live for the story

Stačí se dívat. Zachyťte každý okamžik, který vás okouzlí. S produkty Canon je tak snadné pořizovat a tisknout fotky, které mají příběh. Naše fotoaparáty a tiskárny v sobě skrývají ty nejlepší technologie a jsou stvořené jen proto, abyste se zamilovali do focení, sdílení a vyprávění.

Foto

Digitální zrcadlovky

Digitální zrcadlovky

Řada EOS je určena pro všechny, kteří to s focením myslí vážně. Objevte úžasné obrazové a filmové možnosti, hrajte si s nastavením, dejte prostor svých nápadům. Se zrcadlovkami Canon EOS zachytíte cokoliv.

Digitální kompakty s výměnným objektivem

Digitální kompakty s výměnným objektivem

Nedělejte kompromis mezi kvalitou a kapesním provedením. S řadou fotoaparátů EOS M můžete pořizovat ohromující snímky.

Digitální kompakty

Digitální kompakty

Bavte se a foťte bez omezení. Kompakty Canon se vejdou do kapsy i kabelky a můžete se spolehnout, že budou připraveny, kdykoliv je vytáhnete. Kvalita se snoubí se stylem, který vás baví.

Objektivy

Objektivy

Výměnné objektivy pro fotoaparáty i kamery vám zajistí ještě více možností snímání. Najděte si ideální objektiv pro každý jedinečný moment a přizpůsobte svůj přístroj svému originálnímu pohled na svět.

Canon Akademie

Vstupte do akademie pro všechny nadšené fotografy. Provedeme vás světem fotografie od úplných začátků až po pokročilou práci se zrcadlovkou. Vyberte si z přednášek a workshopů pod taktovkou zkušených profesionálů.

Tiskárny

Inkoustové tiskárny

Inkoustové tiskárny

Udělejte si radost a pořiďte si krásné zařízení, se kterým budete chtít tisknout zas a znovu. Inkoustové tiskárny Canon jsou stvořené pro tisk vašich rodinných fotografií, pro náročnou práci v kanceláři i pro každodenní papírování.

Laserové tiskárny

Laserové tiskárny

Pracujete z domova nebo v malé kanceláři? Urychlete a usnadněte si práci s dokumenty díky laserovým tiskárnám Canon, které jsou kompaktní, tisknou rychle, snadno se ovládají a mají mnoho chytrých funkcí.

Originální tonery, náplně a cartridge do tiskáren

Multifunkční tiskárny

Práce s dokumenty v kanceláři i rodinná zábava v pohodlí domova vyžaduje mnoho chytrých funkcí a praktické ovládání. Proto jsou tu multifunkční tiskárny Canon, které hravě zvládnou všechno, co vás napadne. Jednoduše a rychle.

Originální tonery, náplně a cartridge do tiskáren

Originální tonery, náplně a cartridge do tiskáren

Máte rádi svoji tiskárnu? Dopřejte jí originální spotřební materiál, který zajistí nejvyšší kvalitu vašich výtisků a dlouhý život vašeho zařízení.

Prodejní akce

Využijte akční nabídky

Díky promo akcím Canon můžete ušetřit při nákupu svých vytoužených produktů nebo k nim dostat něco navíc. Nezmeškejte skvělé nabídky a sledujte web www.canon.cz/akce

Trvalá nabídka: zpět až 27 000 Kč
Trvalá nabídka: zpět až 27 000 kč

Virtual Kit Promo

Trvalá nabídka: kupte si kterýkoli z vybraných fotoaparátů a doplňte jej objektivem, který potřebujete pro zachycení rozhodujícího okamžiku a získejte odměnu až 27 000 Kč.

VĚRNOST SI ZASLOUŽÍ ODMĚNU
Věrnost si zaslouží odměnu

Vyberte si tu svoji!

Používáte originální spotřební materiál Canon? My vás za to odměníme – registrujte čárové kódy a vybírejte si své odměny

Bezplatné digitální služby společnosti Canon

Bezplatné digitální služby společnosti Canon
Irista

Cloudová platforma pro správu, sdílení, prohlížení a tisk fotografií z jednoho bezpečného místa. Při registraci 15 GB prostoru zdarma! Snímky jsou uchovávané ve 100% původní kvalitě včetně souborů ve formátu RAW a lze ji používat na všech vašich zařízeních: počítači, mobilním telefonu i tabletu.

Lifecake

Lifecake pomáhá ukládat a zároveň prohlížet, sdílet fotografie nebo videa potomků a vytvářet tak kontinuální fotografickou i video kroniku jejich života, která je přístupná kdykoliv a odkudkoliv.

Canon Photo Companion

Aplikace Photo Companion rozšiřuje znalosti o fotografování díky přístupu ke článkům a kurzům šitým na míru. Stáhněte nyní a vyfotografujte dokonalý snímek.

Aplikace Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Tato aplikace pro tiskárny PIXMA, MAXIFY a SELPHY vám otevře svět připojení Wi-Fi a zásadně tak změní způsob, jakým tisknete, kopírujete a skenujete. S jednoduchou aplikací můžete snadno tisknout pomocí smartphonu nebo tabletu, využít cloudový tisk a skenování, kopírovat a kontrolovat stav tiskárny na dálku

Canon Camera Connect

Aplikace Canon Camera Connect spojuje fotoaparát Canon se zařízením od společnosti Apple nebo se zařízením s operačním systémem Android. Stáhněte své snímky, aby je bylo možné snadno sdílet; změňte telefon v dálkové ovládání pro fotoaparát atd.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů