Kód: SSTVZOREKDYNAMOTS ID: 250309

Výrobník sodové vody SodaStream Dynamo Titan Silver (197218)

přístroj na výrobu nasycené limonády • mechanická konstrukce • široká nabídka sirupů • možnost volby intenzity nasycení CO2 • elegantní titanový design • spoří místo i provozní náklady • pro lahve s...

? 1 990 Kč
0 Kč
Není skladem

Vše o produktu

přístroj na výrobu nasycené limonády • mechanická konstrukce • široká nabídka sirupů • možnost volby intenzity nasycení CO2 • elegantní titanový design • spoří místo i provozní náklady • pro lahve s objemem až 1 l

SodaStream Dynamo Titan Silver


Revoluční produkt SodaStream ve své domácnosti jistě oceníte. Zachrání vás totiž od nekonečného nošení plastových lahví s nápoji a hromadění obalů, které nejsou příliš skladné. Díky tomuto přístroji si v okamžiku připravíte chutný nasycený nápoj v příchuti, na kterou máte zrovna chuť. Může jít o běžnou pomerančovou limonádu nebo třeba Colu. A recyklace odpadů? Takřka odpadá.


Styl a elegance


Verze s označením Dynamo Titan Silver patří mezi velmi elegantní modely, které najdou svoje místo v každé moderní kuchyni. Kombinace černé a stříbrné barvy lahodí oku a dynamické tvarování zaujme naprosto každého. Stále však nechybí jednoduchá ovladatelnost a stabilita, viditelný pohled na láhev přesně informuje o jejím obsahu. Stačí si tedy jen trochu pohrát a vykouzlit výtečný nápoj.


Snadné ovládání


Dobrou limonádu zvládne připravit naprosto každý. Ovládání je tak jednoduché, že si ho budou užívat i děti. Nepotřebujete žádný přívod elektrické energie a nápoj je hotový stiskem jediného tlačítka. A ingredience? Jen obyčejná voda z kohoutku a lahvička se sirupem, na který máte zrovna chuť. Nápoj se připraví do vyjímatelné lahve s objemem až 1 litr, takže po jeho vypití máte hned možnost vyzkoušet další příchuť.


Perlivá voda v pohodlí domova - už žádné tahání  kartonů PET lahví.

 


Postup přípravy


Proces přípravy nápoje je extrémně jednoduchý. Stačí jen naplnit prázdnou originální lahev vodou, našroubovat ji do přístroje a jednoduchým ovladačem připravit sodovku. Intenzitu nasycení volíme pouze opakováním stisku tlačítka. Poté lahev odšroubujeme a dle chuti doplníme požadovaný sirup z originální lahvičky. 


  


Skladnost a úspora


Přístroj vyžaduje jen malý prostor na kuchyňské lince a je rozhodně skladnější než balíky PET lahví plných nápojů. A jelikož příprava probíhá z větší části z obyčejné vody, jsou provozní náklady opravdu minimální. Sirup (a stejně tak bombička s plynem CO2) totiž vydrží na na desítky litrů nápojů.


 


 


Technické parametry

Další parametry
Ochranná dvířka Ne
Objem hlavní nádoby 1 l
Značky SodaStream
Rozměry balení
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 40.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg

Uživatelské recenze - Výrobník sodové vody SodaStream Dynamo Titan Silver (197218)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

0

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Ochranná dvířka Ne
Objem hlavní nádoby 1 l
Značky SodaStream
Šířka výrobku 20.0 cm
Výška výrobku 40.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 3.0 kg