Doporučujeme přikoupit

Technické parametry

Technické parametry Robotický čistič oken HOBOT HB198 černý

Všeobecné vlastnosti
Výrobce HOBOT
Kategorie Vysavače, domácí pomocníci HOBOT
Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12 cm
Výška výrobku 15 cm
Hloubka výrobku 30 cm
Hmotnost výrobku 0,9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28 cm
Výška balení 25 cm
Hloubka balení 35 cm
Hmotnost balení 2,5 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 4635007 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

robotický čistič oken • ovládání telefonem • pro jakoukoliv šířku skla • účinnější čištění Powerful torque • systém Single-Side-Cleaning • dvojitý čisticí cyklus • UPS záložní baterie • detekce rámů • velké utěrky z mikrovlákna • práce ve svislé i vodorovné poloze • vhodný i na bezrámové skleněné plochy

Hobot 198, černá

Svůj domov si už nemusíte zkrášlovat dekoracemi. S čističem Hobot totiž vaše okna budou zase čistá tak, že z nich budete koukat raději, než na televizi či drahé obrazy! A co je na tom nejlepší? Výsledky se dostaví, i když budete celé odpoledne sedět v křesle a koukat na oblíbený film. Práci za vás odvede tento šikovný malý pomocník, jenž se již po prvním použití stane dalším členem domácnosti – žádná levná síla, ale regulérní domácí mazánek, kterého si budete rozmazlovat.

Jeho nejlepším kamarádem je sklo. Nezáleží na tom, jestli jde o sklo tenké, nebo široké, rozumí si s každým typem. Pevně ho obejme, zatřepotá svými mikrovláknovými křidélky a posune se zase o kousíček dál. Až se dostane na konec, uvidíte, jak se okna, zrcadla, kachličky a podobné povrchy zářivě lesknou a není na nich ani smítko prachu či mastná šmouha. 

Hobot 198 je chytrolín, jenž jde s dobou. Doslova miluje smartphony a tablety, které poslouchá na slovo. Pokud si s ním chcete povídat, právě váš telefon, případně přiložené dálkové ovládání, jsou ideální volbou. Snadno mu řeknete, co chcete změnit, aby zajistil výsledky přesně podle vašich představ. 

Sklo se bude lesknout jako zrcadlo! Umyjte ho k nepoznání využitím čističe Hobot.

 

Bez námahy

Ruční mytí oken už je pasé. Robotický čistič pracuje sám, vy nemusíte hnout ani prstem. Přisávací motor jej udrží nejen ve vodorovné, ale i ve svislé poloze, aniž by hrozilo nebezpečí pádu a poškození.


 

 

AI-Technology 2.1

Přístroj automaticky rozpozná velikost čištěného povrchu a s technologií AI-Technology 2.1 kontroluje svůj pohyb tak, aby vyčistil každý milimetr až do šířky 6 metrů.

 

 

 

Účinnější výsledky

Vysoce výkonný motor vám zajistí bezchybné výsledky. Silné otáčky a velký točivý moment v kombinaci s kvalitními utěrkami zvládnou odstranit prach i další nečistoty po celé šířce povrchu, dokonce i těsně podél hran.

 

 

 

Záložní baterie

Pokud by došlo během úklidu k výpadku proudu, nezoufejte. Přístroj obsahuje záložní baterii, takže bude fungovat i v případě, že mu nebude dodávána energie. Součástí balení je i bezpečnostní lano, jenž udrží až 150kg zátěž a čistič ještě lépe ochrání proti pádu.

 


 

Ovládání přes telefon

Zapomeňte na složité ruční nastavování. Stáhněte si do svého chytrého zařízení aplikaci, propojte jej s čističem a ovládejte přístroj jednoduše odkudkoliv v domácnosti. Nebo využijte dálkové ovládání v balení, které odvede stejně výbornou práci.

 


 

Všestranný systém

Nejen na okna, ale i zrcadla, sprchové kouty nebo obklady. Čistič se přizpůsobí jakémukoliv skleněnému povrchu i různým šířkám skla.

 

 

Čisticí kroužky

Další úroveň čisticích kroužků vám usnadní a zrychlí práci. Na čistič je jednoduše nasadíte a uzamknete, aby nedošlo k jejich uvolnění během úklidu. Kroužky zvládají i dvojitý čisticí cyklus, který nastavíte přes dálkové ovládání či telefon.

 


 

Utěrky z mikrovlákna

Materiál z mikrovlákna vyniká mimořádnou savostí a snadnou údržbou. Po skončení čištění je jednoduše sundejte a vyperte, aby byly jako nové a připravené k dalšímu použití.

 


 

Vysoká kvalita

Přístroj se pyšní německým oceněním zlaté medaile iENA zaručujícím mimořádnou kvalitu a výjimečnost v oboru robotiky.


 

Obsah balení

  • 1× robotický čistič
  • 1× dálkové ovládání
  • 12× náhradní utěrka z mikrovlákna
  • 2× náhradní čistící kroužek
  • 1× bezpečnostní lano
  • 1× adaptér s napájecím kabelem
  • 1× 4m prodlužovací kabel
  • 1× návod
Technické parametry

Technické parametry Robotický čistič oken HOBOT HB198 černý

Všeobecné vlastnosti
Výrobce HOBOT
Kategorie Vysavače, domácí pomocníci HOBOT
Záruka 24 měsíců
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12 cm
Výška výrobku 15 cm
Hloubka výrobku 30 cm
Hmotnost výrobku 0,9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 28 cm
Výška balení 25 cm
Hloubka balení 35 cm
Hmotnost balení 2,5 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 4635007 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů