×
Kód: STSROBERTB ID: 1507092

Zvlhčovač vzduchu Stadler Form Robert Black černý

čistič a zvlhčovač vzduchu • dávkovač vůně • integrovaný hydrostat • pohybový senzor • automatické vypnutí v případě prázdné nádoby na vodu • automatický, noční a čistící režim • 4 stupně rychlosti •...

9 276 Kč
K vyzvednutí v prodejně
rychlart do 30 minut

Vše o produktu

 Stadler Form ROBERT, černáStadler Form ROBERT, černá


„Pračka“ vzduchu Robert od značky Stadler Form je ideálním pomocníkem pro každého, kdo chce doma či v kanceláři čistý a zároveň ideálně vlhký vzduch bez škodlivých látek, nečistot a alergenů. Toto high-tech zařízení v sobě totiž kombinuje funkci čističky a zvlhčovače vzduchu. Funguje tak, že nasává suchý a znečištěný vzduch a zpět do místnosti jej vrací ideálně vlhký a zbavený prachu, vlasů, chlupů a vlastně veškerých škodlivých částic. Ideální je tak například do rodin s alergiky.


Hlavní funkcí přístroje je ale zvlhčování. Při nastavení maximálního výkonu do místnosti „napumpuje“ až 13,2 litru vody během 24 hodin, takže je ideální do prostor o velikosti až 80 m2! Speciální nádoba na vodu přitom nabízí objem 4,7 litru, takže ji stačí v průměru naplnit jednou za den. A když zapomenete, vůbec nic se neděje. Robert je totiž vybaven funkcí automatického vypnutí.


Využít můžete tři režimy – automatický, kdy je udržována konstantní vlhkost 45 %, noční, při němž se ztlumí displej a ztiší chod, a samočisticí, který využijete při čištění a odvápnění přístroje. Po stránce vzhledu se o zvlhčovač postaral známý švýcarský designér Matti Walker a jeho moderní vzezření zdůrazňuje ještě dotykový displej se senzorem pohybu, jenž je zapuštěn do hliníkového plátu. Ten se vine podél celé konstrukce a dodává punc exkluzivity.


Mezi další výbavu se řadí možnost výběr ze čtyř rychlostí otáček ventilátoru či integrovaný hydrostat a možnost přidání aroma esence. Robert disponuje také antibakteriální stříbrnou kostkou, jejímž úkolem je eliminovat množení bakterií ve vodě, a tím pádem vystavit stopku jejich šíření vzduchem.

 


Příjemné rozměry


Robert patří mezi ty, kteří se práce nebojí – zastane totiž práci hned dvou (zvlhčovače a čističe). Přitom se svými kompaktními rozměry působí zcela nerušivým dojmem, takže si jej sotva v místnosti všimnete. Díky tichému chodu a speciálnímu nočnímu režimu vás navíc nebude rušit ani během spánku.


 


  


2 v 1 – zvlhčovač a čistič


Tento přístroj nabízí ojedinělou kombinaci čištění a zvlhčování vzduchu – Robert nasává suchý a zároveň znečištěný vzduch a vzápětí jej vrátí ideálně vlhký a zbavený veškerých nečistot.


 


  


Špičkové technologie a zpracování


Ovládání je řešeno moderně pomocí dotyků a gest. 4 mm silný masivní plát kovu ohnutý ve tvaru přístroje pak ještě podtrhuje exkluzivní design. Navíc je v něm integrován pohybový senzor, díky němuž je Robert vždy připraven bez prodlevy plnit vaše požadavky.


 


   


Tři speciální režimy


K dispozici jsou tři speciální módy a je jen na vás, který budete chtít právě využít – automatické udržování ideální vlhkosti (přístroj si sám upravuje rychlost ventilátoru), noční režim (spotřeba pouhých 7 W) a režim samočištění.


 


  


Aroma funkce


Chcete nastolit příjemnou náladu a příjemně provonět domácnost? I to Robert zvládne. Nechybí totiž možnost přidání aroma esence.


 


 


  


Vynikající prevence


Přístroj nezaskočí ani poletující chlupy či vlasy, neboť je vybaven omyvatelným předfiltrem. To samé platí pro tvrdou vodu díky demineralizačnímu filtru. Dokonce zničí i bakterie množící se vodě pomocí antibakteriální stříbrné kostky.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Ultrazvukový systém Ne
Doporučený pokojový prostor 200 m3
Ionizace Ne
Objem nádrže (na vodu) 4.7 l
Příkon 30 W
Regulace vlhkosti Ne
Počet stupňů výkonu 3
Hlučnost 56 dB
Aromaterapie Ano
Odnímatelná nádrž na vodu Ano
Timer/Časovač Ne
Značky Stadler Form
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 32.1 cm
Výška výrobku 47.1 cm
Hloubka výrobku 23.5 cm
Hmotnost výrobku 7.8 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 55.6 cm
Hloubka výrobku 33.0 cm
Hmotnost výrobku 8.6 kg

Uživatelské recenze - Zvlhčovač vzduchu Stadler Form Robert Black černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Ultrazvukový systém
Ne
Doporučený pokojový prostor 200 m3
Ionizace
Ne
Objem nádrže (na vodu) 4.7 l
Příkon 30 W
Regulace vlhkosti Ne
Počet stupňů výkonu 3
Hlučnost
56 dB
Aromaterapie
Ano
Odnímatelná nádrž na vodu Ano
Timer/Časovač Ne
Značky Stadler Form
Šířka výrobku 32.1 cm
Výška výrobku 47.1 cm
Hloubka výrobku 23.5 cm
Hmotnost výrobku 7.8 kg
Šířka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 55.6 cm
Hloubka výrobku 33.0 cm
Hmotnost výrobku 8.6 kg

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 2 690 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 2 041 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 020 Kč