basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Doporučujeme přikoupit

Vše o produktu

Vše o produktu

napěňovač mléka • maximální příkon 500 W • indukční technologie • LED indikátor • nástavec na přípravu cappuccina a latté • vyrobeno ze slitiny ušlechtilých kovů

Sage BMF600

Napěňovač mléka Sage BMF600 ocení zejména milovníci kávy latté a cappuccino. S tímto modelem vytvoříte lahodnou a mléčnou pěnu se smetanovou chutí v mžiku oka. Přístroj používá indukční technologii, která mu umožňuje zahřívat mléko v konvičce rychle a rovnoměrně. Vy tak dostanete nejen perfektní pěnu, ale také ušetříte za energii.

Pěnič mléka Sage BMF600 disponuje nástavci jak pro přípravu krémového mléka na cappuccino, tak nadýchané pěny na latté. Po použití můžete vyjímatelné části pohodlně umýt v myčce.

Technické parametry

Technické parametry Automatický pěnič mléka SAGE BMF600 stříbrný

Návod k použití CZ Stahnout (pdf / 1953521 kb)
Produktový list Stahnout (pdf / 1421759 kb)
Záruka 24 měsíců
Příkon napěňovače mléka 500 W
Objem hlavní nádoby 0,5 l
Materiál nerez
Nastavitelná teplota ano
Příprava studené mléčné pěny Ano
Šířka výrobku 16 cm
Výška výrobku 15 cm
Hloubka výrobku 26 cm
Hmotnost výrobku 1,84 kg
Šířka balení 17,5 cm
Výška balení 32,5 cm
Hloubka balení 20,3 cm
Hmotnost balení 2,18 kg
Výrobce Sage
Kategorie Kávovary, espressa, mlýnky na kávu Sage
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______