Kód: BASSUHW0101 ID: 1592461

Držák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder (SUHW01-01) černý

držák na mobil do auta (elektricky uzamykatelný) • ukotvení v mřížce ventilátoru • čtyřbodová nosná konstrukce • automatické přizpůsobení šíře ramen rozměrům telefonu • materiál: slitina hliníku •...

599 Kč
u vás již 28.07.

Vše o produktu

držák na mobil do auta (elektricky uzamykatelný) • ukotvení v mřížce ventilátoru • čtyřbodová nosná konstrukce • automatické přizpůsobení šíře ramen rozměrům telefonu • materiál: slitina hliníku • silikonová ochrana proti poškrábání smartphonu • polymerová syntetická guma chránící ventilační mřížku • možnost otáčení o 360° • v balení micro USB kabel (1 m) pro připojení držáku k napájení (držák potřebuje být stále připojený ke zdroji napájení)

Baseus Mini Electric Phone HolderBaseus Mini Electric Phone Holder (SUHW01-01), černá


Baseus Mini Electric Phone Holder, to je elektricky uzamykatelný držák, jehož prostřednictvím můžete ve svém autě pohodlně využívat výhod chytrého mobilního telefonu. Tuto praktickou pomůcku jednoduše přichytíte k mřížce ventilátoru a rázem máte při řízení perfektní výhled na GPS navigaci či jiné užitečné aplikace. Svůj telefon v držáku ukotvíte pomocí čtyřbodové nosné konstrukce a dvou ramen, která se sama přizpůsobí šířce smartphonu.


Odolné provedení


Držák Baseus Mini Electric Phone Holder vyniká svou špičkovou odolností. Ta je dána zejména jeho materiálem – zařízení je vyrobeno z kvalitní slitiny hliníku, která se používá i v leteckém průmyslu.


Dokonale stabilní uchycení


Váš chytrý mobilní telefon je v tomto držáku vždy v naprostém bezpečí. Jeho nežádoucímu poškrábání či mechanickému poškození totiž zabraňují speciální ochranné prvky ze silikonu. Mřížku ventilátoru, k níž je držák přichycen, zase chrání výztuha ze syntetické polymerové gumy.


Natočte si mobil do správného úhlu


Díky otočnému kloubu, kterým je tento držák vybaven, máte na svůj telefon za jízdy vždy bezproblémový výhled. Držákem Baseus Mini Electric Phone Holder totiž můžete jednoduše otáčet o 360°.


Napájecí kabel součástí balení


V základním balení najdete i 1 m dlouhý micro USB kabel, který slouží k připojení držáku Baseus Mini Electric Phone Holder ke zdroji napájení (plnohodnotné fungování tohoto elektricky uzamykatelného držáku vyžaduje neustálé připojení ke zdroji napájení.


Baseus Mini Electric Phone Holder

Technické parametry

Další parametry
Typ do auta
Bezdrátové nabíjení Ne
Způsob uchycení do větrací mřížky
Typ držáku automatický
Maximální šířka zařízení (cm) 8
Upravitelná poloha Ano
Sada držák + kryt Ne
Značky Baseus
Rozměry balení
Šířka výrobku 14.1 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 9.6 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg

Uživatelské recenze - Držák na mobil Baseus Mini Electric Phone holder (SUHW01-01) černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Typ do auta
Bezdrátové nabíjení Ne
Způsob uchycení
do větrací mřížky
Typ držáku automatický
Maximální šířka zařízení (cm) 8
Upravitelná poloha Ano
Sada držák + kryt Ne
Značky Baseus
Šířka výrobku 14.1 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 9.6 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg