×
Kód: DENAVRX3800H ID: 1669137

AV Receiver Denon AVR-X3800H černý

9.4 kanálový 8K AV zesilovač, 180 W/kanál, Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced, Auro 3D, 6x HDMI vstup, 3x HDMI výstup, 8K/60Hz, 4K/120Hz pass-trhough, HDR10+, Dynamické HDR, ALLM, HDCP2.3, eARC, VRR,...

42 990 Kč
můžete mít již 05.02.

Doporučené služby

Pojištění prodl. záruky + 5let 12 467 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 9 458 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 4 729 Kč

Popis produktu

9.4 kanálový 8K AV zesilovač, 180 W/kanál, Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced, Auro 3D, 6x HDMI vstup, 3x HDMI výstup, 8K/60Hz, 4K/120Hz pass-trhough, HDR10+, Dynamické HDR, ALLM, HDCP2.3, eARC, VRR, QFT, USB port, LAN, Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, 4 pre-out výstupy na subwoofer, gramofonový vstup, multiroom HEOS Built-in, kalibrační akustický software Audyssey MultEQ XT32, 12V spínání

Díky 9 zesíleným kanálům, až 4 nezávislým subwooferů, Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced a Auro-3D AVC-X3800H zahalí větší obytné prostory zvukem v kvalitě kina. Vychutnejte si úžasnou kvalitu videa 8K a díky vestavěnému systému HEOS® můžete bezdrátově streamovat a sdílet online hudbu mezi místnostmi.

Vysoce kvalitní diskrétní 9 kanálový zesilovač
Diskrétní vysokoproudové zesilovače poskytují výkon až 180 W na kanál - dostatečný výkon pro napájení jakéhokoli reproduktoru.

3D zvukový zážitek
Nechte se pohltit zvukem Dolby Atmos®, DTS:X®, IMAX Enhanced a Auro-3D spolu s Dolby Surround, DTS Neural:X a upmixerem Auro-Matic pro optimalizaci staršího obsahu.

Flexibilní konfigurace
AAVC-X3800H nabízí mnoho možností nastavení a flexibilitu pro přizpůsobení domácího kina vašim potřebám. Podporuje možnost zpracování 11.4 kanálů, režim předzesilovače a volitelnou možnost upgradu Dirac Live (za poplatek, přijde brzy v roce 2023).

Pokročilé 8K domácí kino
Video 8K je podporováno na všech šesti vstupech HDMI a dvou ze tří výstupů. Vychutnejte si snadnou kompatibilitu videa a skvělou kvalitu obrazu díky funkcím HLG, HDR, Dolby Vision, HDR10+ a Dynamic HDR passthrough.

IMAX Enhanced
Získejte ten nejkvalitnější zážitek z domácí zábavy s IMAX Enhanced - nejnovější technologií od DTS, která nastavuje nový standard pro obraz, zvuk, měřítko a čistotu domácího kina. Uvidíte čistší obraz a jasnější snímky. Vnímejte pohlcující, srdcervoucí zvuk a vychutnejte si prémiový obsah digitálně remasterovaný společností IMAX. Zážitek IMAX Enhanced si můžete vychutnat již od sestavy reproduktorů 5.1.4. Je vyžadován televizor nebo projektor kompatibilní se systémem IMAX Enhanced.

360 Reality Audio
Ponořte se do zvuku tak opravdově, jako byste byli na živém koncertě nebo s umělcem nahrávali ve studiu. S 360 Reality Audio nebyla hudba ještě nikdy tak skutečná. Vybrané AV zesilovače Denon umožňují přehrávání 360 Reality Audio po připojení zařízení Google Chromecast k AV zesilovači přes HDMI. Casting obsahu 360 Reality Audio z hudebních streamovacích služeb není v současné době k dispozici. Zůstaňte naladěni na další aktualizace!

Auro 3D
Auro-3D povyšuje zážitek z domácího kina na úžasnou novou úroveň tím, že přináší vzrušující trojrozměrný zvuk pro hudbu, hry, vysílání a filmy a přenese vás do kokonu zvuku jako živého. Proměňte svou stávající audiovizuální sbírku v zážitek Auro-3D díky upmixovacímu enginu Auro-Matic. Podporuje až 7.1.4 konfiguraci reproduktorů Auro-3D s externím dvoukanálovým zesilovačem.

Hraní her příští generace
Podporuje proměnnou obnovovací frekvenci (VRR), rychlý přenos snímků (QFT) a automatický režim s nízkou latencí (ALLM) pro plynulé hraní bez zpoždění při připojení ke kompatibilním herním zařízením.

Vestavěný systém HEOS
Díky vestavěné službě HEOS® může váš AV zesilovač bezdrátově streamovat hudbu z různých bezplatných i prémiových streamovacích služeb přes kompatibilní komponenty HEOS. Spotřebitelé si také mohou bezdrátově vychutnat svou oblíbenou hudbu v kterékoli místnosti v domácnosti. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo si vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost prostřednictvím různých zdrojů streamování. Přidejte reproduktory Denon Home do více místností a vše ovládejte pomocí aplikace HEOS.

Zvuk s vysokým rozlišením přes USB vstup
Objevte neuvěřitelnou věrnost zvukových stop s vysokým rozlišením a vychutnejte si hudbu tak, jak ji zamýšlel její autor. Přední port USB podporuje přehrávání zvuku s vysokým rozlišením až 24bit/192 kHz z USB zařízení. Podporované formáty zvuku jsou MP3, WMA, WAV, MPEG-4/AAC, FLAC a ALAC.

Aplikace Audyssey MultEQ Editor
S aplikací Audyssey MultEQ Editor můžete jít ještě dál a projít "pod kapotu", kde si můžete zobrazit a upravit nastavení pro detailní ladění - můžete tak zvuk přesněji přizpůsobit konkrétním problémům ve vaší místnosti a přizpůsobit zvuk svým osobním preferencím. S touto komplexní aplikací můžete využít sílu Audyssey MultEQ XT32 a získat úplnou kontrolu nad zvukem domácího kina. Aplikace je k dispozici k zakoupení v obchodech iOS a Google Play.

Výstupy pro subwoofery a jejich nastavení
Zahalte se do rovnoměrně rozložených a přesných basů. Obsahuje až čtyři výstupy pro subwoofer, které vyrovnávají nízké frekvence a zajišťují lepší rozptyl. Žádné slyšitelné špičky nebo propady - jen silné basy, které vyplní celou místnost. Vylaďte si nastavení subwooferu podle svých preferencí, pokud jsou připojeny více než dva subwoofery. Pokud chcete rovnoměrně rozložené basy, vyberte možnost "Standard". Zvolte možnost "Směrový", pokud chcete směrovější basový výkon plynule integrovaný do kanálu reproduktoru, který je nejblíže každému subwooferu v místnosti.

Režim předzesilovače
Váš AV zesilovač Denon může fungovat jako dokonalý AV předzesilovač s nejnovějším připojením HDMI. Režim předzesilovače poskytuje čistší cestu signálu a větší toleranci v úrovni limitace díky odpojení interních zesilovačů. Přidejte flexibilitu odpojení vybraných kanálů reproduktorů, abyste mohli použít vestavěný zesilovač AV přijímače k napájení nekritických kanálů a získali tak čistší cestu signálu pro kanály napájené externím zesilovačem.

Technické parametry

Typ přístroje
Typ AV receiver
Výstupní výkon
Celkový výkon RMS 1620 W
Tuner
Tuner bez tuneru
Internetové rádio Ano
Zvuk
Počet kanálů 9.4
AirPlay Ano
Vstupy a výstupy
HDMI Ano
Komponentní vstupy 0
Počet video vstupů 0
Optické vstupy 2
Koaxiální vstupy 2
Linkové vstupy 7
Počet USB 1
USB 2.0 1
USB 3.0 0
LAN (Ethernet) Ano
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ano
NFC Ne
Komponentní výstupy 0
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ne
Optické výstupy 0
Koaxiální výstupy 0
Linkové výstupy 7
Doplňující vlastnosti
Multiroom Ano
OSD ano
Dálkové ovládání v balení Ano
Označení BT připojení AVC-X3800H
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Denon
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.4 cm
Výška výrobku 16.7 cm
Hloubka výrobku 37.9 cm
Hmotnost výrobku 12.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 53.7 cm
Výška výrobku 25.7 cm
Hloubka výrobku 48.3 cm
Hmotnost výrobku 15.1 kg

Uživatelské recenze - AV Receiver Denon AVR-X3800H černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Typ AV receiver
Celkový výkon RMS
1620 W
Tuner
bez tuneru
Internetové rádio Ano
Počet kanálů 9.4
AirPlay Ano
HDMI
Ano
Komponentní vstupy
0
Počet video vstupů
0
Optické vstupy
2
Koaxiální vstupy 2
Linkové vstupy
7
Počet USB
1
USB 2.0
1
USB 3.0
0
LAN (Ethernet)
Ano
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
NFC
Ne
Komponentní výstupy
0
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ne
Optické výstupy
0
Koaxiální výstupy 0
Linkové výstupy
7
Multiroom
Ano
OSD
ano
Dálkové ovládání v balení
Ano
Označení BT připojení
AVC-X3800H
Záruka 24 měsíců
Značky Denon
Šířka výrobku 43.4 cm
Výška výrobku 16.7 cm
Hloubka výrobku 37.9 cm
Hmotnost výrobku 12.5 kg
Šířka výrobku 53.7 cm
Výška výrobku 25.7 cm
Hloubka výrobku 48.3 cm
Hmotnost výrobku 15.1 kg