×
Kód: JPOJPL160RGBZC1 ID: 1674968

Světlo Jupio PowerLED 160 RGB s vestavěnou baterií - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Rozbaleno

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního...

Více informací
? 3 223 Kč Ušetříte: 419 Kč (13 %)
2 804 Kč
můžete mít již 01.02.
Info

Máme v nové variantě

Popis produktu

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 24 měsíců.

LED světlo • přenosné • 80× LED • scénické režimy • světelné efekty • nastavitelná teplota barev (40× LED 2 500 K + 40× LED 8 500 K) • nastavení jasu • OLED displej • nástavce na sáňky blesku a závit na stativ • funkce powerbanky (3 800 mAh)

Jupio PowerLED 160 RGB


LED světlo Jupio PowerLED 160 RGB vám zajistí výbornou kvalitu snímků a videí. Skvěle se hodí pro profesionály, ovšem díky snadnému použití a výborným výsledkům ho můžou používat i začátečníci a laici.


Světlo váží pouze 400 gramů a funguje bezdrátově, takže ho lze přenášet i na focení do exteriéru. Tvoří ho 80 LED světýlek, která dokonale prosvětlí scénu a zajistí skvělou viditelnost za každého počasí. Dle vlastních preferencí si regulujte teplotu barev a aktivujte barevné efekty. Nastavit si zde můžete také intenzitu jasu. Aktuální informace o nastavení světla se vždy dočtete na přehledném OLED displeji.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Přenosné LED světlo
  • Použití v interiéru i exteriéru
  • Nastavitelný jas a teplota barev
  • Integrovaná baterie 3 800 mAh s funkcí powerbanky
  • Přehledný OLED displej s aktuálními informacemi

 


LED světlo dokáže spolehlivě osvětlit scénu v interiéru i venku.

 


OLED displej


Na světle je umístěná OLED obrazovka. Ta vám vždy zajistí přehled o aktuálním nastavení, ať už jde o jas, o teplotu barev, nebo o zvolený režim scény. Na displeji se také dočtete informaci o stavu baterie, takže budete vědět, kdy je potřeba světlo dobít, aby vám stále bezchybně fungovalo.


 
 


Nastavitelná teplota


Regulujte si teplotu barev a navozujte s její pomocí tu správnou atmosféru pro každou příležitost. Vybírat můžete teplotu buď 2 500 K (teplé světlo), nebo 8 500 K (chladná teplota). Kromě toho si lze plynule navodit intenzitu jasu z nuly až na 100 procent, takže vždy získáte perfektní osvětlení, které potřebujete.


 
 


Funkce powerbanky


Světlo má v sobě integrovanou odbíjecí baterii s kapacitou 3 800 mAh. Ta nejen že mu zajistí bezdrátový provoz, abyste ho mohli používat i v exteriéru, ale také poslouží jako powerbanka. připojte ke světlu svůj smartphone, tablet či jiné zařízení přes USB konektor a dodávejte mu energii s nabíjecím proudem až 2,4 A.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců (6 měsíců IČ)
Typ příslušenství světlo
Značky Jupio
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 15.8 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 1.3 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 3.5 cm
Hloubka výrobku 18.1 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg

Uživatelské recenze - Světlo Jupio PowerLED 160 RGB s vestavěnou baterií - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců (6 měsíců IČ)
Typ příslušenství světlo
Značky Jupio
Šířka výrobku 15.8 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 1.3 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 3.5 cm
Hloubka výrobku 18.1 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg