Kód: ASU90MP01Y0BKUA00 ID: 1606626

Klávesnice Asus ROG Falchion, US (90MP01Y0-BKUA00) černá

bezdrátová herní klávesnice • mechanické spínače Cherry MX • podsvícení Aura Sync RGB s individuálním podsvícením kláves • výdrž baterie až 450 hodin na jedno nabití • programovatelné klávesy s...

? 4 299 Kč Ušetříte: 926 Kč (21%)
3 373 Kč
u vás již 30.07.

Vše o produktu

bezdrátová herní klávesnice • mechanické spínače Cherry MX • podsvícení Aura Sync RGB s individuálním podsvícením kláves • výdrž baterie až 450 hodin na jedno nabití • programovatelné klávesy s podporou tvorby maker • možnost připojení kabelem USB • polykarbonátové pouzdro pro snadný přenos • US popisky kláves

Asus ROG Falchion US, černáKlávesnice Asus ROG Falchion


Hráčům, kteří hledají výkonnou a zároveň kompaktní herní klávesnici jistě bude imponovat bezdrátová klávesnice Asus ROG Falchion v provedení 65 % standardní velikosti klávesnice s interaktivním dotykovým panelem, indikátorem stavu nabití baterie v reálném čase a inovativním oboustranným pouzdrem. Klávesy byly vyrobeny ze dvou vrstev odolného PBT a jsou vybaveny mechanickými spínači Cherry MX RGB – legendárními spínači, použitými v mnoha revolučních klávesnicích. Kromě klasického drátového připojení ji pak můžete připojit i bezdrátově pomocí technologie 2,4 GHz, přičemž vaše odezva zůstane minimalizována a bude činit 1 ms při jakémkoliv způsobu připojení. Na jedno nabití pak vydrží až 450 hodin provozu.


Milovníci podsvícení pak jistě uvítají přítomnost technologie Aura Sync, která rozsvítí vaši klávesnici rozličnými barevnými efekty a zároveň ji synchronizuje s ostatními periferiemi či komponenty využívajícími této technologie. Správná herní klávesnice se neobejde bez možnosti programovat jednotlivá tlačítka a vytváření maker, které navíc pohodlně uložíte do paměti klávesnice, přičemž jejich správa bude maximálně snadná s použitím rozšířeného softwaru Armoury Crate. Ke snadnému přenosu klávesnice přispěje stylové pouzdro z polykarbonátu.

 


Klávesnice Asus ROG FalchionKlíčové vlastnosti:


  • Kvalitní spínače Cherry MX s RGB podsvícením
  • Připojení pomocí kabelu či bezdrátově s pomocí 2,4 GHz technologie
  • Programovatelné makro klávesy pro snadné ovládání
  • Výdrž baterie na jedno nabití až 450 hodin
  • 32 hodin použití po pouhých 30 minutách nabíjení
  • Luxusní RGB podsvícení pro dokonalý zážitek ze hry
  • 100% anti-ghosting pro každé zaznamenání stisku kláves bez vynechání

 


Výkonná bezdrátová klávesnice pro hráče v provedení 65 % velikosti standardní klávesnice s rychlou odezvou, dlouhou výdrží baterie na jedno nabití a podporou technologie Aura Sync.

 


65% provedení standardní klávesnice bez kompromisů


Zkušeným výrobcům herního hardwaru z týmu ROG se podařilo vytvořit klávesnici v 65% provedení bez kompromisů. Najdete zde jak šipky, tak i navigační klávesy – to vše při délce pouhých 306 mm. Klávesnice ROG Falchion vám tak poskytne všechny funkce standardní klávesnice a přitom nezabere tolik místa na desce stolu.


Klávesnice Asus ROG Falchion
 


Interaktivní dotykový panel pro dokonalý přehled o stavu nabití


Na levé straně klávesnice ROG Falchion se nachází inovativní dotykový panel, s jehož pomocí snadno upravíte hlasitost, vytvoříte. zkratky pro přepínání aplikací či je využijete místo klávesových zkratek pro kopírování a vložení. Rovněž lze panel naprogramovat jako makro klávesu a využít jej pro lepší ovládání vašich her.


Klávesnice Asus ROG Falchion
 


Dvě možnosti připojení a dlouhá výdrž baterie


Zařízení můžete připojit hned dvěma způsoby – buď klasicky USB kabelem či bezdrátově technologií 2,4 GHz. Odezva zůstane v obou případech stejná, takže přechodem na bezdrát reakční rychlost reakce na vaše příkazy nikterak neztratíte. Výdrž baterie až 450 hodin značí, že i s bezdrátovým způsobem připojení jste připraveni na dlouhá herní sezení bez kompromisů.


Klávesnice Asus ROG Falchion
 


Klávesy se dvěma vrstvami polymeru


Klávesy se dvěma vrstvami polymeru PBT značky ROG zajišťují jedinečný pocit při dotyku i dlouhodobou odolnost. Jsou středně velké a disponují kratším dříkem, který redukuje jejich kývání a zároveň zvyšuje pohodlnost během psaní i hraní. Jedinečný vzhled průsvitných kláves se stará o jedinečný vzhled a umožňuje klávesnici ROG Falchion využívat stálé osvětlení i typicky nezaměnitelný styl značky ROG.


Klávesnice Asus ROG Falchion
 


Rozsviťte svůj herní prostor díky technologii Aura Sync s podsvícením jednotlivých kláves


Jedinečná technologie podsvícení přináší celé spektrum barev a dynamických světelných efektů, navíc s individuálním RGB LED podsvícením jednotlivých kláves. Samozřejmostí je synchronizace s rozsáhlým ekosystémem Aura, takže pokud disponujete například myší, sluchátky či základní deskou s podporou této technologie, budete moci svou herní sestavu rozsvítit stylově a přesně tak, jak si sami přejete.


Klávesnice Asus ROG Falchion
 


Pouzdro klávesnice z polykarbonátu


Přenášejte svou klávesnici stylově! Ať už ji budete chtít ukázat na LAN party, či ji pouze uschovat před poškozením, využijte stylové polykarbonátové pouzdro, které klávesnici zajistí vynikající ochranu. Navíc jej lze položit pod klávesnici a používat společně s ní, což dodá RGB osvětlení pronikavý styl.


Klávesnice Asus ROG Falchion
 


Software Armoury Crate přizpůsobí klávesnici vašim potřebám


Pro všechna vaše nastavení je připraven software Armoury Crate, umožňující vám vyladit klávesnici Asus ROG Falchion přesně dle vašich potřeb – s jeho pomocí snadno vytvoříte profily, přizpůsobíte barvy a světelné efekty, namapujete si klávesy, zaznamenáte makra a pořešíte podsvícení klávesnice. Skuteční nadšenci pak mohou využít statistik využití hardwaru během hraní a vytvořit tak analýzu dat, která posune hraní na další úroveň.


Klávesnice Asus ROG Falchion

Technické parametry

Další parametry
Anti-ghosting Ano
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Název spinačů Cherry MX Red
Typ spínačů mechanické
Typ klávesnice herní
Značky Asus
Podrobnosti
Rozhraní 2,4 GHz (bezdrátové), USB 2.0
Layout klávesnice Anglický layout
Podsvícení klávesnice Ano
Provedení bezdrátové
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.5 cm
Výška výrobku 3.9 cm
Hloubka výrobku 10.1 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 14.9 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 37.1 cm
Hmotnost výrobku 1.1 kg

Uživatelské recenze - Klávesnice Asus ROG Falchion, US (90MP01Y0-BKUA00) černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Anti-ghosting Ano
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Název spinačů Cherry MX Red
Typ spínačů mechanické
Typ klávesnice
herní
Značky Asus
Rozhraní
2,4 GHz (bezdrátové), USB 2.0
Layout klávesnice
Anglický layout
Podsvícení klávesnice
Ano
Provedení
bezdrátové
Šířka výrobku 30.5 cm
Výška výrobku 3.9 cm
Hloubka výrobku 10.1 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Šířka výrobku 14.9 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 37.1 cm
Hmotnost výrobku 1.1 kg