basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Technické parametry

Technické parametry Stabilizátor Feiyu Tech AK2000S Advanced Kit (AK20SAD)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Feiyu Tech
Kategorie Příslušenství k outdoorovým kamerám Feiyu Tech
Partnumber AK20SAD
Záruka 24 měsíců
Použití fotoaparát
Počet os stabilizace 3
Způsob stabilizace elektronická
Doba provozu 14 hod.
Rozměry balení
Šířka balení 39 cm
Výška balení 11 cm
Hloubka balení 31 cm
Hmotnost balení 2,5 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

stabilizátor obrazu • pro digitální zrcadlovky a bezzrcadlovky • maximální rozsah otáčení a naklonění 360°, maximální rozsah naklápění 230° • z hliníkové slitiny • hmotnost 1,1 kg • nosnost 2,2 kg • dotykový displej • Wi-FI • Bluetooth • USB • výdrž až 14 hodin • bezpečnostní pojistka • inteligentní časosběr • rychloupínací systém ARCA • ve výbavě univerzální rukojeť a protiskluzný stojan • Advanced Kit obsahuje navíc autofokus

FeiyuTech AK2000S Advanced KitFeiyuTech AK 2000S, Advanced Kit

Gimbal FeiyuTech AK 2000S eliminuje všechny otřesy a náklony. Ve všech třech osách. Vaše videa už nebudou kazit roztřesené momenty a pohupující se horizont. Díky jedinečnému systému odpojitelných rukojetí navíc tento stabilizátor umožňuje dva typy úchopu. Zásluhou ergonomické konstrukce budete schopni jednou rukou držet kameru a zároveň ovládat svou kameru pomocí dotykového displeje. Ten můžete i zamknout, abyste zamezili nechtěným pokynům. Rychloupínací destička, systém ARCA se pak starají o to, že svůj fotoaparát připevníte ke stabilizátoru během jedné sekundy. A s bezdrátovou nahrávací sadou nahrajete i vzdálený zvuk bez kabelů. 

Dokonalá stabilita a plynulost vašich záběrů

O stabilizaci obrazu se stará nejsilnější elektromotor, který má firma FeiyuTech v nabídce. Výkon 16,8 V a vysoký krouticí moment zaručuje silnou stabilizaci za všech okolností. Řídící jednotka je vybavena jádrem Cortex M4 nové generace a procesorem taktovaným na 200 MHz. Motory s vysokým kroutícím momentem dostávají od řídící jednotky až 20 000 pokynů za sekundu. Navíc ve spolupráci s nejnovějším algoritmem W6 pracuje s přesností úhlové odchylky nižší než 0,05° (v mimořádně namáhavých situacích potom 0,15°). Algoritmus zároveň zajišťuje plynulejší chod a rychlejší odezvu. Míru citlivosti si sami nastavíte v několika úrovních. I přes svou kompaktnost a lehkost zásluhou ultralehké hliníkové slitiny (celý stabilizátor váží pouhých 1,1 kg) si nosnost gimbalu poradí se širokou škálou i těžších fotoaparátů a příslušenství. Ve složeném stavu pak rozměry zařízení odpovídají listu papíru A4, takže si ho snadno sbalíte na cesty. Každá osa je také vybavena zámkem, díky kterému je gimbal stabilnější během vyvažování a skládání. 


 

Klíčové vlastnosti:

  • Výkonný motor ve spolupráci s nejnovějším algoritmem zaručuje stabilizaci s úhlovou odchylkou nižší než 0,05°
  • Možnost využití funkcí zoom, sledování objektu či časosběr
  • Provedení z ultralehké hliníkové slitiny je lehoučké, ale s vysokou nosností
  • Dostupný dotykový LCD panel umožňuje držení kamery i ovládání kamery jednou rukou
  • Na baterii vydrží až 12 hodin
  • Kameru připojíte i přes Wi-Fi nebo Bluetooth

 

Gimbal, který pozvedne vaše videa z bezzrcadlovek a digitálních zrcadlovek na novou úroveň.

 

Lehoučký gimbal, který unese i těžké zrcadlovky

Díky použití ultralehké hliníkové slitiny známé z kosmického programu je čistá hmotnost gimbalu pouhých 1,1 kg. Ve složeném stavu odpovídají rozměry gimbalu listu papíru A4. Snadno se tedy přenáší a vejde se do každé tašky.

FeiyuTech AK2000S


 

Vyladěný vzhled a rukojeť příjemná na dotek

Rukojeť obložená jemně leštěným dřevem z palisandru je příjemná na dotek. Ergonomické tvarování nabízí maximální pohodlí při práci.

FeiyuTech K2000S


 

Zámky motorů a systém rychlého uchycení

Každá osa je vybavena zámkem, díky čemuž je gimbal stabilnější během vyvažování a při skládání. Při práci si oblíbíte také systém rychlého uchycení 2.0: rychloupínací destičku, rychloupínací systém ARCA a snadný přechod mezi oblíbenými rychloupínacími systémy. Fotoaparát uchytíte během jedné sekundy.

FeiyuTech AK2000S


 

Více možností s bohatým příslušenstvím

Ovládejte AK2000S na dálku, měňte záběr a pohyby s dálkovým ovladačem Hyperlink. Prodlužovací tyč můžete použít jako vahadlo nebo pro napodobení leteckých záběrů z nízkých výšek. Můžete také pořizovat záběry z nízkých úhlů pomocí univerzální rukojeti. S podporou osy naklápění zase zafixujete fotoaparát v jednom nebo druhém směru pro snížení chvění s podporou osy naklápění. Advanced Kit obsahuje univerzální rukojeť, protiskluzný stojan a autofokus, se kterým ovládáte ostření přesněji pomocí multifunkčního tlačítka. 

FeiyuTech AK200S

Technické parametry

Technické parametry Stabilizátor Feiyu Tech AK2000S Advanced Kit (AK20SAD)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Feiyu Tech
Kategorie Příslušenství k outdoorovým kamerám Feiyu Tech
Partnumber AK20SAD
Záruka 24 měsíců
Použití fotoaparát
Počet os stabilizace 3
Způsob stabilizace elektronická
Doba provozu 14 hod.
Rozměry balení
Šířka balení 39 cm
Výška balení 11 cm
Hloubka balení 31 cm
Hmotnost balení 2,5 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů