Kód: EAGEAPC00458 ID: 1447219

Hra EA PC Battlefield 1 (EAPC00458)

? 1 399 Kč
0 Kč
Není skladem

Vše o produktu

Battlefield™ 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie. V dobrodružné příběhové kampani okusíte, jak vypadá svět ve válce, a v epických multiplayerových bitvách až pro 64 hráčů prověříte svoji schopnost přizpůsobovat taktiku dynamickému prostředí plnému ohromujících efektů destrukce. Těšte se na dramatické pěší boje i střety vojenské techniky na zemi, vodě i ve vzduchu, během kterých budete ovládat vše od tanků a motocyklů po dvouplošníky a bitevní lodě a postavíte se výzvě přizpůsobovat svoji hru zatím nejdynamičtějšímu bojišti celé série Battlefield.

HLAVNÍ PRVKY

  • Rozsáhlé multiplayerové bitvy až 64 hráčů - Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 hráčů, buď v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou a ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě.
  • Zažijte úsvit moderní války - Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo. Válečný konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.
  • Ohromující efekty destrukce - Intuitivní systém destrukce zajistí, že každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy. Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků.
  • Válečné příběhy z nejvzdálenějších koutů světa - V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte očima několika různých postav, které se stanou svědky úsvitu moderní války.

Technické parametry

Další parametry
Lokalizace Anglická
Vydavatel EA
Doporučený věk 18 let
Typ hry FPS, střílečka
Platforma Počítač
Datum vydání 21.10. 2016
Distribuce oficiální ČR
Značky EA
Rozměry balení
Šířka výrobku 13.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Hra EA PC Battlefield 1 (EAPC00458)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Lokalizace Anglická
Vydavatel EA
Doporučený věk
18 let
Typ hry FPS, střílečka
Platforma Počítač
Datum vydání 21.10. 2016
Distribuce
oficiální ČR
Značky EA
Šířka výrobku 13.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 1.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg