×
Kód: DENAVCX4700H ID: 1595419

AV Receiver Denon AVC-X4700H černý

4.8 (4)

Oceněno EISA; AV Receiver, výkon 9x 200 W, plná podpora 8K/60Hz a 4K/120Hz, eARC HDMI, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X, DTS Virtual:X, IMAX Enhanced, AURO-3D, VRR, ALLM, QMS,...

? 49 990 Kč Ušetříte: 2 000 Kč (4 %)
47 990 Kč
můžete mít již 01.02.

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 13 917 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 10 558 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 5 279 Kč

Popis produktu

Oceněno EISA; AV Receiver, výkon 9x 200 W, plná podpora 8K/60Hz a 4K/120Hz, eARC HDMI, Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X, DTS Virtual:X, IMAX Enhanced, AURO-3D, VRR, ALLM, QMS, QFT, HEOS Multiroom, AirPlay 2, Bluetooth, Audyssey MultEQ XT32

AVC-X4700H
Tento 9.2 kanálový 8K AV zesilovač s výkonem 200W na kanál plně podporuje 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced a Auro-3D. Je vybaven nejnovoější specifikací HDMI jako 8K/60Hz a 4K/120Hz pass-trhough, VRR, ALLM, Dynamic HDR, HDR10+ a podporou eARC.

DOKONALÝ ZÁŽITEK Z DOMÁCÍHO KINA - PŘIPRAVEN NA 8K
AVC-X4700H Vám nabídne dokonalý zážitek z domácího kina díky podpoře 8K/60Hz pass-trhough včetně možnosti převzorkování, 4K/120Hz pass-through pro hraní video her a podporu nejnovějších specifikací HDMI. Nový AVC-X4700H Vám umožňuje postavit si nejlepší 4K domácí kino v současnosti a nabízí Vám komfort toho, že víte, že Váš AV zesilovač je připraven na 8K rozlišení, jakmile na něj budete připraveni vy sami. Užijte si nejvyšší kvalitu 3D zvuku a obrazu i při těch nejvyšších nárocích na domácí zábavu.

VÝKONNÝ 9-KANÁLOVÝ ZESILOVAČ
Disponuje diskrétními vysoko-proudovými zesilovači na každém kanále, AV zesilovač Denon AVC-X4700H nabízí mohutný výkon až 200 W na kanál, díky kterému Vám nabídne robustní a detailní zážitek z domácí zábavy. Měniče s nízkou impedancí poskytují celé řadě reprosoustav provozní stabilitu pro dosažení vyrovnaného a hudebního zvuku. Posuňte laťku vašeho očekávání ohledně zvuku v domácím kině o něco výš.

DOPŘEJTE SI PODMANIVÝ PROSTOROVÝ ZVUK
Vytvořte si Dolby Atmos konfiguraci 5.1.4 nebo 7.1.2 prostorového zvuku s využitím 9 zesílených kanálů zvuku integrovaných v AVC-X4700H. S pomocí speciálních Dolby Atmos reproduktorů, nebo vyhrazených stropních reproduktorů, si pak můžete dopřát dokonalý zážitek z Dolby domácího kina.
Díky podpoře technologie Dolby Atmos Height Virtualization dokáže AVC-X4700H nabídnout podmanivý zvuk i bez použití speciálních reproduktorů pro výškové vrstvení zvuku nad sebou a umí tak vytvořit virtuální prostorové výškově vrstvené efekty v konfiguracích 7.2, 5.2 nebo 2.2 sestav.

BLÍŽE AKCI
DTS:X a DTS Neural:X propůjčují filmům, videohrám a hudbě věrohodnost, kterou nelze srovnávat s tradičním 5.1 kanálovým prostorovým zvukem.
S podporou technologie DTS Virtual:X Height Virtualization dokáže AVC-X4700H nabídnout podmanivý zvuk i bez použití speciálních reproduktorů pro výškové vrstvení zvuku nad sebou a umí tak vytvořit virtuální prostorové výškově vrstvené efekty v konfiguracích 7.2, 5.2 nebo 2.2 sestav.

TECHNOLOGIE IMAX ENHANCED
Dopřejte si díky technologii IMAX Enhanced skutečně maximální možný zvukový zážitek, jaký jen lze dosáhnout v prostředí vlastního domácího kina u Vás doma. Jedná se o nejnovější technologii od DTS, která určuje a nastavuje zcela novou úroveň standardu pro prostorovost, škálovatelnost a čistotu zvuku v domácím kině. Obraz je ostřejší a jasnější. Pocítíte skutečně obklopující sílu zvuku, která Vás okamžitě chytne za srdce a užijete si špičkový obsah digitálně remastrovaný společností IMAX.

UZAVŘE VÁS DO KUKLY NAPROSTO VĚRNÉHO ZVUKU.
Auro-3D® pozvedá úroveň domácího kina na naprosto novou úroveň tím, že vytváří úžasný troj rozměrný zvuk skladeb, her, TV vysílání nebo filmů díky Auromatic up-mix engine. Dokáže vylepšit i vaši stávající audio-vizuální sbírku a vdechnout jí tak nový život a rozměr.

POKROČILÁ 8K HDMI VIDEO SEKCE S EARC
Užijte si oblíbené filmy, seriály a videohry v nejvyšší dostupné kvalitě obrazu. AVC-X4700H disponuje pokročilou HDMI sekcí (8 vstupů / 3 výstupy) s rezervovaným 8K vstupem, který podporuje 8K/60Hz a 4K/120Hz video pass-through signál. Všechny HDMI vstupy podporují 4:4:4 Pure Color sub sampling, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), Dynamic HDR a BT.2020 pass-through pro dosažení výjimečné barevnosti, čistoty a kontrastu. Vychutnejte si plnohodnotné převzorkování do 8K jako i nerušené přehrávání obsahu chráněného proti kopírování díky HDCP 2.3 zpracování. AVC-X4700H má ve své výbavě také eARC (rozšířený zpětný zvukový kanál), které zajišťuje podporu přímého přenosu 3D zvukových formátů z chytrých aplikací pro televize do AV zesilovače.

POKROČILÉ OVLÁDÁNÍ VIDEA
HDCP 2.3 zprocesování signálu je k dispozici na všech HDMI portech a díky tomu si můžete užívat obsah chráněný proti kopírování ve zcela nezměněné podobě. AVC-X4700H je certifikován asociací ISF (Imaging Science Foundation) a disponuje celou řadou nástrojů pro ovládání kalibrace videa (k využití ISF techniky), včetně speciálních video režimů pro den a noc - ISF Day / ISF Night. Poznejte na vlastní kůži bezproblémovou kompatibilitu s nejnovějšími HD a Ultra HD televizemi, blu-ray přehrávači a herními konzolemi.

BRILANTNÍ BARVA – UNIVERZÁLNÍ KOMPATIBILITA, HDR10+ A DYNAMIC HDR
AVC-X4700H podporuje HDR (High Dynamic Range) video formát, HDR10, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision proměňuje zážitek ze sledování díky ohromujícímu jasu, kontrastu a barevnosti. HLG nabízí technologii HDR v běžném (pozemním) vysílaní pro jasnější a čistší obraz. AVC-X4700H podporouje také technologii HDR10+, která posílá dynamická meta data do televize pro ještě věrohodnější obraz jako i Dynamic HDR.
(Některé technologie nejsou dostupné u všech televizí.)

NOVÁ GENERACE HRANÍ
Díky nejnovějším technologiím v oblasti HDMI podpory, Vás AVC-X4700H dovede ke zcela nové úrovni hraní videoher. Užijte si hraní videoher pomocí 4K/120Hz pass-through nebo převzorkování, jako i díky variabilní obnovovací frekvenci obrazu (Variable Refresh Rage - VRR), Quick Frame Transport (QFT) a automatickému režimu malého zpoždění (Auto Low Latency Mode - ALLM), které snižují nebo zcela zamezují zpoždění a sekání obrazu, a nabízí tak plynulejší herní zážitek bez zadrhávání.

FUNGUJE S AMAZON ALEXA
Ovládat AVC-X4700H můžete bez použití rukou s pomocí služby Amazon Alexa a vašeho hlasu. Upravte hlasitost, přeskočte na další skladbu, přepínejte vstupy pro používání dalších mediálních přehrávačů a další možnosti - “Stačí si jen říct.” Stáhněte si bezplatný balíček schopností HEOS Home Entertainment Skill pro povolení hlasového ovládání AVC-X4700H, zařízení HEOS a dalších vybraných produktů Denon. Vyžaduje aplikaci Alexa a jeden z chytrých reproduktorů Amazon Echo, Dot nebo jiné podobné varianty.
*služba je dostupná dle regionální podpory poskytovatele

FUNGUJE S GOOGLE ASSISTANT
Spusťte si hudbu přes aplikaci HEOS app a následně můžete požádat Google Assistant aby změnil hlasitost, spustil nebo pozastavil skladbu, případně přeskočil na další skladbu a mnoho dalšího.

AIRPLAY 2 + HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ APPLE SIRI
Pokud chcete bezdrátově streamovat hudbu z Apple music do AV zesilovače, můžete tak udělat použitím AirPlay 2, nebo jej můžete seskupit s dalšími zařízeními podporujícími AirPlay 2 a zaplnit tak hudbou celý dům.
Streamujte hudbu z oblíbených hudebních služeb jako Apple Music a Spotify nebo se dívejte na videa ze služeb jako YouTube a Netflix prostřednictvím jakéhokoli iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV zařízení. Zvuk reproduktorů bude vždy perfektně synchronizovaný s AirPlay 2 zdroji obsahu.
AirPlay 2 podporuje také více zónové ozvučení – bezdrátově můžete streamovat obsah do více zařízení kompatibilních s AirPlay 2 najednou díky zdokonalenému procesu audio bufferingu pro bezproblémové přehrávání zvuku bez výpadků. AirPlay 2 nabízí ovládání a tvorbu skupin kompatibilních audio zařízení přes Apple Music nebo aplikaci Home app. AirPlay 2 můžete používat přímo z aplikace nebo jej aktivovat a řídit hlasem přes Siri.

AL32 PROCESSING
Poslouchejte zvuk pomocí pokročilých funkcí jakou je například AL32 Processing. Technologie AL32 Processing, vlastní technologie Denon, nabízí více-kanálové, digitální filtrování audia v ultra vysokém rozlišení a přesné nastavení všech audio kanálů díky čemu je schopný vytvořit přirozenou zvukovou scénu s rozšířeným vykreslením.

PHONO VSTUP PRO GRAMOFON/PODPORU VINYLŮ
Díky přítomnosti gramofonového vstupu Vám AVC-X4700H umožňuje připojit gramofon a přehrávat si vinylové desky. Užijte si své archivní sbírky desek ve výjimečné kvalitě a zvuku.

DVA VÝSTUPY NA SUBWOOFER
Pohltí Vás scéna s perfektně a rovnoměrně rozprostřenými přesnými basy. AV zesilovač AVC-X4700H je vybaven dvěma výstupy pro připojení subwooferů, díky čemu vyhladíte přechod do nejnižších frekvencí a zároveň efektivně rozprostřete zvuk po místnosti. Navíc, pomocí funkce Audyssey Sub EQ HT můžete zcela individuálně zkalibrovat připojené subwoofery pro dosažení ještě přesnější reprodukce bassů odpovídající přesně vlastnostem vaší poslechové místnosti. Bez slyšitelných špiček nebo mezer – pouze a jen silné basy, které zcela naplní každou místnost.

POKROČILÉ ZPRACOVÁNÍ ZVUKU
Poznejte nevšední kvalitu zvuku jak v hudbě, tak u filmů.

BLUETOOTH PŘENOS ZVUKU
Uživejte si oblíbenou hudbu, bez toho abyste vzbudili celý dům, díky možnosti přenosu zvuku vystupujícího z AV zesilovače do vašich Bluetooth sluchátek. Pomocí AVC-X4700H dokonce můžete přehrávat zvuk i simultánně přes Bluetooth sluchátka a běžné připojené reprosoustavy. Pokud máte doma člena rodiny nebo kamárada s horším sluchem, doporučujeme využít tuto užitečnou funkci.

SNADNÉ NASTAVENÍ
Průvodce Rychlým Spuštěním AVC-X4700H nabízí jednoduché a jasné instrukce pro zprovoznění a zapnutí přístroje. Jakmile připojíte k AVC-X4700H televizi pomocí HDMI, zobrazí se Vám na obrazovce televize náš unikátní Průvodce Nastavením Denon, který Vás provede krok za krokem celým procesem nastavení. Na zadním panelu AV zesilovače najdete také horizontálné uložené, barevně značené, reproduktorové terminály, které Vám usnadní připojení a organizaci kabelů od reprosoustav. AVC-X4700H umí automaticky přejmenovávat HDMI vstupy po jejich připojení, případně si je můžete pojmenovat dle vlastních potřeb ručně.

HEOS BUILT-IN PRO BEZDRÁTOVÉ STREAMOVÁNÍ HUDBY
Uživejte si oblíbenou hudbu bezdrátově kdekoli doma díky technologii HEOS Bult-in. Můžete si přehrávat například tu samou skladbu ve všech zónách najednou, nebo pro každou připojenou zónu zvolit jinou skladbu - je to jen na Vás. Spolupracuje také s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri prostřednictvím kterých Vám nabízí zcela unikátní možnosti hlasového ovládání a neuvěřitelný zvuk veškeré domácí zábavy. Pokud si chcete například užívat hudbu napříč celým domem, stačí připojit dostatečný počet reproduktorů Denon Home.
HEOS podporuje zkušební (free) i placenou (Premium) verzi Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, SoundCloud, TIDAL a další.(Ne všechny uvedené služby jsou dostupné ve všech regionech.)

Technické parametry

Typ přístroje
Typ AV receiver
Výstupní výkon
Celkový výkon RMS 1800 W
Tuner
Tuner internetové rádio
Internetové rádio Ano
Zvuk
Počet kanálů 9.2
AirPlay Ano
Vstupy a výstupy
HDMI Ano
Komponentní vstupy 2
Počet video vstupů 3
Optické vstupy 2
Koaxiální vstupy 2
Linkové vstupy 7
Počet USB 1
USB 2.0 1
LAN (Ethernet) Ano
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ano
NFC Ne
Komponentní výstupy 1
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ne
Optické výstupy 0
Koaxiální výstupy 0
Linkové výstupy 7
Doplňující vlastnosti
Prestižní ocenění EISA Award
Multiroom Ano
OSD ano
Smart funkce Ano
Dálkové ovládání v balení Ano
Označení BT připojení AVC-X4700H
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ano
Google Home Ano
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Denon
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.4 cm
Výška výrobku 16.7 cm
Hloubka výrobku 37.9 cm
Hmotnost výrobku 13.7 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 53.8 cm
Výška výrobku 26.1 cm
Hloubka výrobku 48.5 cm
Hmotnost výrobku 16.4 kg

Uživatelské recenze - AV Receiver Denon AVC-X4700H černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.8
(95%)

Hodnotilo 4 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Leoš
02.02.2022 - 05:18
100 %

Vynikající zvuk stereo i domácí kino
špičkové technické zpracování
dálkové ovládání na vícero přístrojů
spousta možností pro využití vícekanálového zvuku
auro 3D

Celková spokojenost
Jan
09.11.2021 - 06:55
100 %

Dostatečný výkon, funkční aplikace, podpora Dolby Atmos a eARC, funguje dle očekávání.

Celková spokojenost
Viktor
17.10.2021 - 07:26
80 %

Špičkový stroj střední až vyšší třídy, podrobné nastavení, mód pro přehrávání pouze sterea -dobré konce, kino veme i 8K, lze připojit i samostatné koncové zesilovače, všechny zvukové formáty, napojíte až 11 reproduktorů. Přecházím z Pioneer 1017 a rozdíl je jasně slyšitelný. Jediný zápor - není v češtině a nastavení pro někoho kdo neumí anglicky může být problém. Návod podrobný ale velmi složitý. Doporučuji nechat si přístroj instalovat a nastavit.

Celková spokojenost
Další hodnocení
Leoš
02.02.2022 - 05:18
100 %

Vynikající zvuk stereo i domácí kino
špičkové technické zpracování
dálkové ovládání na vícero přístrojů
spousta možností pro využití vícekanálového zvuku
auro 3D

Celková spokojenost

Technické parametry

Typ AV receiver
Celkový výkon RMS
1800 W
Tuner
internetové rádio
Internetové rádio Ano
Počet kanálů 9.2
AirPlay Ano
HDMI
Ano
Komponentní vstupy
2
Počet video vstupů
3
Optické vstupy
2
Koaxiální vstupy 2
Linkové vstupy
7
Počet USB
1
USB 2.0
1
LAN (Ethernet)
Ano
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ano
NFC
Ne
Komponentní výstupy
1
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ne
Optické výstupy
0
Koaxiální výstupy 0
Linkové výstupy
7
Prestižní ocenění
EISA Award
Multiroom
Ano
OSD
ano
Smart funkce
Ano
Dálkové ovládání v balení
Ano
Označení BT připojení
AVC-X4700H
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ano
Google Home
Ano
Záruka 24 měsíců
Značky Denon
Šířka výrobku 43.4 cm
Výška výrobku 16.7 cm
Hloubka výrobku 37.9 cm
Hmotnost výrobku 13.7 kg
Šířka výrobku 53.8 cm
Výška výrobku 26.1 cm
Hloubka výrobku 48.5 cm
Hmotnost výrobku 16.4 kg