×
Kód: DLNDUBE130 ID: 1570955

Síťová karta D-Link USB-C/RJ45 (DUB-E130) bílá

5 (1)

redukce • z USB-C na gigabit LAN • Plug & Play • kompaktní provedení • funkce Wake-on-LAN • rychlé připojení k síti • energetická úspora

579 Kč
u vás již 06.12.

Popis produktu

redukce • z USB-C na gigabit LAN • Plug & Play • kompaktní provedení • funkce Wake-on-LAN • rychlé připojení k síti • energetická úspora

D-Link USB-C/RJ45


V dnešní době sází výrobci elektroniky na heslo, že čím menší, tím lepší. Ačkoliv však notebooky a další elektronická zařízení vypadají od pohledu krásně a jsou velmi lehké a kompaktní, mnohdy jim v důsledku toho chybí důležité porty. Ethernetové rozhraní zajistí rychlý síťový internet. Dopřejte si ho i vy na svém zařízení. Pořiďte si redukci D-Link USB-C/RJ45, která vám umožní připojit ethernetový kabel přes USB-C rozhraní a zajistí gigabitové LAN připojení.


Funkce Wake-on-LAN


Redukce je funkční ihned po zapojení, není potřeba nic složitě instalovat a nastavovat. Kromě rychlého připojení k síti vám usnadní práci také funkcí Wake-on-LAN. Pomocí redukce můžete obnovit počítač z pohotovostního režimu nebo zapnout přes LAN síť na dálku. Ať už redukci využíváte jakýmkoliv způsobem, máte zajištěnou minimální spotřebu energie. K napájení dochází přímo přes USB-C port, nepotřebujete žádný adaptér. V době nečinnosti se spotřeba snižuje téměř na nulu.


 


Díky redukci připojíte rychlý Ethernet kabel i ke kompaktním notebookům.

 


Ideální pro notebooky


Adaptér najde své využití u mnohých zařízení. Hodí se např. pro notebooky, které vynikají kompaktností a úzkým provedením, a nemají proto místo na běžný ethernetový port. Stačí, když redukci vložíte do USB-C rozhraní, a můžete si užívat rychlý kabelový internet bez čekání.


 Rychlé připojení k síti


Po připojení redukce získá přístroj okamžitě rychlé a stabilní gigabitové připojení. Nemusíte se bát, že by se při použití redukce výkon zpomaloval a internetové stránky se dlouho načítaly, či dokonce zamrzaly. Můžete sledovat videa i hrát hry, jako byste Ethernet měli zapojený přímo do notebooku.


 Bez nutnosti instalace


Zapomeňte na zdlouhavou instalaci a nastavování. Díky funkci Plug & Play stačí zařízení pouze zapojit a hned ho můžete začít používat. Ušetřený čas můžete věnovat plynulé internetové zábavě.


 Úsporný provoz


Kdykoliv zařízení nepoužíváte, automaticky se přepne do pohotovostního režimu. To vám zaručí jeho minimální spotřebu energie. Ani když ho budete mít připojené bez přestávky, nebudete se muset bát navýšených výdajů za energii.


 Kompaktní provedení


Ačkoliv dokáže redukce zajistit rychlý a stabilní internet, jedná se o mimořádně kompaktní zařízení, o kterém téměř ani nebudete vědět. Vezměte si ho s sebou jen tak do kapsy nebo do batohu a použijte jej s notebookem kdekoliv, ať už jste doma, v práci, nebo ve škole.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce DUB-E130
Počet LAN portů 1
Rychlost LAN 1 Gbit
Wi-Fi Standardy nemá Wi-Fi
Rozhraní USB-C
Typ drátový
Značky D-Link
Rozměry balení
Šířka výrobku 13.8 cm
Výška výrobku 3.1 cm
Hloubka výrobku 13.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Síťová karta D-Link USB-C/RJ45 (DUB-E130) bílá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce DUB-E130
Počet LAN portů
1
Rychlost LAN
1 Gbit
Wi-Fi Standardy nemá Wi-Fi
Rozhraní USB-C
Typ drátový
Značky D-Link
Šířka výrobku 13.8 cm
Výška výrobku 3.1 cm
Hloubka výrobku 13.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg