Kód: FEYAK45K
ID: 1591990
Technické parametry

Technické parametry Stabilizátor Feiyu Tech AK4500 Standard Kit (AK45K)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Feiyu Tech
Kategorie Příslušenství k outdoorovým kamerám Feiyu Tech
Partnumber AK45K
Záruka 24 měsíců
Rozměry balení
Šířka balení 37,5 cm
Výška balení 12 cm
Hloubka balení 55,8 cm
Hmotnost balení 4,06 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

stabilizátor obrazu • pro velké fotoaparáty, digitální zrcadlovky a kamery • maximální rozsah otáčení a naklonění 360°, maximální rozsah naklápění 230° • z hliníkové slitiny • hmotnost 1,6 kg • nosnost 4,6 kg • dotykový displej • Wi-FI • Bluetooth • USB • bezpečnostní pojistka • inteligentní časosběr • panoramatický mód • edice Standard Kit obsahuje navíc prodlužovací karbonové držadlo, jednoruční grip s ovladačem a ostřící sadu Follow Focus 2

Feiyu Tech AK4500 EssentialFeiyuTech AK4500 Standard Kit

Hledáte-li profesionální stabilizátor obrazu pro svůj velký fotoaparát, videokameru nebo zrcadlovku, narazili jste na ideálního kandidáta. FeiyuTech AK4500 Essential vám zajistí záběry, o jakých se vám dosud nesnilo. S vylepšeným designem se vám navíc bude s kamerou pracovat mnohem pohodlněji. Součástí stabilizátoru je ergonomická rukojeť, kterou můžete kdykoliv odejmout. Variabilní rameno ale můžete ovládat i na dálku, ovladačem. S kamerou nebo fotoaparátem propojíte stabilizátor pomocí Wi-FiBluetooth nebo USB kabelem. Na dotykovém LCD dispeji potom provádíte veškeré nastavení záběru –⁠ například zaostření, zoom, citlivost a další funkce kamery. K dispozici máte také panoramatický mód a inteligentní časosběr. A o svou kameru se nemusíte bát, bezpečnostní pojistka zabrání jejímu náhodnému vypadnutí. Součástí edice Standard Kit je navíc prodlužovací karbonové držadlo, jednoruční grip s ovladačem a ostřící sada Follow Focus 2 pro ještě lepší záběry. 

Nejlehčí stabilizátor na trhu pro velké fotoaparáty 

Samotný stabilizátor váží pouze 1,6 kilogramů, takže s ním v ruce vydržíte klidně celý natáčecí den. Je totiž vyrobený z lehké hliníkové slitiny. Lehká hmotnost z FeiyuTech AK4500 Essential dělá nejlehčí stabilizátor na trhu. Přitom je ale vybaveny novou generací bezkartáčového motoru se silným magnetickým polem a vysokým kroucením, takže unese až 4,6 kg vážicí techniku. To s přehledem stačí na všechny digitální zrcadlovky na trhu. Motor se navíc díky výkonnému čipu s inteligentním algoritmem proti třesení dokáže rychle přizpůsobit a vy strávíte méně času manuálním nastavováním motoru. A získáte více času pro natáčení. Stabilizátor je rovněž kompatibilní se stativy Manfrotto a ARCA. A když stabilizátor zrovna nepoužíváte, oceníte zámky os pro zajištění rovnováhy stabilizátoru.


 

Klíčové vlastnosti: 

  • Nejlehčí stabilizátor na trhu z hliníkové slitiny váží pouhých 1,6 kg 
  • Unese až 4,6 kg, což stačí na všechny digitální zrcadlovky na trhu
  • Kameru ovládáte pomocí přehledného dotykového displeje nebo dálkovým ovladačem
  • Stabilizátor s kamerou propojíte pomocí Wi-Fi, Bluetooth nebo skrz USB kabel
  • Bezpečnostní pojistka zabraňuje náhodnému vypadnuté kamery
  • Využijte módu panoramatického módu a inteligentního časosběru

 

Nejlehčí stabilizátor na trhu v sobě ukrývá jeden z nejvýkonnějších motorů. Získejte dokonalé záběry 

 

Nejlehčí stabilizátor na trhu pro velké fotoaparáty

FeiyuTech AK4500 Essential byl vyroben z ultralehké hliníkové slitiny. Proto váží pouhých 1,6 kg, takže bez problémů zvládnete celý natáčecí den se stabilizátorem v ruce. Práci se stabilizátorem vám usnadní také ergonomická odnímatelná rukojeť. 

Feiyu Tech AK4500 Essential


 

Výkonný motor s variabilním ramenem

Nová generace bezkartáčového motoru se silným magnetickým polem a vysokým kroucením zajišťuje obrovskou sílu, která manipuluje s variabilním ramenem. Unese bez problémů všechny digitální zrcadlovky na trhu a díky inteligentnímu algoritmu proti třesení vždy přizpůsobí svůj výkon natáčení, takže nemusíte nic zdlouhavě nastavovat. K dispozici je i dálkový ovladač. 

Feiyu Tech AK4500 Essential


 

Ovládejte svou kameru na dotykovém displeji

K ovládání FeiyuTech AK4500 Essential nepotřebujete mobilní aplikaci. Fotoaparát nebo kameru ovládáte na LCD displeji s dotykovou obrazovkou. Na displeji vidíte aktuální režim a můžete ho přepínat. Skrz displej ale také ovládáte funkce kamery, jako je zoom, citlivost nebo ostření. 

Feiyu Tech AK4500 Essential


 

Kameru připojíte bezdrátově nebo pomocí USB

Stabilizátor je určený pro velké fotoaparáty, digitální zrcadlovky a kamery. Se svým zařízením stabilizátor propojíte použitím Wi-Fi, Bluetooth nebo USB kabelem. Najdete zde také dva USB porty pro připojení externího ostření nebo sady pro přibližování. 

Feiyu Tech AK4500 Essential

Technické parametry

Technické parametry Stabilizátor Feiyu Tech AK4500 Standard Kit (AK45K)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Feiyu Tech
Kategorie Příslušenství k outdoorovým kamerám Feiyu Tech
Partnumber AK45K
Záruka 24 měsíců
Rozměry balení
Šířka balení 37,5 cm
Výška balení 12 cm
Hloubka balení 55,8 cm
Hmotnost balení 4,06 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů