×
Kód: STRHELOPLUGFR ID: 1632614

Chytrá zásuvka Strong Helo-PLUG-FR, WiFi (HELO-PLUG-FR)

5 (1)

chytrá zásuvka • možnost vytváření rozvrhu zapínání • připojení přes Wi-Fi 2,4 GHz • aplikace Strong Helo pro Android a iOS • podpora hlasových asistentů Amazon Alexa, Google Assistant • napětí 230 V...

449 Kč
u vás již 05.12.

Popis produktu

chytrá zásuvka • možnost vytváření rozvrhu zapínání • připojení přes Wi-Fi 2,4 GHz • aplikace Strong Helo pro Android a iOS • podpora hlasových asistentů Amazon Alexa, Google Assistant • napětí 230 V • max. zátěž 3 680 W

Strong Helo-PLUG-FRStrong Helo-PLUG-FR, bílá


Připravte se na zbrusu nový zážitek a pořiďte si na první pohled obyčejnou zásuvku, která se na ten druhý změní ve vysoce důmyslné zařízení, umožňující ovládat chytrou domácnost a z obyčejných spotřebičů chytré učinit. Připojení je řešeno přes Wi-Fi v pásmu 2,4 GHz, takže se nemusíte obávat o přidávání nevzhledných kabelů do vaší domácnosti. Jednoduše z obchodu App Store nebo Google Play stáhněte a nainstalujte bezplatnou aplikaci Strong Helo a poté již budete moci svá zařízení vypínat či zapínat stiskem jediného tlačítka – ať už jste zrovna doma, nebo na cestách. Zásuvka se rovněž může pochlubit plnou podporou služeb hlasového ovládání Amazon Alexa a Google Assistant, takže pokud jste zvyklí, že chytrá domácnost reaguje na váš hlas, s touto chytrou zásuvkou budete ihned ve svém živlu. Ke svému fungování nevyžaduje žádný rozbočovač.


Snadné nastavení automatického spínání


Velmi užitečnou funkcí je i možnost nastavení automatického spínání, s jehož pomocí si určíte, kdy se má konkrétní připojené zařízení vypnout či zapnout. To se bude hodit v případech, kdy jedete na dovolenou, ale chcete, aby si okolí myslelo, že jste doma. Snadno tak ochráníte domácnost před nezvanými návštěvami či připravíte domov na váš příjezd.
Strong Helo-PLUG-FR


 


Klíčové vlastnosti:


  • Chytrá zásuvka, která vám umožní na dálku ovládat svá zařízení a spotřebiče
  • Stiskem jediného tlačítka lze zařízení na dálku zapnout i vypnout
  • Funkce skupinového ovládání pro snadnou správu několika chytrých zásuvek
  • Plně kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant
  • Možnost nastavení automatického spínání
  • Kontrola spotřeby elektrické energie vašich spotřebičů
  • Integrované tlačítko umožní zásuvku vypnout bez nutnosti použít aplikaci

 


 


Chytrá zásuvka, která vám umožní ovládat připojená zařízení jediným tlačítkem, nastavit plán automatického spínání, sledovat spotřebu elektrické energie a mnohem více. Disponuje podporou hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant a její nastavení snadno zvládnete s bezplatnou aplikací Strong Helo, určenou pro zařízení iOS a Android.

 


Vždy dokonalý přehled o tom, co se děje u vás doma


Ať už odpočíváte v pohodlí domova, nebo poznáváte vzdálená místa, s bezplatnou aplikací Strong Helo se můžete odkudkoli na světě prostřednictvím telefonu či tabletu přesvědčit o tom, zda jste vypnuli spotřebič, nebo sledovat stav všech zařízení, která jste do této zásuvky připojili.


Strong Helo-PLUG-FR
 


Nastavení automatizace jediným tlačítkem


Dejte sbohem běžným zásuvkám. Na ty zcela zapomenete, až zažijete luxus, který představuje možnost rozsvícení či zhasnutí světel na dálku v okamžicích, kdy se vám nechce vylézat z vyhřáté postele. Chytrá zásuvka Strong Helo-PLUG-FR vám umožní jedním tlačítkem nastavit pravidla a domácnost tak plně automatizovat, takže vás ráno bude moci budit čerstvě připravená káva nebo v letních parnech přijdete do příjemného chládku vlivem klimatizace, aktivované těsně před vaším příchodem domů.


Strong Helo-PLUG-FR
 


Rozšířená podpora hlasových asistentů


Tato chytrá mini zásuvka dokáže plně spolupracovat s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Je rovněž kompatibilní i s dalšími automatizačními systémy (z nichž některé mohou být teprve ve vývoji), takže ji budete při vytváření inteligentní domácnosti moci využít skutečně na maximum.


Strong Helo-PLUG-FR
 


Nejste zrovna doma? Všichni si budou myslet, že jste!


S chytrou zásuvkou se vám otevírá spousta nových možností. Nejenže už nikdy nebudete nervózní, zda jste vypnuli žehličku, ale například když budete na dovolené, můžete vzdáleně simulovat, že jste doma, abyste odradili případné zloděje a podobně. Navíc lze do systému připojit i kameru, která po zaregistrování pohybu či zvuku dokáže zásuvku instruovat, aby sama zapnula rádio či světlo.


Strong Helo-PLUG-FR

Dokumentace k tomuto produktu
HELO-PLUG-FR-UM_CZ_NR_29-01-21 Stáhnout / (710.74 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce HELO-PLUG-FR
Komunikační technologie WiFi
Typ zařízení ovládaná zásuvka
Funkce (Typ) chytrá zásuvka
Základní sada Ne
Značky Strong
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ne
Google Home Ano
Vlastní systém Ano
Rozměry balení
Šířka výrobku 7.0 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 6.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Chytrá zásuvka Strong Helo-PLUG-FR, WiFi (HELO-PLUG-FR)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce HELO-PLUG-FR
Komunikační technologie WiFi
Typ zařízení ovládaná zásuvka
Funkce (Typ) chytrá zásuvka
Základní sada Ne
Značky Strong
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ano
Šířka výrobku 7.0 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 6.8 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Dokumentace k tomuto produktu
HELO-PLUG-FR-UM_CZ_NR_29-01-21 Stáhnout / (710.74 kB)