×
Kód: AQRSPEUC01 ID: 1608742

Chytrá zásuvka Aqara Smart Plug (SP-EUC01)

4.9 (9)

chytrá zásuvka • ovládání spotřebičů na dálku • pro přístroje s příkonem max. 2 300 W • ochrana před přehřátím a přetížením • měření elektrické spotřeby • aplikace Aquara Home • časové řízení •...

? 467 Kč
0 Kč
Není skladem?

Popis produktu

chytrá zásuvka • ovládání spotřebičů na dálku • pro přístroje s příkonem max. 2 300 W • ochrana před přehřátím a přetížením • měření elektrické spotřeby • aplikace Aquara Home • časové řízení • podpora hlasového ovládání

Aqara Smart Plug


Ovládání domácích spotřebičů nikdy nebylo jednodušší. Chytrá zásuvka Aqara Smart Plug vám každý přístroj promění v chytré zařízení, které lze snadno ovládat na dálku. Připojte ji do běžné evropské zásuvky, do ní zapojte svůj kávovar, televizor, lampičku nebo jiné zařízení a máte hotovo. Do telefonu si stáhnete aplikaci Aqara Home, která vám nabídne přehled o všech připojených zařízeních. Nejen, že spotřebiče budete ovládat na dálku, ale také si u nich snadno nastavíte časový plán. Kdykoliv potřebujete, máte možnost aktivovat hlasové asistenty a vyslovit své přání nahlas. Provoz chytré zásuvky je vždy bezpečný díky pokročilé ochraně proti přehřátí a přetížení.
 


Klíčové vlastnosti:


  • Kompaktní zásuvka s evropskou koncovkou
  • Umožní ovládat spotřebiče na dálku
  • Bezpečný provoz s ochranou proti přehřátí a přetížení
  • Během provozu měří spotřebu energie
  • Jednoduché ovládání v aplikaci

 


Ovládejte domácí spotřebiče na dálku pohodlně ze svého telefonu!

 


Univerzální použití


Chytrou zásuvku Aquara můžete použít kdekoliv ve své domácnosti. Zapojte ji do volné zásuvky ve zdi a připojte do ní libovolné zařízení, které si přejete ovládat na dálku z aplikace. Může jít o troubu, osvětlení, televizor, pračku, ledničku, mixér, rádio a mnoho dalších domácích spotřebičů.

 


Ovládání na dálku


Stáhněte si do svého chytrého telefonu aplikaci Aquara Home, pomocí které budete moci připojená zařízení snadno ovládat na dálku. Zapomněli jste zhasnout nebo vypnout ventilátor, když jste ve spěchu odcházeli z domu? V aplikaci vše napravíte, aby zařízení zbytečně nespotřebovávala energii.

 


Nastavení programového plánu


V režimu plánování si můžete jednoduše zvolit, kdy se přístroje mají zapnout a vypnout. Plán se v aplikaci uloží a chytrá zásuvka ho bude automaticky plnit, aniž byste museli cokoliv kontrolovat nebo opakovaně zapínat a vypínat.

 


Podpora hlasových asistentů


Nechce se vám nic řešit přes telefon? Aktivujte svého hlasového asistenta, který vše zařídí za vás. Stačí mu říct, co si přejete udělat, a připojené zařízení do chytré zásuvky vám přání splní.

 


Měření spotřeby energie


Přímo na displeji svého telefonu získáte mimo jiné také informace o tom, kolik připojený přístroj spotřebovává elektrické energie. To vám pomůže udržovat si přehled o výdajích, takže vás účet za meziroční vyúčtování služeb nepřekvapí.

 


Bezpečný provoz


Nebojte se mít zásuvku nepřetržitě zapojenou a v provozu. Přístroj se pyšní pokročilou ochranou proti přehřátí a přetížení, díky čemuž chrání vaše cenné spotřebiče. Kdykoliv by hrozilo nebezpečí vzniku nehody, automaticky přeruší přívod energie, čímž eliminuje jakékoliv riziko poškození zařízení.

 


Odolné provedení


Výrobce použil mimořádně odolné materiály, které jsou navíc nehořlavé. Její ochranná schránka navíc brání zasazení rány elektrickým proudem. Můžete se proto spolehnout na to, že zásuvka zůstane dlouhodobě bezchybně funkční. Abyste předešli jakémukoliv riziku, ujistěte se, že do zásuvky zapojujete spotřebiče s maximálním příkonem 2 300 W.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce SP-EUC01
Komunikační technologie ZigBee
Typ zařízení ovládaná zásuvka
Funkce (Typ) chytrá zásuvka
Základní sada Ne
Značky Aqara
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ano
Google Home Ano
Vlastní systém Ano
Rozměry balení
Šířka výrobku 6.7 cm
Výška výrobku 8.5 cm
Hloubka výrobku 6.4 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Chytrá zásuvka Aqara Smart Plug (SP-EUC01)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.9
(98%)

Hodnotilo 9 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Tomáš
09.03.2022 - 07:59
100 %

funguje dle očekávání

Celková spokojenost
Pavol
13.01.2022 - 05:39
100 %

ide ok

Celková spokojenost
Další hodnocení
Tomáš
09.03.2022 - 07:59
100 %

funguje dle očekávání

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce SP-EUC01
Komunikační technologie ZigBee
Typ zařízení ovládaná zásuvka
Funkce (Typ) chytrá zásuvka
Základní sada Ne
Značky Aqara
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ano
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ano
Šířka výrobku 6.7 cm
Výška výrobku 8.5 cm
Hloubka výrobku 6.4 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg