×
Kód: APPMQAD2CNA ID: 1477889

Mobilní telefon Apple iPhone X 64 GB - Silver (MQAD2CN/A)

smartphone • 5,8" Super Retina HD displej • rozlišení 2436 × 1125 px • procesor Apple A11 Bionic • 3 GB RAM • interní paměť 64 GB • 12Mpx zadní fotoaparát • 7Mpx přední fotoaparát • GPS/GLONASS •...

0 Kč
Není skladem?

Vše o produktu

smartphone • 5,8" Super Retina HD displej • rozlišení 2436 × 1125 px • procesor Apple A11 Bionic • 3 GB RAM • interní paměť 64 GB • 12Mpx zadní fotoaparát • 7Mpx přední fotoaparát • GPS/GLONASS • Wi-Fi • NFC • zvýšená odolnost vůči prachu a vodě IP67 • Face ID - odemykání pomocí rozpoznání obličeje • operační systém iOS

iPhone X, stříbrná


iPhone jsme si vždycky představovali jako zařízení, které je vlastně jen obrazovka. Které ustoupí tomu, co na něm zrovna děláš. A které je tak inteligentní, že reaguje na dotyky, slova i pohledy. S iPhonem X jsme tuhle představu proměnili v realitu. Takhle vypadá budoucnost.


 


Design a displej


Jak vytvořit inteligentní zařízení, jehož tělo a displej splývají v jediný souvislý celek? Tím jsme se zabývali od původního iPhonu. A s iPhonem X jsme to dokázali.


 
 


iPhone ve své nejčistší podobě


Abychom vytvořili souvislý povrch, na kterém tě nebude nic rušit, nahradili jsme tlačítko plochy novými a přitom povědomými způsoby ovládání.


 
 


Plocha


Na plochu se dostaneš jedním přejetím od spodního okraje.


 
 


Multitasking


Všechny otevřené aplikace rozbalíš přejetím nahoru a podržením.


 
 


Ovládací centrum


Přizpůsobitelné Ovládací centrum otevřeš přejetím dolů.


 
 


Tolik technologie a na tak malé ploše


Systém TrueDepth kamery ti umožňuje dělat parádní selfíčka a používat Face ID. Tenhle miniaturizovaný modul je schovaný v tenkém proužku u horního okraje displeje. A obsahuje technologie, které patří k nejvyspělejším, co jsme kdy vyvinuli.


 
 


Super Retina. V technologii je krása.


OLED panel Super Retina HD displeje není jen tak nějaký OLED. Vyrábí se podle našich přísných norem a je to HDR displej s kontrastním poměrem 1 000 000:1, vysokým rozlišením a jasem, širokým barevným rozsahem a nejvěrnějším podáním barev.


 
 


Ostrý až po okraj


Díky inovativní technologii skládání a stohování obvodů kopíruje OLED panel křivky zařízení až do nejzazších rohů. Jednotlivé pixely potom dolaďuje subpixelovým anti-aliasingem, aby byly okraje hladké a bez zkreslení.


 
 


Nejvěrnější podání barev


Vyspělý systém správy barev, který Super Retina HD displej využívá, nemá obdoby. Ať tvůj obsah používá barevný režim P3, nebo sRGB, iPhone X ho automaticky zobrazí ve správném formátu. Vždycky tak vidíš přesně ty barvy, které si režisér nebo designér představoval.


 
 


True Tone. Příjemnější pro oči.


Technologie True Tone používá vyspělý šestikanálový snímač okolního osvětlení, který v závislosti na barevné teplotě světla kolem tebe jemně upravuje vyvážení bílé na displeji. Proto obrázky vypadají jako vytištěné na papíře a nebudeš z nich mít tak unavené oči.


 
 


HDR. Premiéra na iPhonu.


iPhone X má opravdový HDR (High Dynamic Range) displej, takže si na něm můžeš pouštět filmy a seriály ve formátech Dolby Vision i HDR10. Tvoje HDR fotky budou vypadat ještě daleko líp. A budeš se moct dívat na HDR tituly z iTunes, Netflixu a dalších služeb.


 
 


Vůbec nejodolnější sklo na smartphonu


Celá přední i celá zadní strana je ze skla. Nejodolnějšího, jaké jsme kdy vyrobili, se zpevňovací vrstvou, která je o 50 procent hlubší. Sedmivrstvým procesem nanášení inkoustu dosahujeme přesných odstínů a neprůsvitnosti, barvu ještě vylepšuje odrazivá optická vrstva. A oleofobní povrchová úprava umožňuje snadno stírat šmouhy a otisky prstů.


 
 


Vyrobený z chirurgické oceli


Proužek, který iPhone X obepíná a zpevňuje, je vyrobený ze speciální nerezové oceli. Tu jsme vyvinuli tak, aby byla odolná, čistší a dala se krásně vyleštit. Pro vesmírně šedou barvu používáme proces tzv. fyzického nanášení výparů, abychom dosáhli přesné shody barvy nerezového proužku a skla.


 
 


Odolný proti polití, vodě i prachu*


iPhone X je mikroskopicky přesně konstruovaný tak, aby byl odolný proti vodě, polití a prachu.


 
 


Face ID


Co by mohlo být ještě přirozenější než dotyk? Pohled. Z toho jsme vyšli při vývoji Face ID, výkonného a bezpečného ověřovacího systému, který je ještě šikovnější než Touch ID. Telefon jím můžeš odemykat rychle, snadno a intuitivně.


 
 


Technologicky neuvěřitelné. Neuvěřitelně snadné.


Systém TrueDepth kamery tvoří několik inovativních technologií. Ty v reálném čase pracují s detailní prostorovou mapou tvého obličeje, takže tě okamžitě poznají.


 
 


Bezpečné heslo? Tvoje tvář.


iPhone X se pomocí Face ID odemkne, jen když se na něj díváš. Technologie je navržená tak, aby se nedala ošálit fotkou ani maskou. Zašifrovanou mapu tvého obličeje chrání modul Secure Enclave. A ověřování probíhá přímo na zařízení, ne někde v cloudu.


 
 


Jak tě jednou pozná, už tě pozná vždycky.


Čip A11 Bionic pomocí strojového učení rozpoznává změny tvého vzezření. Nasaď si brýle. Nebo čepici. Nech si narůst vousy. I když tě nepoznají ani kamarádi, iPhone X ví, že jsi to ty.


 
 


Odemkne se, jenom když chceš.


Face ID je tak chytré, že pozná, jestli chceš iPhone X skutečně odemknout. Oznámení a zprávy ti ukáže, jen když se na něj podíváš s otevřenýma očima. Postará se o to, aby se ti při čtení nezhasínala obrazovka. A pohledem můžeš i ztlumit budík a vyzvánění.


 
 


TrueDepth kamera


Kolik inovativních nápadů se dá nacpat do malého proužku? Docela dost. V systému TrueDepth jsou soustředěné sofistikované kamery a snímače, díky kterým iPhone X umí věci jako žádný jiný smartphone.


 
 


Ohromná inovace v maličkém proužku.


Spletitý systém výkonných technologií v kombinaci s čipem A11 Bionic tvoří technickou základnu Face ID, Animoji i portrétního režimu pro selfíčka.


 
 


Portrétní režim. I selfíčka můžou mít hloubku.


Dělej si selfíčka, ve kterých tvůj obličej vynikne na umělecky rozostřeném pozadí. TrueDepth kamera spolu s čipem A11 Bionic dokážou vykouzlit efekt hloubky ostrosti na povel.


 
 


Portrétní nasvícení. Efekt studiových světel v reálném čase. 


Úplně nové portrétní nasvícení vychází z rozsáhlého studia umění a vědy portrétu. Sofistikovanými algoritmy určuje, jak na rysy obličeje působí světlo. Pomocí těchto dat pak vytváří fantastické světelné efekty.


 
 


Animoji. Proměň se v pandu. Nebo jednorožce.


Někdy by za sebe člověk nejradši nechal mluvit animáka. TrueDepth kamera ve spolupráci s čipem A11 Bionic zachycuje a analyzuje víc než 50 různých pohybů mimických svalů. A pak jejich výraz zrcadlí v jakémkoli z 12 různých Animoji.


 
 


Pobav ostatní


Animoji mluví tvým hlasem a můžeš je jako videa posílat ve Zprávách.


 
 


Clips. Videa, která tě dostanou. Kamkoli.


V bezplatné aplikaci Clips se dají snadno vytvářet a sdílet zábavná videa s textem, grafikou a efekty. Na iPhonu X máš v Clips navíc i scény pro selfíčka, které tě pomocí TrueDepth kamery ze všech stran obklopí animovaným prostředím.


 
 


Dvojitý 12Mpx fotoaparát


Může foťák zachytit víc, než by člověk čekal? Abychom to zjistili, spojili jsme rychlejší, opticky stabilizované fotoaparáty s vyspělým strojovým učením čipu A11 Bionic. Výsledkem je fotografický systém, který víc vidí a víc odhadne. Na výsledcích je to znát.


 
 


Širokoúhlý fotoaparát


Šestičlenný objektiv s clonou ƒ/1,8, optická stabilizace obrazu a větší, rychlejší 12Mpx snímač. Nejoblíbenější fotoaparát na světě je teď ještě lepší.


 
 


Fotoaparát s teleobjektivem


Teleobjektiv s clonou ƒ/2,4 používá technicky špičkové řešení sedmi magnetů a taky má vlastní systém optické stabilizace obrazu. Ve spojení se širokoúhlým objektivem umí optický zoom, kterým se k focenému subjektu dostaneš blíž. A umí i portrétní režim, ve kterém to každému bude slušet.


 
 


Portrétní režim. Ještě hezčí efekt hloubky ostrosti.


Portrétní režim je teď ještě lepší. Má ostřejší detaily a přirozenější rozostření pozadí, dosahuje lepších výsledků při slabém světle a pracuje i s bleskem.


 
 


Portrétní nasvícení. Efekt studiových světel v reálném čase.


Portrétní nasvícení vychází ze základních principů fotografického svícení. Spojením fotoaparátu, který vnímá hloubku, a softwaru, který provádí mapování tváře, vytváří realistický efekt studiových světel.


 
 


Nový vyspělejší ISP. Automaticky parádní fotky.


Inteligentní obrazový signálový procesor vyvinutý společností Apple rozpoznává objekty, lidi, pohyb a světelné podmínky ve scéně. A začne fotku optimalizovat, ještě než stiskneš spoušť. Podporuje vyspělé zpracovávání pixelů, široký barevný rozsah, rychlejší automatické zaostřování a lepší HDR pro fotky.


 
 


Dvojitá optická stabilizace. Oslnivé snímky i při slabém světle.


Focení a natáčení videí při slabém světle je jedna z nejtěžších fotografických disciplín. Optická stabilizace obrazu v obou fotoaparátech ale její pravidla výrazně zjednodušuje. Odteď to západem slunce teprve začíná.


 
 


Nové filtry. Lepší blesk. Větší zábava.


Fantastické fotky jde iPhonem X dělat ještě snáz, od zachycení záběru až po finální úpravu. A nová kompresní technologie HEIF umožňuje fotit ve stejné kvalitě jako předtím, ovšem s poloviční velikostí. Tak neváhej a foť.


 
 


Efekty pro Live Photos a nové filtry


Udělej z Live Photo zábavnou videosmyčku. Nech záběr, ať se přehrává tam a zpátky. Vyber efekt dlouhé expozice a ze snímku ohňostroje ti vznikne vějíř barevných čar na obloze. Nebo použij nové filtry pro přirozenější odstíny pleti a klasický vzhled portrétů.


 
 


Čtyřdiodový True Tone blesk s pomalou synchronizací


Pomalý blesk spojuje nižší rychlost závěrky s krátkým intervalem blesku. Hodí se při slabém světle, když chceš mít jasněji nasvícené popředí a zároveň dobře exponované pozadí. Čtyřdiodový True Tone blesk navíc osvětluje scénu až dvakrát rovnoměrněji, a tím eliminuje přesvětlené oblasti.


 
 


Videa, která si zaslouží velké plátno.


Ať studuješ filmovou školu, natáčíš profesionálně, nebo nadšeně dokumentuješ pokroky svých dětí, iPhonem X natočíš mimořádné záběry. Enkodér videa od společnosti Apple dosahuje optimální kvality obrazu jeho zpracováním v reálném čase. A díky kompresi HEVC se video uloží ve stejné kvalitě jako dřív, ovšem s poloviční velikostí. Vyspělá stabilizace videa vyrovnává všechny natáčené záběry pomocí nového, většího snímače a výkonného obrazového signálového procesoru. A optická stabilizace obrazu potlačuje pohybové rozmazání a chvění ruky ve videích natáčených při slabém světle. Takže tvoje záběry budou stabilní, i když nemáš klidnou ruku.


 
 


A11 Bionic


Může být čip výkonný a chytrý zároveň? A11 Bionic takový je. Jedná se o vůbec nejvýkonnější a nejchytřejší čip ve smartphonu.


 
 


Nevídaný výkon.


Šestijádrový A11 Bionic se 4,3 miliardy tranzistorů má čtyři úsporná jádra, která jsou až o 70 procent rychlejší než v čipu A10 Fusion, a dvě výkonnostní jádra, která jsou rychlejší až o 25 procent. A když potřebuješ opravdu extrémní výkon, CPU spojí síly všech šesti dohromady.


 
 


Co je neuronový engine.


Neuronový engine je hardwarový modul vyvinutý speciálně pro strojové učení. Tímhle pojmem se označuje druh umělé inteligence, která počítačům umožňuje učit se pozorováním. Je schopný neskutečně rychle zpracovávat výpočty používané neuronovými sítěmi. A přitom je ohromně úsporný.


 
 


Co neuronový engine umí.


Dvoujádrový neuronový engine v čipu A11 Bionic rozpoznává lidi, místa a objekty. Úlohy strojového učení zvládá rychlostí až 600 miliard operací za sekundu a je motorem inovativních nových funkcí jako Face ID nebo Animoji.


 
 


Úspornost sama


A11 Bionic využívá svůj ohromný výkon chytře – rozděluje úlohy mezi výkonnostní a úsporná jádra. Věci, které děláš nejčastěji, jako je psaní zpráv nebo prohlížení webu, odsýpají. A přitom spotřebovávají méně energie. iPhone X má navíc baterii s vlastním technickým řešením. Takže na jedno nabití vydrží až o dvě hodiny déle než iPhone 7.


 
 


Realističtější rozšířená realita


Díky čipu A11 Bionic jsou AR hry a aplikace ještě mnohem plynulejší a realističtější.


 
 


Čip dělaný pro Metal 2 a Core ML


Metal 2 je grafický framework Apple, který vývojářům umožňuje vytvářet hry v kvalitě srovnatelné s herními konzolemi. A Core ML vývojářům umožňuje integrovat do aplikací strojové učení. GPU v čipu A11 Bionic je pro tyhle nové, poutavé 3D hry a AR zážitky optimalizovaný.


 
 


Bezdrátové nabíjení


Jak jsme vyvinuli iPhone, který může fungovat úplně bez drátů? K technologiím, jako jsou bezdrátová sluchátka a vyspělé bezdrátové sítě, jsme přidali snadné bezdrátové nabíjení. Pod skleněnou zadní stranou je účinný nabíjecí systém, takže iPhone X stačí položit na podložku a hned se začne nabíjet.


 
 


Nabiješ ho kdekoli


Chtěli jsme, aby se iPhone X dal pohodlně nabíjet kdekoli. Proto jsme ho navrhli tak, aby podporoval Qi bezdrátové nabíječky, které jsou běžně v hotelech, kavárnách, na letištích nebo v autech. Společnosti Belkin a Mophie pro iPhone X vyvinuly i dvě nové bezdrátové nabíječky.


 
 


AirPower. Radikálně jednoduché bezdrátové nabíjení.


Elegantní, ultratenká nabíjecí podložka AirPower umožňuje bezdrátově nabíjet několik zařízení, aniž by vyžadovala jejich přesné umístění. Stačí kamkoli na její povrch položit až tři kompatibilní zařízení, třeba nejnovější iPhone, Apple Watch a AirPods, a všechno se nabíjí současně.


 
 


iOS navržený pro iPhone X


Telefon, který je celý jen obrazovka, potřebuje nově rozmyšlený operační systém s novými možnostmi a gesty.


 
 


Rozšířená realita


Ponoř se do světa ohromujících AR her a aplikací na největší platformě pro rozšířenou realitu na světě.


 
 


* Apple iPhone X vyhovuje specifikaci IP67 podle normy IEC 60529 (až 30 minut v hloubce do 1 metru). Odolnost proti polití, vodě a prachu není trvalá a může se v důsledku normálního opotřebení postupem času snížit. Nepokoušejte se nabíjet mokrý iPhone; pokyny k čištění a sušení najdete v příručce. Poškození tekutinou není kryté zárukou.

Technické parametry

Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Displej
Úhlopříčka displeje 5,8
Typ displeje Super Retina (OLED)
Rozlišení displeje 2436 × 1125 bodů
Konstrukce a systém
Model procesoru A11 Bionic
Počet jader šestijádrový
Frekvence procesoru 2 100 (2,1 GHz) MHz
Typ Sim karty nano SIM
Konstrukce telefonu dotykový, odolný
Stupeň krytí IP67
Operační systém iOS 12
Mobilní služby GMS
Paměť
Interní paměť 64 GB
Velikost paměti RAM 3 GB
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje
Navigace
Bezdrátové technologie GPS, NFC, Wi-Fi, Bluetooth
Podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 1 800 MHz, 1 900 MHz, 850 MHz, 900 MHz
Síťová frekvence (3G) 1 900 MHz, 2 100 MHz, 850 MHz, 900 MHz
Síťová frekvence (LTE) 1 800 MHz, 2 100 MHz, 2 600 MHz, 800 MHz, 900 MHz
Fotoaparát
Rozlišení zadního fotoaparátu 12 Mpx
Světelnost zadního fotoaparátu f/1.8
Rozlišení videozáznamu 3840 × 2160 (Ultra HD)
Rozlišení předního fotoaparátu 7 Mpx
Funkce fotoaparátu přisvětlovací dioda, automatické ostření
Akumulátor
Typ akumulátoru Li-Ion
Kapacita akumulátoru 2716 mAh
Doba hovoru 1260 min.
Vlastnosti baterie bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení
Konektivita a rozhraní
Konektor Lightning
Jack 3,5 mm Ne
Senzory a zabezpečení
Senzory akcelerometr (G-senzor), senzor přiblížení (proximity)
Další parametry
Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Kód výrobce MQAD2CN/A
FM rádio Ne
Určeno pro model telefonu Apple iPhone X
Barva telefonu stříbrná
Značky Apple
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.1 cm
Výška výrobku 14.4 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 9.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg

Uživatelské recenze - Mobilní telefon Apple iPhone X 64 GB - Silver (MQAD2CN/A)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Distribuce
oficiální ČR
Úhlopříčka displeje 5,8
Typ displeje Super Retina (OLED)
Rozlišení displeje 2436 × 1125 bodů
Model procesoru A11 Bionic
Počet jader šestijádrový
Frekvence procesoru 2 100 (2,1 GHz) MHz
Typ Sim karty nano SIM
Konstrukce telefonu dotykový, odolný
Stupeň krytí
IP67
Operační systém
iOS 12
Mobilní služby
GMS
Interní paměť
64 GB
Velikost paměti RAM 3 GB
Podporované paměťové karty / typ karty nepodporuje
Bezdrátové technologie GPS, NFC, Wi-Fi, Bluetooth
Síťová frekvence (GSM) 1 800 MHz, 1 900 MHz, 850 MHz, 900 MHz
Síťová frekvence (3G) 1 900 MHz, 2 100 MHz, 850 MHz, 900 MHz
Síťová frekvence (LTE) 1 800 MHz, 2 100 MHz, 2 600 MHz, 800 MHz, 900 MHz
Rozlišení zadního fotoaparátu 12 Mpx
Světelnost zadního fotoaparátu
f/1.8
Rozlišení videozáznamu 3840 × 2160 (Ultra HD)
Rozlišení předního fotoaparátu 7 Mpx
Funkce fotoaparátu přisvětlovací dioda, automatické ostření
Typ akumulátoru Li-Ion
Kapacita akumulátoru 2716 mAh
Doba hovoru 1260 min.
Vlastnosti baterie
bezdrátové nabíjení, rychlé nabíjení
Konektor
Lightning
Jack 3,5 mm
Ne
Senzory akcelerometr (G-senzor), senzor přiblížení (proximity)
Záruka 24 měsíců (12 měsíců IČ)
Kód výrobce MQAD2CN/A
FM rádio Ne
Určeno pro model telefonu
Apple iPhone X
Barva telefonu
stříbrná
Značky Apple
Šířka výrobku 7.1 cm
Výška výrobku 14.4 cm
Hloubka výrobku 0.8 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Šířka výrobku 17.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hloubka výrobku 9.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg