×
Kód: ATMHOMEYPROEU02583 ID: 1575711

Řídicí jednotka Athom Homey Pro 2.0 (HOMEY-PRO-EU-02-583)

5 (3)

řídicí jednotka • podpora až 50 000 zařízení • připojení přes Z-Wave, Zigbee, Wi-Fi, Bluetooth, 433 MHz, 868 MHz, IR (6× LED, 1× Receiver) • možnost vytvoření automatizační scény přes Homey Flows •...

10 690 Kč
u vás již 08.07.

Vše o produktu

Athom Homey Pro 2.0


Propojte všechna svá chytrá zařízení v domácnosti a ovládejte je prostřednictvím jediného přístroje. Athom Homey Pro 2.0 je kompaktní řídicí jednotka, která zaujme svým designovým provedením. Mnohem důležitější jsou však funkce a technologie, jež vám nabízí. Jednotka je plně kompatibilní s více než 50 tisíci zařízeními různých značek. Dokáže je propojit přes Bluetooth, Z-Wave, Zigbee, Wi-Fi, frekvence 433 a 868 MHz i IR.


Bezplatná aplikace


Chytré přístroje budete moci ovládat na dálku bez jediného dotyku. Ve správě této řídící jednotky si nastavte Flows neboli pravidla, kterými se má zařízení řídit. Můžete si nastavit dle vlastních preferencí např. automatické rozsvícení či zhasnutí světel, doporučení na základě předpovědi počasí, zábavu ve formě hudby či televizních kanálů. To vše se vám zpřístupní v jediné bezplatné aplikaci, která je dostupná pro smartphony či tablety s operačním systémem Android i iOS. 


Spravujte všechna zařízení své chytré domácnosti pomocí jediného přístroje!

 


Vysoká kompatibilita


Řídící jednotka si perfektně rozumí s bezpočtem chytrých zařízení. Je plně kompatibilní s více než 50 000 přístroji od slavných i méně známých značek. Můžete s ní ovládat světla, elektroniku, dorozumívat se s hlasovými asistenty a podobně.


 Flows pro osobní domov


Vytvořte si chytrý domov přesně sobě na míru. Nastavte si pravidla, tzv. Flows, která vám ovládání zařízení ještě usnadní. Po návratu domů se vám můžou automaticky rozsvítit světla. Při probuzení začne hrát oblíbená hudba, aby se vám dobře vstávalo. Telefon vám zazvoní, kdykoliv dostanete e-mail. Nebo třeba před odchodem z domu probliknou světla, abyste věděli, že si máte s sebou vzít deštník, protože bude pršet. Představivosti se meze nekladou – nastavte si Flows tak, aby funkce přístrojů fungovaly nejlépe pro vás osobně.


 Hlasové ovládání


Nyní již nemusíte mluvit pouze k lidem; máte možnost promlouvat i k samotnému domovu. Používejte Homey a ovládejte jednotku jednoduše svým hlasem. Vyzkoušejte hlasové ovládání přes aplikaci v telefonu, nebo využijte hlasové asistenty. Přístroj je kompatibilní s Amazon Echo, Google Assistant, Facebook Messenger a mnohými dalšími.


 Hudba na jednom místě


Přehrávejte své oblíbené skladby na kterémkoliv reproduktoru. Nastavte si pravidla Flow a vybírejte si zdroj audia i výstup, který má zvuk ve špičkové kvalitě reprodukovat. Hudba vám vstoupí do života tak, jak jste to dosud nezažili. Přirozeně, nenásilně, aby vám vždy dokázala vykouzlit úsměv na tváři.


 Úspora energie


Získejte potřebné informace, které následně použijete k ušetření energie. Přispějte svou troškou do mlýna a zajistěte zdravější život pro sebe i své okolí. Homey automaticky zaznamenává aktivitu přístrojů, i když nejste doma. Informace o spotřebě energie a další údaje si poté můžete přehledně zobrazit, abyste měli všechny potřebné informace a věděli, co se doma odehrává. Přes Flows si pak následně můžete nastavit pravidla, která vám pomůžou energii ušetřit.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce HOMEY-PRO-EU-02-583
Komunikační technologie Bluetooth, IR, WiFi, Z-Wave
Typ zařízení Komunikační jednotka
Funkce (Typ) centrální jednotka
Základní sada Ne
Značky Athom
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ano
Google Home Ano
Vlastní systém Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 15.5 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hloubka výrobku 15.5 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg

Uživatelské recenze - Řídicí jednotka Athom Homey Pro 2.0 (HOMEY-PRO-EU-02-583)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 3 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Miroslav
12.05.2022 - 08:40
100 %

Krátká doba na posouzení Homey Pro 2. Vše funguje, zatím, tak jak má.

Celková spokojenost
Tomáš
22.03.2021 - 10:47
100 %

Propojí všechny možné technologie Smart home, takže nemusíte mít doma Zigbee bridge, Z-wave brigde atd... Na youtube jsou návodná videa, velká komunita přímo na fóru Athom, kde se vyvíjejí nové aplikace... Věděl jsem, co od toho očekávám, proč to pořizuji a vše je maximálně splněno :) Navíc to hezky vypadá, takže je to fajn doplněk do domácnosti :)

Celková spokojenost
Miroslav
12.05.2022 - 08:40
100 %

Krátká doba na posouzení Homey Pro 2. Vše funguje, zatím, tak jak má.

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce HOMEY-PRO-EU-02-583
Komunikační technologie Bluetooth, IR, WiFi, Z-Wave
Typ zařízení Komunikační jednotka
Funkce (Typ) centrální jednotka
Základní sada Ne
Značky Athom
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ano
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ano
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Šířka výrobku 15.5 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hloubka výrobku 15.5 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg