Kód: NIKZ62470AKIT ID: 1561050

Digitální fotoaparát Nikon Z6 + 24-70 + adaptér bajonetu FTZ KIT (VOA020K003) černý

set digitálního bezzrcadlového fotoaparátu, objektivu a adaptéru bajonetu • 24,5Mpx snímač CMOS • objektiv NIKKOR 24–70 mm se světelností f/4 • systém zpracování obrazu EXPEED 6 • 4K Ultra HD video •...

? 69 490 Kč Ušetříte: 7 500 Kč (10%)
61 990 Kč
u vás již 21.09.

Vše o produktu

set digitálního bezzrcadlového fotoaparátu, objektivu a adaptéru bajonetu • 24,5Mpx snímač CMOS • objektiv NIKKOR 24–70 mm se světelností f/4 • systém zpracování obrazu EXPEED 6 • 4K Ultra HD video • Wi-Fi • Bluetooth • USB-C • OLED hledáček • 8cm výklopný LCD displej • slot pro paměťovou kartu XQD • hmotnost 585 g (pouze tělo) • rozměry 134 × 100,5 × 67,5 mm

Nikon Z6 + objektiv 2470mm + adaptér bajonetu FTZ KIT


Nikon Z6 je bez přehánění špičkový fotoaparát bezzrcadlové konstrukce, mezi jehož hlavní zbraně patří nejen působivé technické parametry, ale i odolné a kompaktní tělo, které perfektně padne do ruky, či kompatibilita se špičkovými objektivy, jež vám umožní být ještě kreativnější a dosahovat profesionálních výsledků.


S Nikonem Z6 se tak můžete těšit na dokonale ostré snímky, které navíc pořídíte rychleji než kdykoli dříve. Garancí toho je totiž kombinace obrazového snímače CMOS ve formátu kinofilmu s 24,5 miliony pixelůsystému zpracování obrazu EXPEED 6. Díky tomu, že lze ISO regulovat v rozmezí 500–51 200 navíc nejlepších výsledků dosáhnete za jakýchkoli podmínek – na sluncem zalité pláži i v parku o půlnoci.


Pokročilou výbavou je pak například inteligentní detekce tvářesériové snímání s frekvencí 12 sn./s, pětiosá redukce vibrací, časy závěrky delší až o 5 EV či špičkový elektronický OLED hledáček s 3 575 000 pixely. Fotoaparát navíc lze označit i jako chytrý, neboť podporuje aplikaci SnapBridge a připojení Wi-Fi Bluetooth. Kromě okamžitého sdílení snímků se můžete těšit také na dálkové fotografování a záznam videa.


Samozřejmě můžete natáčet také propracovaná videa, a pozor, v rozlišení 4K (Ultra HD) s obrazovým polem ve formátu kinofilmu s frekvencí 30 snímků za sekundu. Navíc v dechberoucí kvalitě díky technologii „převzorkování“, kdy z 8K převádí stopáž na rozlišení 4K, takže je výsledný záznam extrémně detailní, jemný a čistý, bez šumu a podobných negativních efektů.


Už tak bohaté možnosti rozšiřuje ještě funkce pro časosběrné videosekvence (také ve 4K) a 20 kreativních efektů. Samozřejmostí je pak bohatá nabídka různých vylepšení, ale také automatický režim, díky němuž stačí jen stisknout tlačítko záznam, abyste pořizovali fotografie a videa v profesionální kvalitě.


NIKKOR Z 24–70 mm


Součástí setu je i objektiv NIKKOR Z 24–70 mm f/4 S se zoomem nabízí obrazové pole ve formátu kinofilmu. Vše bude neuvěřitelně detailní a ostré, a to v celém obrazovém poli, i v okrajích. Konstantní světelnost f/4 vás nezklame ani pří nízkém osvětlení – nebudete ji muset kompenzovat zvyšováním hodnoty ISO. V celém rozsahu zoomu navíc můžete ostřit již od 0,3 m.


Adaptér bajonetu FTZ


V setu je také adaptér bajonetu FTZ, díky němuž lze k fotoaparátu připojit objektivy s bajonetem Nikon F – samozřejmě aniž by se jakkoliv zhoršila mimořádná kvalita obrazu. Výhoda je navíc v tom, že fotoaparát (na rozdíl od samotných objektivů) nabízí redukci vibrací, takže se můžete těšit na lepší ostrost výsledných snímků.


Bezzrcadlová špička s výbavou, kterou ostatní mohou jen závidět!

 


CMOS snímač


Fotoaparát má CMOS snímač s 24,5 milionu pixelů, jenž je navíc vylepšen technologií přímého osvětlení fotodiod a automatickým zaostřováním v obrazové rovině.


 


EXPEED 6


EXPEED 6 je superrychlý systém zpracování obrazu, jenž zajistí nádherné fotografie s nízkou úrovní šumu a dechberoucím dynamickým rozsahem při vysokém i nízkém ISO.


 


Velký bajonet s velkými možnostmi


Fotoaparát má velký bajonet s průměrem 55 mm, díky němuž zvládne zachytit o poznání více světla. Daří se mu to i zásluhou pouhých 16 mm mezi bajonetem a obrazovým snímačem, díky čemuž na obrazový snímač dopadá více světla.


 


Kouzlete se světlem


A právě špičková optická konstrukce objektivů s bajonetem Nikon Z přináší možnost bez přehánění kouzlit se světlem.


 


Tvorba kompozic


S automatickým zaostřováním (AF) s extrémně širokým pokrytím 90 % obrazového pole bude perfektně ostrý naprosto každý objekt na vaší fotografii.


 


Systém automatického zaostřování


Automatické zaostřování navíc umí chytře detekovat pohyb, takže s maximální přesností zachytíte i skutečně se rychle pohybující objekty za všech úrovní světla.
 


ISO 100–51 200


Úzce s tím souvisí i možnost nastavení ISO 100–51 200, čímž se vám dostane naprosté svobody v otázce zachycení všech detailů i za tmy. 

Využije i nejslabší světlo


Při využití objektivů se světelností f/2 a vyšší pracuje měření expozice až do jasu −4 EV. Za každého osvětlení tak objevíte i ty nejmenší detaily.


 


Chytrá detekce tváří


K dispozici je i funkce chytrého rozpoznání tváře, které dokáže perfektně zaostřit.


 


Redukce vibrací (VR)


Nabízí se také systém redukce vibrací (VR) pracující v pěti osách, jenž eliminuje nežádoucí chvění a napomáhá pořizovat ostrá videa a fotografie.


 


Režim Sport


Rozhodně oceníte také režim Sport pro ještě stabilnější obraz v hledáčku při fotografování rychlých akcí i panorámování.


 


5 EV


Vzhledem k redukci vibrací lze fotografovat až s o 5 EV delšími časy závěrky pro ještě detailnější snímky i při zhoršeném světle.


 


Robustní konstrukce


Fotoaparát má skleněné asférické optické členy a ochranné vrstvy, které zabraňují vzniku závoje, reflexů a zachycování nečistot, což by mohlo jinak stát za negativním ovlivněním kvality fotografií.
Sériové snímání


Vzhledem k podpoře sériového snímání rychlostí 12 sn./s vám už nikdy nic neuteče.

Ostrý obraz


elektronický hledáček má OLED panel pro přirozené podání barvy a hladké zpracování pohybů.


 


Všestranný umělec


Snímky přitom uvidíte tak, jak budou vypadat při použitém nastavení, případně si lze zvolit přirozený obraz obdobný optickému hledáčku. U obou variant je možné současně zobrazovat informace pomocné při kompozici.


 Skvělý kameraman


Natáčet můžete také 4K/UHD videa se 30 snímky za vteřinu, nebo Full HD snímky s až 120 snímky za vteřinu pro nádherné zpomalené záznamy. Při nahrávání lze navíc současně i fotografovat.


 


Špičkové rozlišení


Technologie převzorkování z 8K je garancí toho, že vaše 4K video bude oplývat úžasnou jemností a detaily. Napomůže tomu i zpracování obrazu EXPEED 6.


 


Tiché automatické zaostřování


Světelné objektivy vybavené bajonetem Nikon Z poskytují perfektně tiché automatické zaostřování a dokonalou reprodukci neostrých míst obrazu (bokeh).
 


Elektronický hledáček


elektronický hledáček s 3 686 000 pixely je zárukou perfektního zobrazení, aby vám už nic neuniklo.

 


Stabilní videa


U natáčení videa lze dokonce i nastavovat rychlost a citlivost automatického zaostřování. To má pozitivní vliv na omezení nežádoucích změn ohniskové vzdálenosti při zaostřování a také změny zaostření při zoomování.


 Active D-Lighting


Active D-Lighting je funkce vyvažující světla a stíny velmi kontrastních scén, což oceníte například při nahrávání stopáží, které musí být ihned k dispozici po zaznamenání.


 


10bitový formát N-Log


Videa lze navíc pořizovat v 10bitové barevné hloubce, která obsahuje čtyřnásobek informací oproti standardnímu 8bitovému záznamu. Tím získáte výrazně kvalitnější obraz pro úpravy a barevné korekce.


 Výstup časového kódu


Časový kód lze zachycovat ve formátu s kompenzací a bez kompenzace mezer (drop frame) a posílat jej na 10bitový výstup HDMI. Podporován je navíc i protokol Atomos Open Protocol, díky čemuž je možné spouštění a zastavování záznamu videosekvencí HDMI provádět přes externí záznamové zařízení i prostřednictvím fotoaparátu.


 


Adaptér bajonetu FTZ


Zásluhou adaptéru bajonetu FTZ můžete využívat dosud používané objektivy NIKKOR s bajonetem Nikon F, a to bez jakéhokoli ovlivnění jejich kvality.


 


Odolné tělo


Tělo fotoaparát je vyrobené z hořčíkové slitiny, která je odolná a zároveň lehká. Konstrukce má přitom precizně zpracované těsnění proti povětrnostním vlivům, abyste mohli s fotoaparátem kamkoli. Zárukou kvality je i odolná závěrka testovaná na 200 000 pracovních cyklů!


 


Výklopný monitor LCD


Ihned prohlížet pořízené záběry umožní výklopný LCD monitor nabízející současně i možnost ovládat automatické zaostřování a spouštění závěrky dotykem.


 Skvělá ergonomie


Fotoaparát má hluboký a bezpečný grip pro příjemní držení.
  Rychle a ostře


Fotoaparát má neuvěřitelně rychlý obrazový snímač ve formátu kinofilm, aby vám už nikdy nic neuniklo.

 


Automatický režim


Tlačítka a ovládací prvky výrobce rozmístil naprosto ideálně, takže je ovládání maximální intuitivní. Navíc se nabízí možnost vsadit na propracovaný automatický režim, s nímž se nemusíte o nic starat.


 SnapBridge


Ve výbavě je i Wi-Fi a Bluetooth, abyste fotoaparát mohli prostřednictvím aplikace SnapBridge rychle připojit k jakémukoli chytrému zařízení a okamžitě mohli sdílet fotografie ve formátu JPEG. Stejně tak budete moci vzdáleně ovládat fotoaparát.


 Bezdrátový přenos snímků


Snímky lze pohodlně bez drátů synchronizovat ve formátech JPEG a RAW v režimu stanice nebo přístupového bodu.


 Časosběrné sekvence


Nechybí ani funkce pro pořizování krásných časosběrných videosekvencí ve 4K UHD. Můžete tak natočit například západ slunce nebo v pár sekundách všem přiblížit vaší dlouhou cestu.


 Maximální detaily i při slabém osvětlení


Videa a fotografie budou perfektně ostrá a plná detailů, i když budete natáčet klidně o půlnoci.


 20 kreativních efektů


Fotoaparát nadchne hned 20 kreativními efekty pro fotografování statických snímků i videí.

Dokumentace k tomuto produktu
TECHNICKÁ SPECIFIKACE NIKON Z 6 Stáhnout / (216.59 KB)
Z7Z6_MANUAL Stáhnout / (7.18 MB)
NIKON Z 6_PRODUKT.LIST Stáhnout / (1.6 MB)

Technické parametry

Další parametry
Vodotěsnost Ne
Typ baterií Li-Ion akumulátor
Výrobek hmotnost (kg) 0,675 kg
Barva černá
Značky Nikon
Obecné informace
Materiál těla kov
NIKON AKCE Ušetři s Nikonem
Typ fotoaparátu kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Snímací čip
Max. citlivost (ISO) 51200
Formát snímače Full-Frame
Rozlišení (foto) 24.5 Mpx
Druh snímače CMOS
Velikost snímače (CSC) 35,9 × 23,9 mm
Formát záznamu foto JPEG, RAW
Min. citlivost (ISO) 100
Objektiv
Počet objektivů v setu 1
Bajonet Z
Stabilizace objektivu Ne
Stabilizace snímače Ano
Elektronická stabilizace Ano
Min. ohnisková vzdálenost 24 mm
Max. ohnisková vzdálenost 70 mm
Světelnost objektivu 4.0 f/
Průměr závitu objektivu 72
Sluneční clona v balení Ano
Nejmenší vzdálenost ostření 30 cm
Nejmenší vzdálenost ostření-makro 30 cm
Režimy a funkce
Detekce obličeje Ano
Sekvenční snímání 12 sn./s
Samospoušť (min. prodleva) 2 s
Interní blesk Ne
Nastavení interního blesku v EV Ne
Externí blesk Ano
Kreativní režimy Ne
Zaostřování a měření scény
Systém ostření AF Tracking, Jednotlivý AF, Jednotlivý AF + MF, Kontinuální AF, Manuální zaostřování, multibodové AF
Pomocné světlo AF Ne
Vyvážení bílé automatické, manuální, s výběrem světelného zdroje
Kompenzace expozice +/-EV délka kroku −5 až +5 EV v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV
Nejkratší čas expozice 1/8000 s
Nejdelší čas expozice B (dle stisku spouště) s
Displej a hledáček
Dotykový displej Ano
Polohovatelný displej Ano
Typ hledáčku elektronický
Zorné pole hledáčku 100 %
Rozlišení hledáčku 3690000 pix
Velikost LCD 8 cm
Rozlišení LCD 2100000 pix
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty SD Card, SDHC (SD High-Capacity), SDXC (SD Extended-capacity)
Rozhraní
GPS Ne
Wi-Fi Ano
Konektory HDMI (mini), mikrofon, napájení, napájení DC-IN, USB konektor, video výstup
Propojení Bluetooth Ano
NFC Ne
Podpora přímého tisku Ne
Záznam videa
Max.rozliš.videa 4K (3840x2160)
Hodnota fps 60
Formát záznamu videa MOV, MP4
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.4 cm
Výška výrobku 10.1 cm
Hloubka výrobku 6.8 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 22.5 cm
Výška výrobku 15.8 cm
Hloubka výrobku 18.1 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg

Uživatelské recenze - Digitální fotoaparát Nikon Z6 + 24-70 + adaptér bajonetu FTZ KIT (VOA020K003) černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Technické parametry

Vodotěsnost Ne
Typ baterií Li-Ion akumulátor
Výrobek hmotnost (kg) 0,675 kg
Barva
černá
Značky Nikon
Materiál těla kov
NIKON AKCE Ušetři s Nikonem
Typ fotoaparátu
kompakt s výměnným objektivem
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Max. citlivost (ISO)
51200
Formát snímače
Full-Frame
Rozlišení (foto)
24.5 Mpx
Druh snímače
CMOS
Velikost snímače (CSC) 35,9 × 23,9 mm
Formát záznamu foto
JPEG, RAW
Min. citlivost (ISO)
100
Počet objektivů v setu
1
Bajonet Z
Stabilizace objektivu Ne
Stabilizace snímače Ano
Elektronická stabilizace
Ano
Min. ohnisková vzdálenost
24 mm
Max. ohnisková vzdálenost
70 mm
Světelnost objektivu
4.0 f/
Průměr závitu objektivu 72
Sluneční clona v balení Ano
Nejmenší vzdálenost ostření
30 cm
Nejmenší vzdálenost ostření-makro
30 cm
Detekce obličeje
Ano
Sekvenční snímání
12 sn./s
Samospoušť (min. prodleva)
2 s
Interní blesk Ne
Nastavení interního blesku v EV Ne
Externí blesk
Ano
Kreativní režimy
Ne
Systém ostření AF Tracking, Jednotlivý AF, Jednotlivý AF + MF, Kontinuální AF, Manuální zaostřování, multibodové AF
Pomocné světlo AF
Ne
Vyvážení bílé
automatické, manuální, s výběrem světelného zdroje
Kompenzace expozice +/-EV délka kroku
−5 až +5 EV v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV
Nejkratší čas expozice
1/8000 s
Nejdelší čas expozice
B (dle stisku spouště) s
Dotykový displej
Ano
Polohovatelný displej
Ano
Typ hledáčku
elektronický
Zorné pole hledáčku 100 %
Rozlišení hledáčku 3690000 pix
Velikost LCD
8 cm
Rozlišení LCD
2100000 pix
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty SD Card, SDHC (SD High-Capacity), SDXC (SD Extended-capacity)
GPS
Ne
Wi-Fi
Ano
Konektory HDMI (mini), mikrofon, napájení, napájení DC-IN, USB konektor, video výstup
Propojení Bluetooth
Ano
NFC
Ne
Podpora přímého tisku Ne
Max.rozliš.videa
4K (3840x2160)
Hodnota fps 60
Formát záznamu videa
MOV, MP4
Šířka výrobku 13.4 cm
Výška výrobku 10.1 cm
Hloubka výrobku 6.8 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Šířka výrobku 22.5 cm
Výška výrobku 15.8 cm
Hloubka výrobku 18.1 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Dokumentace k tomuto produktu
TECHNICKÁ SPECIFIKACE NIKON Z 6 Stáhnout / (216.59 KB)
Z7Z6_MANUAL Stáhnout / (7.18 MB)
NIKON Z 6_PRODUKT.LIST Stáhnout / (1.6 MB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky +3roky 12 398 Kč
Pojištění prodl. záruky +1rok 6 199 Kč
Pojištění prodl. záruky +2roky 9 299 Kč
Pojištění mobilních zařízení 2 roky 10 910 Kč
Pojištění mobilních zařízení 1 rok 6 943 Kč