Kód: ASU90MP00N0BKUA00 ID: 1606613

Klávesnice Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe, US (90MP00N0-BKUA00) černá

herní klávesnice • mechanické spínače Cherry MX RGB Red • podsvícení Aura Sync RGB s individuálním podsvícením kláves • ergonomická opěrka zápěstí • programovatelné klávesy s podporou tvorby maker •...

4 199 Kč
u vás již 06.08.

Vše o produktu

herní klávesnice • mechanické spínače Cherry MX RGB Red • podsvícení Aura Sync RGB s individuálním podsvícením kláves • ergonomická opěrka zápěstí • programovatelné klávesy s podporou tvorby maker • svrchní deska z hliníku • odnímatelný 1,8 m USB kabel pro snadný přenos • Polling rate 1 000 Hz • US popisky kláves

Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe US, černáKlávesnice Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe


Hráčům, kteří potřebují vysoce výkonnou podporu svému hraní, je určena kabelová mechanická herní RGB klávesnice Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe vyladěná především pro žánr FPS. Klávesy jsou vybaveny mechanickými spínači Cherry MX RGB – legendárními spínači, použitými v mnoha revolučních klávesnicích s lineární odezvou a hladkým stiskem kláves. Vyšší odolnost je zajištěna pomocí hliníkového rámu a vylepšenou ergonomii poskytuje magnetická opěrka zápěstí, která uleví vašemu tělu v okamžicích dlouhých bojů a přispěje ke správnému držení těla u počítače. Layout byl přizpůsoben hraní stříleček z první osoby, takže chybí numerická klávesnice, což je vyváženo větším prostorem pro pohyb myši na pravé straně od klávesnice a zároveň zvětšením klávesy Ctrl pomocí prvku Xccurate Design, minimalizujícího možnost neúmyslného stisknutí ostatních kláves během náročného zápasu.


Milovníci podsvícení pak jistě uvítají přítomnost technologie Aura Sync, která rozsvítí vaši klávesnici rozličnými barevnými efekty a zároveň ji synchronizuje s ostatními periferiemi či komponenty využívajícími této technologie. Každá klávesa je navíc individuálně podsvícena, takže budete moci vytvářet neskutečné kombinace se záplavou barev. Správná herní klávesnice se neobejde bez možnosti programovat jednotlivá tlačítka a vytváření maker, která navíc pohodlně uložíte do paměti klávesnice, přičemž jejich správa bude maximálně snadná s použitím rozšířeného softwaru Armoury II.

 


Klávesnice Asus ROG Strix Scope TKL DeluxeKlíčové vlastnosti:


  • Kvalitní spínače Cherry MX s individuálním RGB podsvícením
  • Xccurate Design přinášející zvětšenou levou klávesu Ctrl
  • Programovatelné makro klávesy pro snadné ovládání a vytváření během hraní
  • Tlačítko pro rychlé přepnutí mezi Media a Function klávesami
  • Klávesa Stealth pro skrytí všech aplikací a ztlumení zvuku zvýší vaše soukromí
  • Luxusní RGB podsvícení pro dokonalý zážitek ze hry
  • 100% anti-ghosting pro každé zaznamenání stisku kláves bez vynechání

 


Herní klávesnice optimalizovaná pro hraní FPS s ergonomickou opěrkou zápěstí, RGB podsvícením individuálních kláves a odolnou konstrukcí.

 


Kompaktní provedení pro snadné přenášení


Zkušeným výrobcům herního hardwaru z týmu ROG se podařilo vytvořit klávesnici v kompaktním provedení s prvkem Xccurate Design. Ten přináší mimořádně širokou klávesu Ctrl, která zabrání nechtěnému stisku jiných kláves i v průběhu rychlé akce. Absence numerické části je pak vyvážena větším prostorem pro pohyb myši z pravé strany klávesnice. O vysokou odolnost se pak stará celohliníková horní deska, která navíc usnadní údržbu.


Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe
 


Odnímatelný kabel vám umožní ji schovat do batohu


Bezrámové provedení klávesnice ROG Strix Scope TKL Deluxe je ideální pro snadné schování do batohu a přenos například na LAN party. K tomu skvěle poslouží i odnímatelný kabel typu USB-C, jenž navíc můžete v případech, kdy jste zrovna mimo domov použít k nabíjení mobilních zařízení prostřednictvím vám právě dostupného USB portu.


Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe
 


Když po legraci pomyslíte na práci


Klávesnice se nezalekne ani každodenní práce. K tomuto účelu slouží rychlé přepínání mezi vstupy Media a Function, takže přepínání mezi herními a pracovními režimy bude maximálně usnadněno.


Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe 
 


Okamžité soukromí stiskem jediné klávesy


Pokud nemáte rádi, když vám někdo kouká přes rameno, rychlým stiskem klávesy Stealth okamžitě skryjete všechny aplikace a ztlumíte zvuk, což vám zajistí soukromí v okamžicích, kdy to nejvíc potřebujete. Druhým stiskem tlačítka pak vše vrátíte do původního stavu. To je ideální nejen v okamžicích nečekaných návštěv u vás v pokoji, ale rovněž i na pódiu, kdy se potřebujete soustředit na svůj herní výkon či poradu se svými spoluhráči.


Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe
 


Rozsviťte svůj herní prostor díky technologii Aura Sync s podsvícením jednotlivých kláves


Jedinečná technologie podsvícení přináší celé spektrum barev a dynamických světelných efektů, navíc s individuálním RGB LED podsvícením jednotlivých kláves. Samozřejmostí je synchronizace s rozsáhlým ekosystémem Aura, takže pokud disponujete například myší, sluchátky či základní deskou s podporou této technologie, budete moci svou herní sestavu rozsvítit stylově a přesně tak, jak si sami přejete.


Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe
 


Zvýšené pohodlí s ergonomickou opěrkou zápěstí


Dlouhé hraní bez následků zajistí oddělitelná ergonomická opěrka zápěstí s měkkým polstrováním. Nejen, že minimalizuje únavu a riziko vzniku potíží s nervy vašich rukou, ale rovněž přispívá k držení správné polohy těla během hraní či práce. Silné magnety pak udržují podložku na místě v průběhu hry a umožní její rychlé odpojení v případech, kdy potřebujete změnit úhel klávesnice či ji bezpečně uložit do tašky pro další přenos.


Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe
 


Software Armoury II přizpůsobí klávesnici vašim potřebám


Pro všechna vaše nastavení je připraven vylepšený software Armoury II, umožňující vám vyladit klávesnici Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe přesně dle vašich potřeb – s jeho pomocí snadno vytvoříte profily, přizpůsobíte barvy a světelné efekty, namapujete si klávesy, zaznamenáte makra a pořešíte podsvícení klávesnice. Skuteční nadšenci pak mohou využít statistik využití hardwaru během hraní a vytvořit tak analýzu dat, která posune hraní na další úroveň.


Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe

Technické parametry

Další parametry
Anti-ghosting Ano
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Název spinačů Cherry MX Red
Typ spínačů mechanické
Typ klávesnice herní
Značky Asus
Podrobnosti
Rozhraní USB 2.0
Layout klávesnice Anglický layout
Podsvícení klávesnice Ano
Provedení kabelové
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35.6 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 13.6 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 8.3 cm
Výška výrobku 18.0 cm
Hloubka výrobku 41.2 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg

Uživatelské recenze - Klávesnice Asus ROG Strix Scope TKL Deluxe, US (90MP00N0-BKUA00) černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Anti-ghosting Ano
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Název spinačů Cherry MX Red
Typ spínačů mechanické
Typ klávesnice
herní
Značky Asus
Rozhraní
USB 2.0
Layout klávesnice
Anglický layout
Podsvícení klávesnice
Ano
Provedení
kabelové
Šířka výrobku 35.6 cm
Výška výrobku 4.0 cm
Hloubka výrobku 13.6 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Šířka výrobku 8.3 cm
Výška výrobku 18.0 cm
Hloubka výrobku 41.2 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg