×
Kód: WAR8290636641 ID: 1487061

Hra WARHORSE Xbox ONE Kingdom Come: Deliverance (71479)

hra pro Xbox One • žánr: RPG • pohled první osoby • odehrává se ve středověku v českých zemích • rozlehlý herní svět • důraz na realismus • nádherné grafické zpracování a pokročilý engine • poutavý...

? 1 690 Kč Ušetříte: 341 Kč (20 %)
1 349 Kč
u vás již 28.06.

Vše o produktu

Kingdom Come: Deliverance


Český vývojář Dan Vávra, který stojí mimo jiné za legendární hrou Mafia, si splnil sen a s novým herním studiem Warhorse Studios vytvořil naprosto unikátní středověké RPG Kingdom Come: Deliverance. Na vývoji hry se finančně kromě bohatého investora podíleli také samotní fanoušci – od začátku věřili projektu tak moc, že na konto vývojářů poslali ještě před začátkem vývoje v přepočtu 36 milionů korun.


Vysoká hodnocení kritiků i hráčů po vydání hry potvrzují, že čeští vývojářští mistři opět trefili do černého.


„Hrdina“ z obyčejných poměrů


Nehrajete za žádného temného elfa, ale za kovářského synka Jindřicha ze Stříbrné Skalice. Příběh se odehrává v českých zemích v 15. století – v době, kdy zuří spor mezi Václavem IV. a Zikmundem, těsně před husitskými válkami.


Jindrův život se obrátí vzhůru nohama, když Skalici napadnou nepřátelští Kumáni. Vydá se ve službě svého pána pomstít svou rodinu a sousedy. Nedostane ale po pěti minutách lesklé brnění a arabského plnokrevníka – vše získává postupně, od respektu okolí po kvalitní výbavu. Jeho příběh je možná právě proto tak dechberoucí; nic není snadné a nudit se rozhodně nebudete.


Můžete čestně plnit úkoly a bránit to, co považujete za dobro – chovat se jako rytíř, i když jím nejste. Nebo můžete po nocích vykrádat domy a přepadat a vraždit pocestné. Snad každý úkol lze splnit vícero způsoby a hra je připravená zvládnout i nečekaná hráčova rozhodnutí.Vítejte ve středověku


Tohle není pohádka… Na svých toulkách po Sázavsku nebudete létat na drakovi ani mávat kouzelnou holí. Připravte se místo toho na drsný realismus. Musíte jíst, musíte spát, vaše zranění se neléčí magickými zaříkadly. Boj je náročný a úspěšní v něm budete až po náležitém tréninku. I vaše zbroj sestává z více než deseti částí.


Plocha herního světa má rozlohu asi 16 km2 a množství úkolů vydá na desítky hodin hraní. Příběh vás zaručeně upoutá a postavy jsou zapamatováníhodné. Když barbarští nepřátelé vyplení vaši vesnici, opravdu vás to zasáhne. A když se rozhlédnete po krásných českých zemích, budete mít chuť je bránit.


Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 71479
Platforma Xbox One
Typ hry RPG
Vydavatel THQ
Lokalizace české titulky
Doporučený věk 18 let
Datum vydání 13.2. 2018
Distribuce oficiální ČR
Značky WARHORSE
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.6 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hloubka výrobku 13.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Hra WARHORSE Xbox ONE Kingdom Come: Deliverance (71479)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 71479
Platforma Xbox One
Typ hry RPG
Vydavatel THQ
Lokalizace české titulky
Doporučený věk
18 let
Datum vydání 13.2. 2018
Distribuce
oficiální ČR
Značky WARHORSE
Šířka výrobku 17.6 cm
Výška výrobku 1.5 cm
Hloubka výrobku 13.7 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg