Kód: APPMD794FDB ID: 1331388

Dotykový tablet Apple iPad Air Wi-Fi Cell 16 GB (MD794FD/B) stříbrný

Dotykový tablet A Series Dual-Core (1,3GHz), 9.7" 2048 x 1536 QXGA, Paměť 16 GB, RAM 1GB,Wi-Fi, Bluetooth, 3G,Apple iOS,

? 13 990 Kč
0 Kč
Není skladem?

Vše o produktu

Dotykový tablet A Series Dual-Core (1,3GHz), 9.7" 2048 x 1536 QXGA, Paměť 16 GB, RAM 1GB,Wi-Fi, Bluetooth, 3G,Apple iOS,

iPad Air

Lehká strana síly.
Nový iPad Air je neuvěřitelně tenký a lehký. A přitom je o tolik výkonnější a schopnější. Díky čipu A7, vyspělým bezdrátovým rozhraním a skvělým aplikacím na práci a tvorbu – krásně integrovaným s iOS 7 – toho s iPadem Air dokážete ještě víc, než vás kdy napadlo. A na víc místech.

Úplně nový design. Lehčí váha. Těžší převaha.
Přestože je iPad Air neskutečně tenký, jeho unibody konstrukce z hliníku je zároveň neuvěřitelně pevná. Proti iPadu předchozí generace ubral téměř čtvrtinu objemu. Takže neváží ani půl kila. Opravdu pozoruhodné je ale na iPadu Air to, že ve svém štíhlém těle koncentruje tolik výkonu a schopností. Takže i když toho s sebou máte míň, zvládnete toho ještě víc.

méně než 0,5 kg o 28 % lehčí o 20 % tenčí o 24 % menší objem

Retina displej. Budete koukat. Jak je ho málo.
iPad je od začátku o displeji. A u iPadu Air to platí ještě víc. Protože jsme na obou stranách displeje zúžili okolní rámeček, ale úchvatný Retina displej zůstal stejně velký. Takže uvidíte ještě víc obsahu než dřív. V rozlišení 2048 × 1536 s více než 3,1 miliónu pixelů vynikají nejmenší detaily fotek a videí a text je ostrý jak břitva. Vaše oči jednotlivé pixely nerozliší. Takže vidíte jen to, na co se chcete dívat.

9,7palcový displej Rozlišení 2048 x 1536 3,1 miliónu pixelů

Ohromná síla. Výkon jsme nevzali na lehkou váhu.
Nový čip A7 navržený společností Apple přináší do iPadu 64bitovou architekturu, jaká byla ještě před pár lety doménou stolních počítačů. To znamená dvojnásobný výpočetní a grafický výkon ve všech úlohách. Baterie přitom pořád vydrží až 10 hodin studia, přehrávání, sestavování a vytváření čehokoli, na co se cítíte.

Čip A7
Čip A7 pozvedá iPad do nových výšin výkonu a rychlosti. Aplikace díky čipu A7 běží svižněji. Hry mají lepší odezvu. A všechno, co na iPadu Air děláte, působí rychleji, protože to je rychlejší. Dvakrát. Jenže to je teprve začátek. Podporuje i rozhraní OpenGL ES 3.0, které umožňuje rendrovat tak detailní grafiku a vizuální efekty, jaké ještě nedávno zvládaly jen stolní počítače a herní konzole. 64bitová architektura čipu A7 otevírá prostor ještě robustnějším a výkonnějším aplikacím. Což pro vás znamená ještě větší prostor k vlastní realizaci na iPadu Air.

Koprocesor M7
iPad Air je navržený jako mobilní zařízení. Proto v něm dává takový smysl koprocesor M7. Ten na základě dat z akcelerometru, gyroskopu a kompasu vyhodnocuje pohyby iPadu Air. A aplikace pohyby zohledňují v podstatných detailech uživatelského prostředí. Normálně by to bylo na čipu A7. Jenže M7 je na to optimalizovaný, a tak šetří energii.

Stejně skvělá výdrž baterie
iPad Air je výkonný, nikoli však ve vysávání baterie. I když je o 20 procent tenčí a až dvakrát rychlejší než iPad předchozí generace, pořád na baterii vydrží stejných deset hodin. Čip A7 je totiž nejen výkonnější, ale taky úspornější. Ať tedy s iPadem Air vyrazíte kamkoli, budete mít dost energie jít ještě dál.

až 10 hodin .

Vyspělý bezdrát. Zůstaňte ve spojení. I v pohybu.
Vaše nová oblíbená aplikace, kniha nebo film. Další FaceTime hovor nebo iMessage. Ultrarychlým bezdrátem se z iPadu Air dostanete k věcem, které vás baví. Být v kontaktu a na dosah tak jde ještě líp než dřív.

Ultrarychlý bezdrát
iPad Air díky dvěma anténám a technologii MIMO (multiple-input multiple-output) dosahuje až dvojnásobného výkonu WiFi. Rychlosti stahování s dvoupásmovou (2,4 GHz a 5 GHz) WiFi 802.11n a technologií MIMO dosahují až 300 Mb/s – dvojnásobku přenosové rychlosti iPadu předchozí generace. Takže když si teď budete chtít stáhnout film, nasdílet fotky nebo dokumenty přes AirDrop nebo si jen prohlížet web, bude vaše připojení ještě rychlejší než dřív.
Až 2x rychlejší WiFi
Až 300 Mb/s

Včetně skvělých aplikací. Začněte rovnou pracovat. Nebo se bavit.
iPad Air je dokonalý společník pro každý den. Obsahuje totiž aplikace na pohodlné řešení všedních záležitostí – vyřizování emailů nebo volání mámě přes FaceTime. iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers a Keynote jsou teď s iPadem Air zdarma.3 Můžete tak napsat výjimečný román, trefit správnou podobu prezentace nebo zkomponovat muziku k domácímu videu – všechno na svém iPadu Air. Veškeré tyto aplikace jsou optimalizované pro 64bitovou architekturu. Běží hladce a výkonně, a tak toho s nimi na iPadu Air svedete víc než dřív. Od okamžiku, kdy ho zapnete.

iMovie
Proměňte svá videa na HD filmy nebo upoutávky v hollywoodském stylu. Vystavte svá dílka na YouTube a Facebooku. A díky iCloudu si je pusťte na jakémkoli ze svých zařízení.
Další informace o iMovie
GarageBand
Tvořit hudbu na iPadu pomocí dotykových a chytrých hudebních nástrojů je snadné a zábavné. Své skladby pak doladíte kompletní výbavou nástrojů na nahrávání, míchání a střih.
Pages
Lehce vytvářejte a editujte zprávy, souhrny a dokumenty, ať se pohybujete kdekoli.
Psaní ještě nikdy nebylo tak snadné, tečka.
Numbers
Chystejte si tabulky, které vypovídají víc než suchá fakta a čísla. Využívejte v nich předem připravené vzorce. Nebo dotykem vytvářejte bezvadné interaktivní grafy.
Keynote
Ať se vydáte kamkoli, máte možnost vytvořit přesvědčivou prezentaci. Klepněte na elegantní téma navržené společností Apple, doplňte grafy, fotky a kinematografické přechody.
V Keynote to všechno jde hravě – a přenosně.

App Store. Čeká na vás přes 475 tisíc dobrodružství.
Naplánujte si dovolenou. Studujte migraci velryb. Vyprojektujte stavbu. Nebo odrazte invazi zombie. Ať si vzpomenete cokoli, pro iPad už na to existuje aplikace. A do App Storu neustále přibývají další. Na aplikace pro iPad si zvyknete tak snadno, protože to nejsou jen roztažené telefonní aplikace. Vypadají jak dělané pro iPad – protože jsou dělané pro iPad. Využívají Retina displej do posledního pixelu a rozumí si i s gyroskopem, akcelerometrem a kompasem. Jenže vzhledem k ohromnému potenciálu 64bitové architektury je to jen začátek toho, co na iPadu Air budete moct dělat. Objevovat, studovat, načrtávat. Anebo likvidovat.

Kamery FaceTime a iSight. Pár důvodů k úsměvu navíc. Kamera FaceTime HD
Někdy je fajn dát rozhovoru tvář. FaceTime na iPadu Air přenese každou nuanci vašich videohovorů. Při videohovorech přes WiFi nebo mobilní připojení vám na nádherném displeji neunikne žádný záblesk výrazu v tváři.4 Kamera FaceTime HD teď má snímač se zadním osvitem další generace s většími pixely. Všechna vaše setkání na FaceTimu, autoportréty i skupinové fotky v aplikaci Photo Booth tak budou i při slabším osvětlení jasnější.
5MP fotoaparát iSight
Protože nám záleží na všech aspektech skvělého snímku, vy se tím už zabývat nemusíte. Technické řešení 5megapixelového fotoaparátu iSight na iPadu Air počítá s tím, že všechny životní okamžiky budete chtít zachytit okamžitě. Retina displej vám poslouží jako pohodlný hledáček pro dokonalou kompozici snímku. Přejížděním rychle přepnete mezi focením a HD videem v rozlišení 1080p. Obrazový signální procesor v čipu A7 při každém focení v souhře s fotoaparátem provádí spoustu úprav a automaticky se stará o to, abyste měli výborný obrázek nebo video. Vaší jedinou starostí tak může být, s kým se o tento okamžik chcete podělit.

Dva mikrofony
iPad Air vás vnímá jasně. Má totiž dva mikrofony. Ty nejen snímají víc zvuku, ale společně zachycují lepší zvuk, protože potlačují zdroje mimo záběr. S omezeným hlukem na pozadí tak jsou hovory přes FaceTime srozumitelnější. Videonahrávky zní čistěji.

iPad Air a iOS 7. Probouzejí v sobě to nejlepší.
Protože je iOS 7 navržený pro iPad Air, všechno nejen vypadá krásně, ale taky krásně funguje. iOS 7 přináší skvělé nové funkce jako chytřejší multitasking, AirDrop a Ovládací centrum, se kterými jsou každodenní záležitosti ještě jednodušší, rychlejší a zábavnější. Je v něm všechno, co jste si na iOS zamilovali. V podobě, kterou si zamilujete ještě snáz.
Další informace o iOS 7
iCloud. Vše, co potřebujete. Kdekoli právě jste.
iCloud udržuje veškerý váš obsah synchronizovaný na všech vašich zařízeních – automaticky. Je do nich dokonale integrovaný, takže můžete začít psát dokument v Pages na Macu a pak si ho po sobě přečíst na iPadu Air. Fotky z iPhonu se díky Sdílení fotografií na iCloudu okamžitě zobrazí na iPadu Air. Nebo si cestou vlakem pusťte film na iPadu Air a doma pak pokračuje na Apple TV přesně od místa, kde jste skončili.

Bezdrátová a mobilní rozhraní
Wi-Fi (802.11a/b/g/n); dvoukanálové rádio (2,4 GHz a 5 GHz) a MIMO
Bluetooth 4.0
UMTS/HSPA/HSPA+/DC-HSDPA (850, 900, 1900, 2100 MHz); GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
CDMA EV-DO Rev. A a Rev. B (800, 1900 MHz)
LTE (pásma 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26)
Pouze data
Dokumentace k tomuto produktu
ipad-2016-info-cz Stáhnout / (2.74 MB)

Technické parametry

Další parametry
Obsah pro děti a školáky Ne
Určeno pro model tabletu Apple iPad Air 9,7"
Značky Apple
Procesor
Počet jader dvoujádrový procesor
Procesor Apple A Series
Označení procesoru A7
Frekvence procesoru 1300 MHz
Vstupy a výstupy
Dokovací klávesnice Ne
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje paměťové karty
Podpora paměťových karet Ne
Sluchátkový výstup Ano
USB porty Lightning konektor
HDMI -
Obrazovka
Rozlišení displeje 2048 x 1536
Úhlopříčka displeje 9.7 "
Paměť
Velikost paměti RAM 1GB
Kapacita flash paměti 16 GB
Fotoaparát
Rozlišení zadní kamery 5 Mpx
Rozlišení přední kamery 1,2 Mpx
Web kamera přední, zadní
Baterie
Běžná výdrž baterie 10 hod.
Komunikace
GPS Ne
Wi-Fi Ano
Bluetooth Ano
4G/LTE Ano
3G Ano
Integrovaný mikrofon Ano
Operační sytém
Mobilní služby GMS
Operační systém Apple iOS
OS v češtině Ano
Senzory
Akcelerometr (G-Sensor) Ano
Gyroskop Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 16.9 cm
Výška výrobku 24.0 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 25.0 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg

Uživatelské recenze - Dotykový tablet Apple iPad Air Wi-Fi Cell 16 GB (MD794FD/B) stříbrný

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

4

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(90%)

Hodnotilo 2 uživatelů

Hodnocení zákazníků

jirka Pham
11.01.2020 v 00:22
80 %

Celková spokojenost
Jan
11.01.2020 v 00:22
100 %

Celková spokojenost
jirka Pham
11.01.2020 v 00:22
80 %

Celková spokojenost

Technické parametry

Obsah pro děti a školáky Ne
Určeno pro model tabletu
Apple iPad Air 9,7"
Značky Apple
Počet jader dvoujádrový procesor
Procesor Apple A Series
Označení procesoru A7
Frekvence procesoru 1300 MHz
Dokovací klávesnice Ne
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje paměťové karty
Podpora paměťových karet Ne
Sluchátkový výstup
Ano
USB porty
Lightning konektor
HDMI
-
Rozlišení displeje 2048 x 1536
Úhlopříčka displeje 9.7 "
Velikost paměti RAM 1GB
Kapacita flash paměti 16 GB
Rozlišení zadní kamery 5 Mpx
Rozlišení přední kamery 1,2 Mpx
Web kamera přední, zadní
Běžná výdrž baterie 10 hod.
GPS Ne
Wi-Fi
Ano
Bluetooth
Ano
4G/LTE Ano
3G
Ano
Integrovaný mikrofon Ano
Mobilní služby
GMS
Operační systém Apple iOS
OS v češtině Ano
Akcelerometr (G-Sensor)
Ano
Gyroskop
Ano
Šířka výrobku 16.9 cm
Výška výrobku 24.0 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 25.0 cm
Hloubka výrobku 3.0 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg
Dokumentace k tomuto produktu
ipad-2016-info-cz Stáhnout / (2.74 MB)