×
Kód: HTCVRHTC0010 ID: 1639865

Brýle pro virtuální realitu HTC Vive Flow (99HASV003-00) černé

brýle pro virtuální realitu • pro použití s mobilními telefony • rozlišení: 3200 × 1600 px • obnovovací frekvence 75 Hz • pozorovací úhel až 110° • 2× 2,4" LCD • Bluetooth 5.0 • USB-C • Wi-Fi •...

13 544 Kč
očekáváme 13.12.

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 3 928 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 2 980 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 490 Kč

Popis produktu

brýle pro virtuální realitu • pro použití s mobilními telefony • rozlišení: 3200 × 1600 px • obnovovací frekvence 75 Hz • pozorovací úhel až 110° • 2× 2,4" LCD • Bluetooth 5.0 • USB-C • Wi-Fi • kompatibilní s OS Android 9 a novějším

HTC Vive FlowHTC Vive Flow, černá


Používejte svůj mobilní telefon zbrusu novým způsobem a vstupte do virtuální reality stylově pomocí HTC Vive Flow – kompaktních a lehkých brýlí, které díky špičkovým parametrům ocení i profesionálové. Díky vysokému rozlišení 3200 × 1600 pixelů (dvou samostatných displejů s rozlišením 1600 × 1600 pixelů) v kombinaci s 75Hz obnovovací frekvencí si můžete být jisti pohlcujícím zážitkem při sledování oblíbeného obsahu nebo práce ve virtuálním prostředí s pomocí vašeho chytrého mobilního telefonu.


O působivou podívanou se kromě jiného stará i široký zorný úhel 110° a zážitek umocní také špičkový zvuk vyladěných vestavěných reproduktorů a mikrofonů s technologií potlačení ozvěny a šumu, díky nimž můžete komunikovat s okolím, aniž byste si museli headset sundávat. Čeká na vás zbrusu nový způsob vytváření a konzumace obsahu, snadné vytvoření klidného virtuálního pracovního prostředí, návštěva koncertů ve VR či spousta relaxačních aplikací, které pomohou vaší mysli i tělu se připravit na další každodenní povinnosti.

 


HTC Vive FlowKlíčové vlastnosti:


  • Brýle pro virtuální realitu
  • Luxusní obraz díky detailnímu rozlišení 3200 × 1600 pixelů a 75Hz obnovovací frekvencí
  • Vynikající zorný úhel 110°
  • Vestavěné reproduktory a mikrofony s funkcí potlačení šumu
  • Snadné spárování s mobilními zařízeními přes rozhraní Bluetooth 5.0
  • Maximální komfort při nošení a vestavěný aktivní systém chlazení
  • Možnost pokročilého ostření čoček na míru očím uživatele
  • Využití mobilního telefonu coby VR ovladače

 


Brýle pro virtuální realitu k použití s moderními mobilními zařízeními. S luxusním obrazem s vysokým rozlišením 75Hz obnovovací frekvencí a s možností snadného vyřizování telefonních hovorů pomocí vestavěných reproduktorů a mikrofonů s funkcí potlačení šumu. Dokonalé pro ponoření se do virtuální reality ať už doma, nebo na cestách.

 


Dokonalé VR pro produktivitu i volný čas


HTC Vive Flow je systém virtuální reality navržený pro profesionální využití. S její pomocí budete moci pracovat ve zcela virtuálním prostředí, což usnadní například návrh nových produktů nebo umožní připravení dokonalé vizuální prezentace, které vaše publikum pohltí názornou ukázkou například interpretace grafů. To vše a ještě mnohem více zvládnete s pomocí kompaktních a lehkých brýlí, které si budete moci vzít s sebou, kamkoliv jen půjdete.


HTC Vive Flow
 


Pohlcující obraz s rozlišením 3,2K


Těšte se na působivé grafické podání zásluhou vysokého rozlišení 3200 × 1600 pixelů spolu se 75Hz obnovovací frekvencí a širokým pozorovacím úhlem 110° pro zážitky, které vás naprosto pohltí. Garancí luxusní podívané je navíc i sázka na špičkový LCD panel s bohatými barvami a vynikajícím kontrastem.


HTC Vive Flow
 


Jen vy, vaše myšlenky a úžasně podmanivý zvuk


Vestavěné reproduktory dokáží zprostředkovat dokonale pohlcující prostorové audio bez nutnosti pořizovat dodatečné příslušenství. Mikrofony s možností potlačení okolního hluku a ozvěny vám posléze přinesou dokonale hladké hovory bez jakýchkoliv nežádoucích rušivých elementů.


HTC Vive Flow
 


Dokonale ostré vidění


Jednoduše si přizpůsobte ostření čoček na míru vaším očím a najděte perfektně ostré zobrazení, které pro vás bude maximálně komfortní po dlouhé hodiny, jež budete ve virtuální realitě trávit. Najít si svůj osobní promítací prostor nebylo ještě nikdy snazší.


HTC Vive Flow
 


Dokonalý komfort za všech okolností


Jelikož je HTC Vive Flow zařízení, které předpokládá, že v jeho společnosti budete trávit opravdu dlouhou dobu, je jeho nasazování a sundávání maximálně komfortní a zároveň co možná nejstabilnější. Systém dvojitého zavěšení nabízí perfektní uchycení a zajistí, že vám headset bude dokonale sedět, ať už je tvar vaší hlavy jakýkoliv.


HTC Vive Flow
 


Snadné spárování a zrcadlení mobilního telefonu


Protože jsou brýle určeny pro použití s moderními mobilními zařízeními, můžete se spolehnout na maximálně jednoduché spárování v pouhých několika krocích. Stačí se přihlásit do aplikace, spárovat brýle s mobilem přes rozhraní Bluetooth 5.0, připojit se k bezdrátové síti Wi-Fi a ihned se můžete ponořit do zbrusu nových světů. Váš telefon budete moci posléze použít jako šikovný ovladač, umožňující ovládání gesty tak, jak jste zvyklí z jiných souprav virtuální reality. Rovněž budete moci zrcadlit obsah obrazovky mobilního telefonu či přenést vaše aplikace na velkou plochu ve virtuální realitě, což se bude hodit pro ničím nerušenou práci i zábavu.


HTC Vive Flow
 


Zůstaňte v dokonalém pohodlí s vestavěným chladicím systémem


Brýle jsou tak kompaktní, že si je budete moci vzít všude s sebou – to díky výjimečně nízké hmotnosti pouhých 189 gramů. A i když bude v cílové destinaci třeba pořádné vedro, vy zůstanete v dokonalém chladu díky aktivnímu chladicímu systému v oční komoře, takže nikdy nezažijete nepříjemný pocit pocení i během dlouhodobého používání.


HTC Vive Flow
 


Zrelaxujte se a zůstaňte fit


Kromě práce či zábavy se brýle pro virtuální realitu postarají rovněž o vaši duševní a fyzickou kondici – jednoduše využijte možnosti relaxačních aplikací ve VR nebo se ponořte do poslechu a sledování ASMR videí. A pokud se relaxování rádi oddáváte před ulehnutím do postele, jistě vás potěší přítomnost speciálního filtru, který se postará o škodlivé spektrum modrého světla, jejž by mohlo váš organismus budit a neposkytnout mu kýžený oddech. Vy i vaše oči tak budete moci být odpočatí a připravení na každý další den.


HTC Vive Flow

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Kód výrobce 99HASV003-00
Značky HTC
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.0 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hloubka výrobku 7.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 18.6 cm
Výška výrobku 12.5 cm
Hloubka výrobku 9.1 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg

Uživatelské recenze - Brýle pro virtuální realitu HTC Vive Flow (99HASV003-00) černé

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Kód výrobce 99HASV003-00
Značky HTC
Šířka výrobku 10.0 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hloubka výrobku 7.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Šířka výrobku 18.6 cm
Výška výrobku 12.5 cm
Hloubka výrobku 9.1 cm
Hmotnost výrobku 0.6 kg