprodukcí si vyhrajete díky RAW výstupu i neskutečně bohaté paletě funkcí, z nichž budou nadšení i nejnáročnější fotografové a filmaři.

 


Klíčové funkce:


  • 42,4Mpx 35mm snímač CMOS Exmor R™ Full-Frame
  • Škála podle normy ISO 100–32000
  • Rychlé hybridní automatické ostření
  • Rychlé souvislé snímání až 10 sn./s se sledováním AF/AE
  • Pětiosá stabilizace obrazu 

 


Vítám vás mezi full frame profesionály.

24,2Mpx Full-Frame snímač CMOS Exmor R


Luxusních výsledků fotoaparát dosahuje i díky 35mm snímači obrazu CMOS Exmor R Full-Frame s rozlišením 24,2 megapixelu, zpětným osvětlením a snímačem bez mezery na čipu pro ještě větší citlivost a širší dynamický rozsah. Navíc má měděné vodiče a technologii LSI pro dvakrát rychlejší čtení dat.


 


Vylepšený systém zpracování obrazu


Ještě vyšší kvality obrazu je docíleno spojením systému zpracování obrazu nové generace s novým snímačem.


 


Celkově lepší automatické ostření


Předností tohoto modelu je i vylepšené zpracování obrazu a algoritmy automatického ostření pro ještě rychlejší AF i jeho zvýšenou přesnost a sledování. To vše díky 693 bodům automatického ostření s fázovou detekcí a 425 bodům automatického ostření s detekcí kontrastu. Výsledkem je až dvakrát rychlejší automatické ostření AF i přesnější sledování výkonu u objektů, jejichž pohyb lze předpovídat.


 


Podpora objektivů s bajonetem A


Automatické ostření s fázovou detekcí je podporováno i s objektivy s bajonetem A, a to díky adaptéru LA-EA3.


 


Režim AF-C


Automatické ostření se dočkalo podpory režimu AF-C pro vylepšené snímání portrétů a rychlejší automatické ostření, díky němuž lze zachytit portrét i u pohybujících se cílů, případně když se objekt dívá dolů, mimo fotoaparát nebo je část tváře zatmavená.


 


AF-ON


Novinkou je také tlačítko AF-ON pro automatické zaostření bez sekvence stisknutí tlačítka spouště závěrky do poloviny a zaostření. To znamená, že se můžete soustředit jen na focený objekt. Navíc je k dispozici i vícepolohový volič s možností rychle a přesně posunout bod zaostření.


 


Výhody automatického ostření


Nabízí se také možnost nastavit citlivost sledování automatického ostření, a to v pěti stupních v případně objektů opouštějících zónu zaostření. K dispozici je i možnost oblasti registrace automatického ostření ukládat do paměti a přiřadit je tlačítkům pro jejich rychlé vyvolání.


 


Až 10 sn./s se sledováním AF/AE


Nový vylepšený klonovaný systém zpracování obrazu umožňuje souvisle fotografovat rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE, a což oceníte při fotografování rychlých objektů. Jedna dávka souvislého fotografování pak umožňuje získat až 177 snímků JPEG v plném rozlišení, 89 komprimovaných snímků RAW či až 40 nekomprimovaných snímků RAW. A aby vás nic nerušilo, je zde elektronická clona bez vibrací, díky níž už nezmeškáte ani jediný záběr.


 


Vylepšené souvislé fotografování


V souvislém fotografování lze snímky ukládat jako skupiny a ty pak odstranit/ochránit před smazáním v jediném kroku. Větší kapacita dávky snímků společně s podporou médií UHS-II pak znamenají jednodušší zápis na paměťové karty.


 


Funkce proti blikání


Fotoaparát automaticky rozpozná blikání zářivek i jiného umělého osvětlení a ideálním nastavením expozice minimalizuje vliv blikání na snímky.


 


Natáčí ve 4K


Díky full frame videím s 4K rozlišením se čtením plného počtu pixelů bez technologie pixel binning dosáhnou snímky až 2,4násobného objemu dat. Můžete si tak být jisti skvělé redukce efektu moiré a zubatých okrajů.


 


Široká podpora HDR


Široká škála podpory HDR formátů vám umožní zachytit ještě krásnější záběry. Podporováno jsou S-Log3 i S-Log2 gamma křivky a HLG (Hybrid Log-Gamma).


 


Vylepšené hybridní automatické ostření


Fotoaparát kombinuje automatické ostření s fázovou detekcí v ohniskové rovině a automatické ostření s detekcí kontrastu. To znamená, že perfektně ostré budou i skutečně rychlé předměty.


 


My Menu (Moje nabídka)


My Menu (Moje nabídka) je způsob jak si uspořádat až 30 položek nabídky podle vašich preferencí k rychlejší obsluze. Dokonce lze vymazat nepoužívané položky a novinkou je u tohoto modelu nové uspořádání primární nabídky s názvy skupiny a čísly stránek nahoře.


 


Funkce hodnocení


Fotografie lze hodnotit klasicky 1 až 5 a toto známkování mít uložené i v aplikaci PlayMemories Home a Imaging Edge pro zpracování obrázků na PC. Dokonce funkci lze přidělit vlastní tlačítko pro ještě intuitivnější obsluhu.


 


Rychlejší přizpůsobení


Můžete ukládat nastavení fotoaparátu (dvě přímo do něj, čtyři pak na paměťové karty), aby vám byla rychle dostupná díky voliči režimů. Na těle je pak 11 speciálních tlačítek, jimž lze přiřadit až 81 funkcí.


 


XGA OLED Tru-Finder hledáček


OLED hledáček s vysokým rozlišením a věrnými barvami přináší reálné podání obrazu. Má 0,78× zvětšení obrazu a vrstvu ZEISS T minimalizující nežádoucí odlesky objektivu na čočce okuláru. Oproti modelu α7 II se navíc můžete těšit na o 40 % rychlejší spouštění při zapínání. K dispozici je přitom i speciální režim zobrazení „High“ pro ještě přirozenější podání.


 


Dotykový LCD displej


Fotoaparát má 3palcový LCD displej s 922 tisíci body a dotykovým ovládáním. Je skvěle čitelný za všech podmínek a přináší funkci ostření dotykem na vybraný bod. Je také naklápěcí až o 107° a sklopný až o 41°. 


 


Bluetooth


Tento model je vybaven modulem Bluetooth, kdy jej lze skrze aplikaci Imaging Edge Mobile v telefonu/tabletu spárovat a obohatit fotografie o data o poloze.


 


USB-C


Na těle najdete USB-C s podporou rychlého standardu USB 3.1 první generace pro rychlé přenášení objemných souborů, jako je formát RAW. Nabízí se přitom i nastavení přenosu v JPEG do PC, abyste je mohli rychle zkontrolovat před tím, než s nimi budete chtít pracovat v RAW.


 


Dlouhá výdrž


Delší výdrž zajišťuje baterie NP-FZ100 s 2,2násobnou kapacitou oproti modelu NP-FW50. Na nabití tak pořídíte až 710 fotografií, přičemž výdrž ještě můžete vylepšit volitelným vertikálním gripem VG-C3EM, do nějž se vejdou ještě dvě baterie.


 


Duální sloty s kompatibilitou UHS-II


K dispozici máte hned dva sloty pro kartu SD, jenž se chlubí kompatibilitou s UHS-II pro rychlejší zápis dat a kartu SD / Memory Stick. Můžete toho využít k současnému zápisu i oddělení dat RAW a JPEG nebo pro kopírování pořízených materiálů z jedné karty na druhou. Ztracení karet zabraňuje uzamykatelný kryt.


 


Špičková odolnost


Na nejlepší výkony se můžete spolehnout i v náročných podmínkách díky vysoké odolnosti. Tělo je vyztužené horním krytem, čelním krytem a vnitřním rámem z lehké a přitom neuvěřitelně odolné hořčíkové slitiny. Výrobce také zvýšil počet upínacích šroubů objektivu na šest. Sony udělalo vše pro utěsnění vůči vniknutí vody a prachu.


 


Wi-Fi i NFC


Zásluhou podpory Wi-Fi a NFC můžete z vašeho tabletu či smartphonu udělat hledáček nebo dálkový ovladač jediným dotykem a snadno pak například sdílet snímky na sociální sítě. V případě, že nemáte zařízení s NFC, je cestou k jednoduchému párování QR kód.


 


Aplikace Imaging Edge


Ještě vylepšit pořízené snímky vám umožní počítačový program Imaging Edge. Například volba „Remote“ umožní ovládat a sledovat snímání živě na obrazovce počítače, zatímco funkce „Viewer“ usnadní prohlížení, hodnocení a výběr rozsáhlých knihoven pořízených snímků. A funkce „Edit“ slouží pro vyvolání dat ve formátu RAW.


 


Kompatibilní s iMovie a Final Cut Pro X


Fotoaparát je 100% kompatibilní s oblíbenými aplikacemi Final Cut Pro X a iMovie.


 


Capture One (for Sony)


Dostane se vám také softwaru Capture One Express (for Sony) určeného pro editace fotografií s podporou práce ve formátu RAW.

Dokumentace k tomuto produktu
ILCE-7M3 _MANUAL Stáhnout / (2.95 MB)
Specifikace SONY - Fotoaparát Alpha III Stáhnout / (148.07 kB)

Technické parametry

Obecné informace
Typ fotoaparátu kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ / SK jazyku Ano
Materiál těla kov
Snímací čip
Rozlišení (foto) 24.2 Mpx
Formát snímače Full-Frame
Druh snímače Exmor R CMOS
Velikost snímače (CSC) 35 mm
Formát záznamu foto JPEG, RAW
Min. citlivost (ISO) 100
Max. citlivost (ISO) 51200
Objektiv
Bajonet Sony E
Počet objektivů v setu 1
Stabilizace objektivu Ano
Stabilizace snímače Ano
Elektronická stabilizace Ano
Min. ohnisková vzdálenost 28 mm
Max. ohnisková vzdálenost 70 mm
Světelnost objektivu 3.5 – 5.6 f/
Průměr závitu objektivu 55
Sluneční clona v balení Ne
Nejmenší vzdálenost ostření 30 cm
Režimy a funkce
Sekvenční snímání 10 sn./s
Samospoušť (min. prodleva) 2 s
Interní blesk Ano
Nastavení interního blesku v EV Ano
Externí blesk Ne
Detekce obličeje Ano
Kreativní režimy 8
Zaostřování a měření scény
Systém ostření AF Tracking, jednotlivý AF, jednotlivý AF + MF, kontinuální AF, manuální zaostřování, multibodové AF, středobodové AF, volitelný bod AF
Pomocné světlo AF Ano
Vyvážení bílé automatické, manuální
Kompenzace expozice +/-EV délka kroku –5 až +5 EV v krocích po 1/3, 1/2 nebo 1 EV
Nejkratší čas expozice 1/8 000 s
Nejdelší čas expozice nad 8 sec. s
Displej a hledáček
Typ hledáčku elektronický
Zorné pole hledáčku 100 %
Rozlišení hledáčku 2359296 px
Velikost LCD 7.5 cm
Rozlišení LCD 921600 px
Polohovatelný displej Ano
Dotykový displej Ano
Rozhraní
Konektory USB konektor
Wi-Fi Ano
Propojení Bluetooth Ano
NFC Ano
Podpora přímého tisku Ano
GPS Ne
Záznam videa
Max. rozlišení videa 4K (3840 × 2160)
Hodnota fps 25
Formát záznamu videa AVCHD, MPEG
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Vodotěsnost Ne
Typ baterií Li-Ion akumulátor
Barva černá
Značky Sony
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty SD Card, SDHC (SD High-Capacity), SDXC (SD Extended-capacity)
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.7 cm
Výška výrobku 9.6 cm
Hloubka výrobku 7.4 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 25.2 cm
Výška výrobku 15.5 cm
Hloubka výrobku 15.7 cm
Hmotnost výrobku 1.9 kg

Uživatelské recenze - Digitální fotoaparát Sony Alpha 7 III + 28-70 OSS černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 5 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Kateřina
01.03.2022 - 10:47
100 %

Absolutní špička mezi bezzrcadlovkami. Ostření na oko funguje velice přesně, menu není tak složité, stačí nastavit dle videí na YouTube. Baterie má vynikající výdrž. Sedí skvěle v ruce. Setový objektiv nepoužívám, má špatnou světelnost. Sony si velice dobře rozumí s objektivy od Samyang, které používám. Výsledkem jsou profi fotografie.

Celková spokojenost
Jiří
04.02.2022 - 05:00
100 %

Vše v pořádku

Celková spokojenost
Další hodnocení

Příslušenství

Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství
Kateřina
01.03.2022 - 10:47
100 %

Absolutní špička mezi bezzrcadlovkami. Ostření na oko funguje velice přesně, menu není tak složité, stačí nastavit dle videí na YouTube. Baterie má vynikající výdrž. Sedí skvěle v ruce. Setový objektiv nepoužívám, má špatnou světelnost. Sony si velice dobře rozumí s objektivy od Samyang, které používám. Výsledkem jsou profi fotografie.

Celková spokojenost

Technické parametry

Typ fotoaparátu
kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ / SK jazyku Ano
Materiál těla kov
Rozlišení (foto)
24.2 Mpx
Formát snímače
Full-Frame
Druh snímače
Exmor R CMOS
Velikost snímače (CSC) 35 mm
Formát záznamu foto
JPEG, RAW
Min. citlivost (ISO)
100
Max. citlivost (ISO)
51200
Bajonet Sony E
Počet objektivů v setu
1
Stabilizace objektivu Ano
Stabilizace snímače Ano
Elektronická stabilizace
Ano
Min. ohnisková vzdálenost
28 mm
Max. ohnisková vzdálenost
70 mm
Světelnost objektivu
3.5 – 5.6 f/
Průměr závitu objektivu 55
Sluneční clona v balení Ne
Nejmenší vzdálenost ostření
30 cm
Sekvenční snímání
10 sn./s
Samospoušť (min. prodleva)
2 s
Interní blesk Ano
Nastavení interního blesku v EV Ano
Externí blesk
Ne
Detekce obličeje
Ano
Kreativní režimy
8
Systém ostření AF Tracking, jednotlivý AF, jednotlivý AF + MF, kontinuální AF, manuální zaostřování, multibodové AF, středobodové AF, volitelný bod AF
Pomocné světlo AF
Ano
Vyvážení bílé
automatické, manuální
Kompenzace expozice +/-EV délka kroku
–5 až +5 EV v krocích po 1/3, 1/2 nebo 1 EV
Nejkratší čas expozice
1/8 000 s
Nejdelší čas expozice
nad 8 sec. s
Typ hledáčku
elektronický
Zorné pole hledáčku 100 %
Rozlišení hledáčku 2359296 px
Velikost LCD
7.5 cm
Rozlišení LCD
921600 px
Polohovatelný displej
Ano
Dotykový displej
Ano
Konektory USB konektor
Wi-Fi
Ano
Propojení Bluetooth
Ano
NFC
Ano
Podpora přímého tisku Ano
GPS
Ne
Max. rozlišení videa
4K (3840 × 2160)
Hodnota fps 25
Formát záznamu videa
AVCHD, MPEG
Záruka 24 měsíců
Vodotěsnost Ne
Typ baterií Li-Ion akumulátor
Barva černá
Značky Sony
Podpora paměťových karet
Ano
Podporované paměťové karty / typ karty SD Card, SDHC (SD High-Capacity), SDXC (SD Extended-capacity)
Šířka výrobku 12.7 cm
Výška výrobku 9.6 cm
Hloubka výrobku 7.4 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Šířka výrobku 25.2 cm
Výška výrobku 15.5 cm
Hloubka výrobku 15.7 cm
Hmotnost výrobku 1.9 kg
Dokumentace k tomuto produktu
ILCE-7M3 _MANUAL Stáhnout / (2.95 MB)
Specifikace SONY - Fotoaparát Alpha III Stáhnout / (148.07 kB)