×
Kód: TRCH25SET2 ID: 1641287

Autokamera TrueCam H25 GPS 4K + zadní kamera + Hardwire kit

doprava zdarma

autokamera • 2,31" displej • zorný úhel snímání 160° / 140° • 4K rozlišení • WDR • podpora paměťových karet micro SD (max. 256 GB) • video formát MP4 komprese H.264/H.265 • G-senzor • záznam do...

6 990 Kč
u vás již 28.06.

Vše o produktu


TrueCam H25 GPS 4K (s hlášením radarů)


TrueCam H25 GPS 4K je vynikající autokamera s výbornou kvalitou záznamu a pokročilými funkcemi. Nabízí výborný poměr ceny a výkonu.


Umí pořizovat záznamy až v 4K rozlišení, nabízí časovou smyčku, zámek záznamů, GPS modul s upozorněním na radary, G-senzor, detekci pohybu a LCD displej s českým menu. Navíc se snadno a pohodlně ovládá. Záznamy se hodí nejen v případě nehody, ale také pro osobní potřebu, zábavu nebo kvůli evidenci.


Natáčení videa v 4K


TrueCam H25 pořizuje video v rozlišení až 3840 × 2160 px, tedy v 4K, a to při 30 snímcích za sekundu. Vysoké rozlišení je důležité kvůli míře detailů – kamerka zachycuje ostře i v horších světelných podmínkách, rozpoznatelné jsou registrační značky (SPZ) i obličeje lidí

 


Klíčové vlastnosti:


 • Krásně detailní videa v rozlišení až 4K při 30 fps
 • Upozornění na radary, které může ušetřit za pokuty
 • Integrovaná GPS umožňující do záběrů přidat vaši rychlost
 • Praktické ovládání přes aplikaci
 • ParkShield® 24 hod – nahrávání za vaší nepřítomnosti 24 hod denně díky zdroji Hardwire kit
 • TrueVision® – nahrávání i ve zhoršených světelných podmínkách a v noci
 • Záznam do smyčky s možností ochrany záznamu před smazáním

 


TrueCam H25 GPS 4K – praktický spolujezdec, kterému neunikne žádný detail.

 


Každý detail cesty ve 4K


TrueCam H25 s ultravysokým 4K rozlišením se pyšní nepřekonatelnou a zatím nejlepší kvalitou videa, jakou lze v autokameře najít. Perfektní detailní záběry z denní i noční jízdy, na nichž skvěle rozeznáte SPZ, obličeje, dopravní značky a další objekty. Klidně si zkuste jízdu po závodním okruhu a vaše video bude díky 55 snímkům při 2.5K naprosto plynulé.

 


Dokonalá 24h ochrana vašeho vozu s ParkShield®


ParkShield® vám zajistí klidné spaní. Zapíná se automaticky ihned po zaparkování a stojí na stráži po celou dobu, kdy nejste ve svém voze. Stačí drobný pohyb před objektivem nebo otřes auta a kamera spustí nahrávání. Když chcete mít úplnou jistotu, zapněte funkci Timelapse a nechte svou autokameru nahrávat celou noc. Až 60× zrychlené video zaznamená vše 24 hodin denně, ale nezabere na kartě příliš místa. Je jen nezbytné připojit kameru k napájení, prostřednictvím zdroje Hardwire kit, který je součástí tohoto setu.

 


I noční video bude dokonalé


Díky TrueVision® můžete nahrávat i ve zhoršených světelných podmínkách a v noci, video bude vždy dokonalé. Čím to? Spojili jsme totiž speciální režim pro natáčení za špatných světelných podmínek, automatický jas, WDR, superkvalitní 7G čočky se světelností 1.8F a podsvícený CMOS. Běžné autokamery ve tmě končí, avšak TrueCam H25  stále dost detailů.

 


Dokonalá přesto nenápadná


TrueCam H25 GPS 4K představuje vaši tajnou zbraň v dopravním provozu. Svým nenápadným designem a velikostí nepoutá zbytečně pozornost a nevadí vám ani ve výhledu. Její ovládání snadno zvládnete pomocí 5 multifunkčních tlačítek.

 


Nohu z plynu, blíží se radar


S TrueCam H25 GPS 4K přesně víte o více než 40 tisících radarech po celé Evropě. I když se na chvilku zapomenete, kamera vás upozorní, kdy máte jízdu opět zvolnit. Databázi pravidelně a zdarma aktualizujeme.

 


Superkondenzátor prodlouží životnost


Běžnou praxí je, že baterie neustálým nabíjením a prudkými změnami teplot trpí a zkracuje se její životnost. Náš superkondenzátor tento problém vyřešil a spolehlivě vydrží v podstatě neomezenou dobu.

 


Doplňkové kamery vidí i dozadu


Připojením druhé kamery rozšíříte možnosti své autokamery na maximum. Hlídejte si záda s Full HD kamerou, nebo mějte pod kontrolou dění v interiéru s IR Full HD. Jejímu infračervenému přísvitu neunikne žádná neplecha dětí na zadním sedadle.


 


Extra plynulé 2.5K/55fps


Maximální detailnost není někdy to nejdůležitější. Pokud zrovna potřebujete spíše více snímků za vteřinu, tak TrueCam H25 zvládne 2.5K při 55 fps a FullHD až 60 fps.


  


 


Výjimečně rychlá 5GHz Wi-Fi


Stahujte i dlouhá videa za pár sekund díky 5 GHz Wi-Fi, která je až 5× rychlejší než běžná 2.4 GHz.


 


 


  


Podpora až 256GB Micro SD


Na 256GB kartu se vměstná až 40 hodin záznamu, což rozhodně není na škodu. Pokud si videa chcete nechat, stahujte je, staré záznamy se totiž automaticky mažou.


 


 


 Aplikace pro PC


Pro pohodlné stahování a ukládání videí je tu PC aplikace. Uvidíte v ní i veškeré informace o jízdě, tedy trasu, údaje o rychlosti a G-senzoru. Zobrazování těchto informací snadno aktivujete či deaktivujete v nastavení kamery.


 


 


  


Kodek H.265 s QVBR pro více místa


Díky úspornému kodeku H.265 se na kartu vejde více záběrů. Video lépe zkomprimuje, aniž by ztratilo na kvalitě, a funkce QVBR každý snímek analyzuje a automaticky upravuje jeho přenosovou rychlost.


 


 


 


 Spořič displeje s tachometrem


Aby vás natáčené záběry neodváděly od sledování silnice, zapněte si spořič displeje. Ten díky zabudované GPS slouží i jako tachometr.


 


 


  


 


Zrychlené Timelapse video


Zrychlené video z vaší cesty na výlet nebo dlouhodobé hlídání vozu zajistí funkce Timelapse. Časosběr šetří i místo na kartě, protože zaznamená jen několik snímků za vteřinu.


 


  


 


 


Adaptér s Fast Charge výstupem


Adaptér do autozapalovače s extra USB portem zná asi každý. Tento má ale přidánu podporu Fast Charge, takže si můžete rychleji dobít třeba telefon.


 


 


 


  


Hardwire kit (doplňkově)


Pokud vaše auto neumožňuje trvalé napájení, které je nutné pro funkci ParkShield®, využijte doplňkový TrueCam Hardwire kit. Propojíte jím kameru přímo s pojistkami auta, takže bude stále napájena i v době, kdy je auto zaparkované.


 


 


  


Profesionální instalace


Pro váš maximální komfort a bezpečnost při řízení využijte montáž kamery od profesionálů. Správné nastavení autokamery, skryté kabely, ničím nerušený výhled a pohodlí při řízení tak máte zaručené. Pro bližší informace navštivte stránky výrobce.


 


 


 
 


Má vše, co má správná autokamera mít


Detekce pohybu

Kdykoli snímač zaregistruje pohyb, autokamera začne automaticky nahrávat veškeré dění před autem i v době vaší nepřítomnosti.

Ochrana záznamu

Aby vám záznam do smyčky  nepřemazal důležitý záběr, stačí zmáčknout jedno tlačítko a aktuální záznam je automaticky ochráněn proti přepsání.

G-senzor

G-senzor zaznamenává směr vaší jízdy v trojrozměrném prostoru. Dokáže tak rozpoznat náhlý náraz a automaticky ochránit aktuální záběr proti přepsání záznamu do smyčky.

České menu

Menu je intuitivní a kompletně v češtině. Ovládání a nastavení kamery tak bez problémů zvládne opravdu každý.

Záznam do smyčky

Jakmile dojde k zaplnění paměti, kamera začne automaticky přemazávat nejstarší záběry. Není tedy potřeba soubory mazat ručně, autokamera se o vše postará.

Automatický start

Kdykoliv kamera zaznamená přísun energie, automaticky se zapne a spustí nahrávání. Na zapnutí tak nemusíte vůbec myslet.
 Obsah balení:


 • Autokamera TrueCam H25 GPS 4K
 • Adaptér s extra Fast Charge USB portem
 • Napájecí Mini USB kabel
 • Kabel pro aktualizaci databáze radarů
 • Držák na kabely (5×)
 • Čtečka micro SD karet
 • Elektrostatická nálepka pro snažší sundání držáku
 • Náhradní 3M nálepka (2×)
 • Ochranný obal
 • Nástroj na skrytí kabelu

 


 


Pozn.: Vzhled příslušenství se může lišit
 


Jak umístit kameru do auta a jak správně zapojit napájecí kabel


  
 


TrueCam H2x, zadní, černá


zadní autokamera • rozlišení Full HD při 30 fps • kompatibilní s kamerami z řady TrueCam H2 • propojovací kabel 5 m

 


Většina řidičů, kteří dbají na ochranu vozu i posádky, jezdí s přední kamerou, ale co když přijde náraz zezadu, který patří mezi nejčastější nehody? V tom případě (stejně jako při parkování) oceníte zadní kamerou TrueCam H2x, která je kompatibilní s řadou kamer TrueCam H2. Dokonale ohlídá zadní nárazník, abyste měli v ruce důkaz o vaší nevině, případně usvědčili vandala či řidiče, který odjel od nabouraného zaparkovaného vozu.


Natáčí ve skvělé kvalitě Full HD, aby jí neunikl žádný důležitý detail, a propojení s hlavní kamerou obstará kabel o velkorysé délce 5 metrů dostatečné pro všechna osobní vozidla.


 


Klíčové vlastnosti:


 • Vysoká kvalita videí ve Full HD rozlišení a s 30 snímky za vteřinu
 • Pomůže při parkování i běžné jízdě
 • Kompatibilita s kamerami z řady TrueCam H2
 • Propojovací kabel o velkorysé délce 5 metrů

Ohlídá váš zadní nárazník!

 


Vysoká kvalita nahrávek


Těšit se můžete na vysokou kvalitu videí v rozlišení Full HD a s 30 snímky za vteřinu. V překladu to znamená, že kamera spolehlivě zachytí každý důležitý detail, který může být při dokazování poškození vozu klíčový.

 


TrueCam Hardwire kit


sada pro trvalé napájení autokamery z baterie vozu • technologie ParkShield • vstupní napětí 12/24 V (autodetekce) • vstupní proud 2 A • výstup USB-A • výstupní napětí 5 V • výstupní proud max. 2 A • výstupní výkon max. 10 W

 


Se sadou TrueCam Hardwire kit může být vaše vozidlo chráněno 24 hodin denně, 365 dní v roce před vandalstvím a obecně jakýmkoli poškozením. Umožňuje totiž připojit autokameru trvale k napájení z baterie vozu, což přináší kromě nepřetržitého monitoringu s automatickým přepínáním mezi režimy parkování a jízdy (díky technologii ParkShield) také další benefity, jako je možnost skrýt kabeláž, aby nebyla vidět nebo udržení volného autozapalovače / USB portu pro jiné využití.


V balení přitom dostanete vše, co potřebujete k instalaci, a oceníte i univerzální kompatibilitu díky USB-A. 100% bezpečného chodu je pak dosaženo díky ochraně proti přetížení, přepětí, přehřátí, vybití baterie a zkratování.


 


Klíčové vlastnosti:


 • Zajistí trvalé napájení kamery, i když není motor zapnutý
 • Technologie ParkShield pro automatický přechod mezi režimem parkování a jízdy
 • V balení vše, co potřebujete
 • Možnost skrýt kabeláž, aby nebyla vidět
 • Díky přímému připojení na pojistky udrží volný autozapalovač / USB port pro jiné využití
 • Univerzální kompatibilita zásluhou USB-A

Váš vůz střeží jako oko v hlavě – bez přestávky!

 


Trvalé napájení


Tato sada slouží k zajištění trvalého napájení autokamery z baterie vozu, aby mohla být v provozu i po vypnutí motoru, a hlídat tak automobil 24 hodin denně, 365 dní v roce. Výhodou přímého zapojení kabelů do pojistek je navíc i možnost skrýt kabely a ušetřit autozapalovač / USB port pro jiné využití. Kompatibility s každou kamerou je pak dosaženo díky univerzálnímu konektoru USB-A.

 


24hodinová ochrana vozu ParkShield


Díky technologii ParkShield už se nemusíte obávat vandalismu nebo nabourání do vašeho zaparkovaného vozu, které nikdo nenahlásí. Vůz totiž bude nově střezen 24 hodin denně, 365 dní v roce. Automaticky přitom přepíná mezi režimem jízdy a parkováním (v případě podpory technologie ParkShield a vybraných pokročilých parkovacích systémů, u kamer bez toho je nutné nastavovat režim ručně), aniž byste se museli o cokoli starat.

 


Kompletní balení


V balení dostanete vše, co budete k instalaci potřebovat. Jde o sadu nástrojů, 2 sety čtyř různých pojistek, ale i miniUSB a microUSB kabely. Dokoupit si pak můžete ještě TrueCam Voltmetr nebo set náhradních pojistek.


Technické parametry

Záznam videa
Max.rozliš.videa 4K (3840x2160)
Hodnota fps 30
Formát záznamu videa MP4
Objektiv
Optická stabilizace Ne
Světelnost objektivu 1.8 f/
Snímací čip
Rozlišení (foto) 8 Mpx
Režimy a funkce
Detekce pohybu Ano
Noční režim displeje Ano
Úhel záběru 160 °
Interní reproduktor Ano
WDR (Wide Dynamic Range) Ano
Cyklické natáčení Ano
G-senzor Ano
Podsvícení kláves Ne
Detekce rychlostních radarů Ano
Displej
Velikost LCD 5.8 cm
Dotykový displej Ne
Polohovatelný displej Ne
Osvětlení
Vestavěné světlo LED Ne
Rozhraní
Wi-Fi Ano
Propojení Bluetooth Ne
GPS Ano
Paměť
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty microSD
Výstupy
USB Ne
HDMI Ne
Obecné informace
Možnost připojení zadní kamery Ano
Polohovatelný držák Ne
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Barva černá
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky TrueCam
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 15.6 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg

Uživatelské recenze - Autokamera TrueCam H25 GPS 4K + zadní kamera + Hardwire kit

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Max.rozliš.videa
4K (3840x2160)
Hodnota fps 30
Formát záznamu videa
MP4
Optická stabilizace
Ne
Světelnost objektivu
1.8 f/
Rozlišení (foto)
8 Mpx
Detekce pohybu Ano
Noční režim displeje Ano
Úhel záběru 160 °
Interní reproduktor Ano
WDR (Wide Dynamic Range) Ano
Cyklické natáčení
Ano
G-senzor
Ano
Podsvícení kláves
Ne
Detekce rychlostních radarů Ano
Velikost LCD
5.8 cm
Dotykový displej
Ne
Polohovatelný displej
Ne
Vestavěné světlo LED Ne
Wi-Fi
Ano
Propojení Bluetooth
Ne
GPS
Ano
Podpora paměťových karet Ano
Podporované paměťové karty / typ karty microSD
USB
Ne
HDMI
Ne
Možnost připojení zadní kamery Ano
Polohovatelný držák Ne
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Barva
černá
Záruka 24 měsíců
Značky TrueCam
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 7.0 cm
Hloubka výrobku 15.6 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 2 027 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 1 538 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 769 Kč
Pojištění mobilních zařízení 1 rok 1 049 Kč
Pojištění mobilních zařízení 2 roky 1 608 Kč