basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Toto vám darujeme

TOTO VÁM DARUJEME!
2 000 Kč A 30x 4K TELEVIZOR PHILIPS

Za nákup v DATART vás tento měsíc bohatě odměníme. Nevěříte? Přesvědčte se o tom sami. Kupte si jakékoliv dva produkty, zaregistrujte se, a my vám pošleme kupóny v hodnotě 2 000 Kč na další nákup. Aby toho nebylo málo, každý zaregistrovaný zákazník bude automaticky zařazen do soutěže o 4K televizor Philips v hodnotě 16 999 Kč. Každý den vylosujeme nového výherce, dohromady tak v červnu obdarujeme 30 našich zákazníků. Neváhejte a zapojte se i vy – odměníme opravdu každého!

01

NAKUPTE

v našich prodejnách nebo na www.DATART.cz alespoň 2 libovolné produkty v termínu od 1. do 30. 6. 2019

02

ZAREGISTRUJTE

svůj nákup zde.

03

SLEVOVÉ KUPONY

v hodnotě 2 000 Kč na další nákup Vám ihned zašleme na Váš e-mail

04

KAŽDÝ DEN LOSUJEME

jednoho výherce 4K TV Philips

ZAREGISTROVAT SE

KAŽDÝ DEN ROZDÁVÁME
JEDNU ZE TŘICETI 4K UHD TV PHILIPS

Užijte si dokonalou podívanou na 4K UHD LED televizi Philips, která nemá konkurenci. S 3strannou technologií Ambilight a díky systému Dolby Vision a Dolby Atmos si na 110cm úhlopříčce vychutnáte perfektní obraz a zvuk jako v kině.

ZJISTĚTE, ZDA JSTE MEZI VÝHERCI TELEVIZORU

ZJISTIT ZDE
* Termínem „2 000 Kč pro každého“ je míněna hodnota slev na další nákup v celkové hodnotě 2 000 Kč pro každého zákazníka, který splní podmínky akce.
Akce platí pro nákupy uskutečněné na prodejnách DATART nebo na www.DATART.cz od 1. 6. 2019 do 30. 6. 2019.
Úplná pravidla akce najdete zde.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______